5 важливих способів впливу мам на дітей
21.04.2019 558 0 newsdaily.org.ua

5 важливих способів впливу мам на дітей

В закладки

5 важливих способів впливу мам на дітей

© yacobchuk/IStock

Мама – людина номер один у житті кожної дитини. Діти переймають у своїх мам абсолютно все: манери, звички, погляди, поведінку і т. д. Сьогодні ми розповімо вам про те, яким чином мами можуть надавати позитивний вплив на своїх дітей.

Сприйняття власного тіла

Щоб виховати в дитині правильне сприйняття і любов до власного тіла, мами не повинні критикувати свої фігури і обговорювати чужі. Соціальні мережі та ЗМІ неминуче познайомлять дітей з фітнес-дівами і бодібілдерами, тому важливо, щоб ці образи не похитнули самооцінку ваших дітей. Вони повинні розуміти, що кожне тіло красиво і унікально.

Культура сімейного вечері

За вечерею мами повинні виховувати у дітях культуру прийняття їжі і спілкування, відкинувши при цьому всі гаджети та інші відволікаючі предмети. Нехай родинна вечеря стане для вас приємною традицією, коли всі члени сім'ї збираються за одним столом, насолоджуються смачними стравами і діляться один з одним новинами.

©monkeybusinessimages/iStock

Правильні мас-медіа

Борг кожної мами – захистити свою дитину від шкідливого контенту, який виходить з мас-медіа. Звичайно, ваша дитина обов'язково зіткнеться зі ЗМІ, але нехай це будуть хороші, пізнавальні телевізійні шоу та передачі, які будуть виховувати в дітей емпатію і правильні моральні принципи.

Принципи водіння

Відвозячи дітей до школи, мами подають дітям приклад водіння машини. Якщо ви будете відволікатися на дзвінки і SMS за кермом, в майбутньому ваші діти будуть робити теж саме. Важливо, щоб ви дотримувалися правил дорожнього руху та показували дітям приклад безпечної їзди.

©Solovyova/iStock

Виховання медіа-грамотності

Поясніть дітям, як працює маркетинг, коли будете купувати чергову футболку або рюкзак з персонажем, логотипом або написом. Розуміння того, як медіа-компанії заробляють гроші може стати першим кроком в навчанні дітей медіа-грамотності.

Візьміть до уваги перераховані вище способи позитивного впливу мам на дітей.

Яблуко від яблуні: 3 звички, яким діти вчаться у нас
©monkeybusinessimages/IStock Як відомо, діти є відображенням батьків. Тому, скільки б ви не намагалися прищепити дітям потрібні якості і виховати характер, вони все одно
Як не передати дитині негативні емоції, якщо ви перебуваєте в стані неспокою
©Sasiistock/IStock Кажуть, що яблуко від яблуні не далеко падає, однак це судження не у всіх випадках є правильним. Характер батьків не завжди визначає характер дітей.
10 здорових звичок, яким варто навчити своїх дітей
© Josh Willink/Pexels Поява дитини в сім'ї завжди пов'язане з безліччю переживань і сумнівів в собі. Як стати кращим батьком/матір'ю для свого нащадка, як впоратися з
8 важливих уроків виховання, якими користуються голландці
© petrenkod/iStock Кожна культура має свої унікальні сильні сторони і способи життя, і виховання дітей не є винятком. Інтернет повниться розповідями, порадами і навіть
Таки лікують: дослідження з'ясувало, що мамині обійми діють на дітей як болезаспокійливий
© Lakshmi3/iStock Обійми матері можуть творити чудеса, навіть зменшувати сприйняття болю у дітей. Одне італійське дослідження показало, що вони навіть надають позитивний
Депресія у матерів впливає на імунний і психологічне здоров'я дитини
© AntonioGuillem/iStock Депресія у матері може надавати довгострокове вплив на її імунну систему і психологічне здоров'я. Крім того, вона впливає і на здоров'я дитини.