Кращі додатки на Mac і iPhone, які зроблять гаджети більш продуктивними
25.06.2019 1 012 0 newsdaily.org.ua

Кращі додатки на Mac і iPhone, які зроблять гаджети більш продуктивними

В закладки

Кращі додатки на Mac і iPhone, які зроблять гаджети більш продуктивними

Незалежно від того, чи використовуєте ви гаджети для роботи або особистих цілей, варто замислитися про підвищення своєї продуктивності. Мова йде не про якихось сумнівних лайфхаках, а про конкретних додатках, які оптимізують різні процеси. Девайси від Apple дійсно зручні у використанні, але це не межа. Ось кращі додатки на Mac і iPhone, які зроблять ваші гаджети більш продуктивними. Списки складені на основі матеріалів Lifehack.

Вміст матеріалу

Кращі додатки на Mac

В першу чергу Mac — це робочий інструмент, який використовують представники самих різних професій. Ось відмінна добірка програм, які допоможуть працювати ефективніше.

1. Todoist

© todoist.com

Todoist – це відмінний додаток для створення заміток і нагадувань, яке доступне на всіх пристроях Apple. Базові функції доступні у безкоштовній версії, але за додаткову плату ви отримаєте можливість робити резервні копії і деякі інші корисні можливості.

Завантажити

2. EmailAnalytics

© emailanalytics.com

EmailAnalytics відстежує вашу роботу з електронною поштою і надає докладні звіти. Наприклад, ви можете дізнатися, скільки хвилин або годин йде на це заняття щодня. Такі дані допоможуть вам оптимізувати використання поштових сервісів.

Завантажити

3. 1Password

© 1password.com

На введення і відновлення паролів йде дуже багато часу, тому варто почати використовувати додаток 1Password. Всі ваші паролі будуть надійно зберігатися в одному місці, а для отримання доступу до своїх акаунтів буде достатньо зробити всього кілька кліків.

Завантажити

4. Bear

© bear.app

Bear – багатофункціональне додаток, яке дозволяє швидко створювати нотатки, списки справ. Акцент робиться саме на швидкості і зручності, тому ви зможете заощадити трохи часу. Існує безкоштовна версія, але її функціонал обмежений.

Завантажити

5. Hazel

© noodlesoft.com

Hazel – це потужний інструмент, який допоможе упорядкувати всі ваші файли на Mac. Наприклад, файли і документи, які ви не використовуєте протягом довгого часу, будуть автоматично переноситися в окрему папку.

Завантажити

6. Alfred

© alfredapp.com

Alfred – унікальне додаток, яке здатне змінити ваше уявлення про Mac. Воно додає абсолютно новий корисний функціонал. Наприклад, ви зможете управляти буфером обміну, що значно спростити процес копіювання і вставки. Користувачі можуть самі вибрати необхідний функціонал і сплатити тільки частину вартості програми.

Завантажити

7. TextExpander

© textexpander.com

TextExpander буде дуже корисним для тих, хто багато працює з текстами. Додаток дозволяє самостійно налаштувати комбінації клавіш для здійснення практично будь-яких дій з документами. TextExpander працює з щомісячної підписки.

Завантажити

8. Backblaze

© backblaze.com

Backblaze – це недорогий, але дуже зручний інструмент для створення резервних копій всіх ваших документів і налаштувань системи. Він працює в автоматичному режимі, тому користувачеві не доведеться робити ніяких дій. Просто встановіть програму і оплатіть підписку.

Завантажити

9. Keyboard Maestro

© keyboardmaestro.com

Keyboard Maestro – це досить старе додаток, але воно як і раніше не має гідних конкурентів. З його допомогою ви можете самостійно налаштувати гарячі комбінації клавіш для вчинення будь-яких дій. Це допоможе вам заощадити масу часу.

Завантажити

10. Snagit

© techsmith.com

Snagit – одне з кращих програм для створення скріншотів і запису зображення з екрану. На відміну від вбудованих інструментів Mac, воно має просунутими можливостями для редагування зображень і відео.

Завантажити

11. Bartender

© macbartender.com

Bartender допоможе вам швидко навести порядок в рядку меню. Ви зможете самостійно вибрати елементи, які там будуть відображатися. Крім цього, програма дозволяє розмістити їх в будь-якому порядку, що зручно.

Завантажити

12. Otter

© otter.ai

Otter – це якісне додаток для створення заміток для користувачів, які не дуже люблять вводити текст. Справа в тому, що воно володіє функцією розпізнавання голосу, тому ви можете просто диктувати свої ідеї. Якість розпізнавання близьке до ідеального.

Завантажити

13. Flux

© justgetflux.com

Синій світло, яке випромінюють дисплеї гаджетів, шкодить зору і може призвести до розвитку хронічного безсоння. Якщо ви часто працюєте в темний час доби, то обов'язково встановіть Flux. Ця утиліта робить зображення більш теплим, тому ви зможете уникнути неприємних проблем зі здоров'ям.

