Яблуко від яблуні: 3 звички, яким діти вчаться у нас
07.03.2019 457 0 newsdaily.org.ua

Яблуко від яблуні: 3 звички, яким діти вчаться у нас

В закладки

Яблуко від яблуні: 3 звички, яким діти вчаться у нас

©monkeybusinessimages/IStock

Як відомо, діти є відображенням батьків. Тому, скільки б ви не намагалися прищепити дітям потрібні якості і виховати характер, вони все одно будуть робити так, як ви. Це означає, що виховання дітей потрібно починати з виховання себе.

4mama розповідає про головні звички, яким малюки вчаться у батьків.

Спосіб життя

Діти повністю переймають спосіб життя батьків, що включає в себе різні аспекти: харчування, фізичні навантаження, огляди у лікаря і т. д. Якщо ви не ведете здоровий спосіб життя, неправильно харчуєтеся, не займаєтеся спортом і маєте шкідливі звички, ви ніколи не зможете пояснити дитині, що треба їсти овочі і ходити в спортивну секцію. Подавайте дитині правильний приклад!

©Rawpixel/IStock

Спілкування

Ніколи не брешіть при дітях про своїх друзів і знайомих, замість цього демонструйте підтримку і любов до оточуючих вас людям. Поважайте думку своїх близьких, вмійте чути і слухати, проявляйте турботу і увагу. Таким чином, ваші діти будуть копіювати цю манеру спілкування зі своїми друзями, родичами та вчителями.

Оптимізм

І ще один важливий аспект, якому ви можете навчити своїх дітей – це оптимізм. Уміння боротися за свої мрії, сміливо йти вперед, не опускати руки перед труднощами і радіти дрібницям.

©KatarzynaBialasiewicz/IStock

Міняйтеся на краще, не переставайте вчитися і подавайте добрий приклад своїм дітям, щоб виховати їх найкращим чином.

Читайте також 13 чесних цитат про материнство від Холлі Беррі

Хто правильно виховує: 4 типу батьків і їх методи
©Pixabay Психологи виділяють різні типи батьків, у кожного з яких є своя тактика виховання в сім'ї. Так як потрібно виховувати дитину правильно? Вміст матеріалуТипи
Три звички, які впливають на розвиток мозку у дитини
© dobok/iStock Прищепити здорові звички дитині з ранніх років – завдання номер один у багатьох батьків. Зовсім нелегко змусити дитину не звертати увагу на екран з
Як не передати дитині негативні емоції, якщо ви перебуваєте в стані неспокою
©Sasiistock/IStock Кажуть, що яблуко від яблуні не далеко падає, однак це судження не у всіх випадках є правильним. Характер батьків не завжди визначає характер дітей.
5 важливих способів впливу мам на дітей
© yacobchuk/IStock Мама – людина номер один у житті кожної дитини. Діти переймають у своїх мам абсолютно все: манери, звички, погляди, поведінку і т. д. Сьогодні ми
Як виховувати братів і сестер: 8 фактів для свідомих батьків
© twinsterphoto/iStock Відомо, що немає гірше ворогів, ніж брати і сестри. Іноді батькам важко виховувати різностатевих дітей. Fatherly розповідають про факти, які вам
7 моментів дитинства, які запам'ятаються назавжди
©Wavebreakmedia/iStock На жаль, дитинство пролітає дуже швидко. Тому завдання батьків – наповнити життя малюка прекрасними моментами, які він запам'ятає назавжди.