14 сімейних фільмів, які вчать дитину добра
07.03.2019 1 976 0 newsdaily.org.ua

14 сімейних фільмів, які вчать дитину добра

В закладки

14 сімейних фільмів, які вчать добру дитину

кадр з фільму "Павутиння Шарлотти"

Що ми насправді знаємо про добро? Це поняття здається очевидна, але яку глибину воно має. Дитині треба розказувати про добро і коказувати його. Щоб попри усі життєві складнощі, з якими маля зіштовхнеться у майбутньому, дитина бачила світ у позитивних тонах і розуміла: вихід можна знайте з будь-якої ситуації, а також допомогти іншим.

Не варто забувати про добро і дорослим. Ця підбірка фільмів надихне вас і вашу малечу на добрі вчинки, підвищить настрій і дасть зрозуміти, що добро живе і у найменших вчинках. До речі, усі ці фільми навчають добру через ставлення до тварин.

1. «Мрійник», США, 2005

Фільм створен на реальних подіях. Батько і його донька — дві самотні душі, що живуть під одним дахом. Попри глибоку прихильність, насправді вони дуже далекі від взаєморозуміння одне з одним. Але все змінюється, коли маленька Кейл просити батька вилікувати улюбленого коня. Це стає точкою відліку в новій історії про любов і прихильність, про нове життя нової сім'ї і справжньої дружби.

2. «Білий полон», США, 2006

Друг пізнається в біді. Фільм вчить правильно ставитися до тварин і до самого собі. Історія про те, що не можна забувати тих, з ким переживши негаразди, і хто допоміг тобі в біді. Стрічка про вічні цінності, яким варто навчати і які не можна забувати.

3. «Павутиння Шарлотти», США, Німеччина, 2006

Чарівна сімейна казка про дорослий вчинок маленької дівчинки. Про турботи і любов. Ця добра історія, здатна навчити нести відповідальність за ухвалене рішення і боротися з труднощами, коли ти вже обрав свій шлях.

4. «Дівчинка і лисеня», Франція, 2007

Руденька дівчинка з рудою лисичкою і неймовірно красиві пейзажі. Фільм розповідає про двох друзів з абсолютно різних світів. Але дружба — це коли хочеться поділитися усім, що в тобі є і дізнатися про одного якомога більше. Історія про любов і про ті, що не варто прагнути володіти тим, кого любиш по-справжньому.

5. «Мій домашній динозавр», Велика Британія, США, 2007

Історія про маленького шотландця і його дивовижного одного. Історія про турботу, відповідальність, взаємодопомогу. Історія про те, що чим старшими ми стаємо, тим менше віримо в диво. Хочеться вірити, що саме ці події супроводжували знамените чудовисько з не менш відомого озера.

6. «Хатіко: Вірний друг», США, Велика Британія, 2008

«Ми відповідальні за тих, кого приручили», — казав свого часу Лис Маленькому принцеві. У цьому фільмі головний герой далеко не дитина, та й сюжет досить сумний, ще й заснований на реальних подіях. Але чому ж, як не добра він вчить? Історія про відданість, про надію, про те, що хороші щирі вчинки роблять світ світлішим, а добрим може бути не тільки друг, але й незнайомий перехожий.

7. «Ми купили зоопарк», США, 2011

Про що, як не про добро ця історія? Маленька сім'я, яка пережила важку втрату, купує зоопарк, рятуючи таким чином тварин. Але, як виявилося, цей зоопарк рятує і їх самих. Душевний і добрий фільм для всієї родини.

8. «Рудий пес», Австралія, США, 2011

Щира і добра істота здатна зачепити навіть найчерствіше серце. Містечко з похмурими жителями змінюється, варто у ньому з'єднання явитися рудому хулігану. Пес не підкоряється нікому, але його люблять усі. Він пов'язаність язує між собою усіх жителів міста. Багато хто знаходить вірних друзів, щастя, надію. А хтось — справжнє кохання.

9. «Пелікан», Франція, Греція, 2011

У фільмі дві головні сюжетні лінії — про пеліканів і про батька з сином. Але головна думка історії: не варто жити минулим, якщо хтось потребує тобі сьогодні. Добра і красива історія про дружбу і сім'я ю не залишить вас байдужими.

10. «Історія дельфіна», США, 2011

Якщо більше не можеш робити те, що хочеш, значить потрібно захотіти робити щось інше. Історія дельфіна, який через нещасний випадок залишився з протезом замість хвоста, вчить співчуттю, наполегливості та навіть оптимізму. Життя не закінчується, якщо трапляється щось погане, і комусь може бути гірше, ніж тобі. Головне — мати надію і прагнути кращого.

11. «Усі люблять китів», США, Велика Британія, 2012

На диво здатна кожна людина, яка готова відстоювати свої переконання. Навіть проти цілого світу. Історія стане прикладом для тих, хто готовий здатися і припинити боротьбу. Добра сімейна драма про відважних людей, які допомагають не менш відважним китам.

12. «Жапплу», Франція, 2013

Історія про вибір. Про те, що ніяка успішна кар'єра єра адвоката не замінить свободи. І, звичайно ж, історія про дружбу, про досягнення мети і про мрію. А ці якості притаманні тільки по-справжньому добрим і сміливим людям.

13. «Белль і Себастьян», Франція, 2013

Фільм про дружбу хлопчика і собаки. Але це один з тих фільмів, які дітям варто подивитися у ранньому віці. Він динамічний, вчить відповідальності, турботи, вірності і звичайно добра. Красива історія, що розгорнулася на тлі Альпійських пейзажів. До того ж, немає жодного негативного персонажа, що є великою рідкістю в сучасному кінематографі.

14. «Пригоди Паддінгтона», Велика Британія, Франція, 2014

Фільм про несхожість. Про те, що бути не таким як усі — це чудово. Та й як це — бути таким, як усі? Люди (і ведмеді) дуже різні, тому варто сприймати їх такими, якими вони є. І це стане основою для прекрасної дружби.

Перевірені спосібі привити дитині любов до навчання
© pixabay Дослідження показують, що діти, які навчаються за власною волею, а не під тиском батьків, домагаються великого успіху в житті. Ваш батьківський обов'язок —
Важливі моменти, які дозволять позитивно подивитися на благодійність
© takasuu/iStock Деякі люди сумніваються в тому, чи варто жертвувати гроші дитячим будинкам, лікарням і т. п. А інші, навпаки, готові віддати останнє, щоб іншій людині
7 мультфільмів для дітей про сімейні цінності
© IStock Що таке життєві цінності і як пояснити про це дитині? Де зі словами годиною складно — на допомогу прийдуть дитячі мультфільми. Нині майже усі вони створюються з
Корисні фільми, які варто подивитися підлітку
Є багато занять від яких дитину краще захистити, але перегляд корисних фільмів не входить в їх число. День у день кінематограф радує нас виходом нових кіно-картин,
Перегляд фільмів позитивно впливає на психічне здоров'я, – пояснення вчених
© socialmediasl444/Flickr В цей час року багато ходять в кіно або сидять вдома за переглядом цікавого фільму. Відпустка, вихідні або свята – привід відпочити в компанії
Батькам варто знати про вчителів дитини перед початком навчального року
Щоб підготувати себе і дитину до школи, потрібно, крім усього іншого, познайомитися з вчителями. Детальніше про це розповімо нижче. Основне © Pixabay/Pexels Потрібно