Завантажити

14. PDFpen

© smilesoftware.com

PDFpen – це найбільш функціональний редактор документів у форматі PDF, який можна зустріти на Mac. Він дозволяє не тільки редагувати текст, але і додавати різні графічні елементи та створювати нотатки.

Завантажити

15. OmniFocus

© omnigroup.com

OmniFocus – універсальний інструмент, який допоможе оптимізувати робочі процеси. Тут ви зможете створювати швидкі замітки, зручні списки справ і вносити події в календар.

Завантажити

16. Franz

© meetfranz.com

Якщо вам доводиться щодня використовувати кілька різних месенджерів для спілкування з колегами, то встановіть Franz. Це додаток поєднує всі популярні сервіси для обміну повідомленнями, тим самим значно спрощуючи життя.

Завантажити

17. MindNode

© mindnode.com

MindNode сподобається представникам творчих професій і тим, хто звик систематизувати свої ідеї. Додаток дозволяє створювати цілі віртуальні карти з коротких нотаток. До речі, це може бути корисним під час проведення мозкових штурмів.

Завантажити

18. Focus

© heyfocus.com

Якщо ви часто відволікається під час роботи, то спробуйте скористатися додатком Focus. З його допомогою ви зможете заблокувати все, що може відвернути вас від виконання професійних завдань.

Завантажити

19. CleanMyMac

© macpaw.com

Якщо ви помітили, що ваш Mac став працювати повільніше, ніж спочатку, то спробуйте вирішити проблему за допомогою CleanMyMac. Ця програма знаходить всі непотрібні файли і інше сміття, який з часом накопичується на комп'ютері.

Завантажити

20. Grammarly

© grammarly.com

Якщо правопис – це не самі ваші сильні сторони, то скачайте додаток Grammarly. Воно в режимі реального часу перевіряє тексти на наявність будь-яких помилок. Це дозволить заощадити масу часу на перевірку електронних листів і будь-яких інших текстів.

Завантажити

Кращі програми на iPhone

iPhone рідко сприймають в якості робочого інструменту. Тим не менше він здатний чудово спростити виконання багатьох професійних завдань. Ось підбірка програм для підвищення продуктивності.

1. OmniFocus

© itunes.apple.com

OmniFocus коштує досить дорого, але це одне з кращих додатків на iPhone для організації всіх робочих процесів. З його допомогою дійсно дуже зручно створювати списки справ, нотатки і нові події в календарі.

Завантажити

2. Forest

© itunes.apple.com

Forest допоможе тим, хто часто відволікається на смартфон під час роботи. Якщо ви повернете додаток, то віртуальне дерево помре. Цей психологічний трюк дійсно відмінно працює.

Завантажити

3. Things

© itunes.apple.com

Things – ще одне відмінне програми для заміток і списків справ. Інтерфейс виконаний в мінімалістичному стилі, тому ніщо не буде відволікати вас від основного функціоналу.

Завантажити

4. 30/30

© 3030.binaryhammer.com

З допомогою цього додатка можна контролювати час, який ви витрачаєте на виконання робочих або побутових завдань. Це дозволяє правильно організувати свій робочий день.

Завантажити

5. Any.Do

© itunes.apple.com

Чергове додаток для створення списків справ і контролю виконання поставлених завдань. Весь функціонал надається безкоштовно.

Завантажити

6. PocketLife Calendar

© itunes.apple.com

PocketLife Calendar – відмінна альтернатива стандартним додатком календаря на вашому Телефоні. Додаток володіє багатьма додатковими функціями і дуже зручним інтерфейсом.

Завантажити

7. Asana

© itunes.apple.com

Asana нагоді тим, хто працює в команді. Це додаток дозволяє складати загальні списки справ та спільно редагувати нотатки необмеженій кількості користувачів.

Завантажити

8. ToDoist

© itunes.apple.com

ToDoist відмінно підходить, як для відстеження прогресу в реалізації великих проектів, так і для створення списків покупок. З цим додатком ви точно нічого не пропустите.

Завантажити

9. FlowTasks

© itunes.apple.com

Ще одне якісне додаток для командної роботи над проектами. Воно дозволяє створювати загальні списки справ та нотатки, а також відслідковувати прогрес кожного учасника.

Завантажити

10. Calendars 5

© itunes.apple.com

Calendars 5 – один з кращих ділових календарів на Phone. У цьому додатку дуже зручно реалізована можливість складання розпорядку дня і сортування за важливістю.

Завантажити

11. Clear – Tasks, Reminders & To-Do Lists

© itunes.apple.com

Clear – це програми для заміток і списків справ, яке володіє простим інтерфейсом з усіх програм такого типу. Це дозволяє сконцентруватися на роботі, оскільки тут немає ніяких відволікаючих факторів.

Завантажити

12. Due

© itunes.apple.com

Due – відмінне програми для створення нагадувань. Воно дозволяє налаштовувати пріоритет для задач і вибирати тип сповіщень, що дуже зручно на практиці.

Завантажити

13. Checkmark 2

© itunes.apple.com

Checkmark 2 – це додаток для нагадувань, яке використовує геолокацію. Ви будете отримувати повідомлення в залежності від вашого місцезнаходження

Завантажити

14. TeuxDeux

© itunes.apple.com

TeuxDeux – чергове якісне програми для створення різних заміток і списків справ. Дуже зручно, що в сервіс інтегрований календар, який дозволяє пов'язувати події з конкретними датами.

Завантажити

15. Wunderlist

© itunes.apple.com

Wunderlist – це комплексне рішення для планування робочих завдань, складання різних списків справ та створення швидких заміток. За допомогою цієї програми ви зможете значно поліпшити свою продуктивність.

Завантажити

16. Nirvana

© itunes.apple.com

Nirvana – відмінний інструмент для планування всіх своїх повсякденних справ. Тут дуже зручно реалізована функція сортування завдань, тому вам не доведеться змішувати робочі та особисті справи.

Завантажити

17. Priorities

© itunes.apple.com

Якщо вас чимось не влаштовують OmniFocus або Things, то додаток Priorities може стати відмінним альтернативним варіантом. Крім базового функціоналу, воно ще й дозволяє створювати загальні списки справ з іншими користувачами.

Завантажити

18. Productive

© itunes.apple.com

Додаток Productive відмінно підходить для формування корисних звичок. Просто поставте перед собою мету і відстежуйте прогрес. Через кілька місяців нагадування вже будуть не потрібні, адже звички формуються досить швидко.

Завантажити

19. Habitica: Gamified Taskmanager

© itunes.apple.com

Habitica – це ще одне застосування для формування нових звичок. Тут процес побудований в ігровій формі. Вам потрібно створити власного забавного персонажа, який буде допомагати вам у досягненні мети.

Завантажити

20. Streaks

© itunes.apple.com

Streaks – одне з кращих додатків для постановки перед собою конкретних цілей і відслідковувати прогрес. Наприклад, з його допомогою ви зможете відмовитися від шкідливих звичок або почати регулярно тренуватися.

Завантажити

21. Remember The Milk

© itunes.apple.com

Remember The Milk фокусується на створенні списку покупок, але його можна використовувати і для створення списків справ. До речі, тут також можна створювати загальні списки для декількох користувачів.

Завантажити

22. Day One Journal

© itunes.apple.com

Day One Journal – це відмінний додаток для ведення особистого або ділового щоденника. До речі, в недавньому оновлення з'явилося безліч нових корисних функцій.

Завантажити

23. Evernote

© itunes.apple.com

Evernote неодноразово визнавали кращим додатком для підвищення продуктивності. Це дійсно один з кращих сервісів для зберігання заміток і фіксації якихось нових ідей.

Завантажити

24. Pocket

© itunes.apple.com

Pocket дозволяє зберегти будь-який тип контенту, який ви можете знайти в інтернеті, щоб ознайомитися з ним пізніше. На практиці це дуже зручно, адже у нас не завжди є час, щоб прочитати якусь довгу статтю.

Завантажити

25. Sync.Me

© itunes.apple.com

Sync.Me використовує власну базу даних, щоб визначити безпеку вхідних дзвінків. Це позбавить вас від спаму та спілкування з шахраями.

Завантажити

26. Droplr

© itunes.apple.com

Droplr – це одне з кращих додатків для швидкого обміну файлами між різними пристроями. Воно допоможе істотно заощадити час, адже процес передачі відбувається миттєво.

Завантажити

27. Dropbox

© itunes.apple.com

Dropbox – це, мабуть, найкраща альтернатива iCloud. Хмарне сховище пропонує вигідні тарифи і забезпечує високу швидкість роботи з важкими файлами.

Завантажити

28. iDolly

© itunes.apple.com

iDolly – це дуже вдало реалізований інструмент для спільного редагування документів на мобільних пристроях. Синхронізація відбувається блискавично, а початкові версії надійно зберігаються в хмарі.

Завантажити

29. Soulver

© itunes.apple.com

Soulver – це потужний калькулятор для iPhone, який володіє безліччю корисних додаткових функцій. Наприклад, з його допомогою дуже зручно вважати особисті фінанси і конвертувати валюти.

Завантажити

30. Captio

© itunes.apple.com

Captio дозволяє швидко створювати замітки і відправляти їх на свою електронну пошту. Звучить не надто переконливо, але на практиці це неймовірно зручно.

Завантажити

31. Drafts

© itunes.apple.com

Drafts – це дуже простий інструмент для копіювання тексту і вставки в інші додатки. Наприклад, він відмінно працює в зв'язці з OmniFocus і Things.

Завантажити

32. NoteShelf 2

© itunes.apple.com

NoteShelf 2 – відмінне додаток для створення заміток. Ви можете їх красиво оформити, конвертувати в будь-який формат і навіть роздрукувати. Крім цього, програма дозволяє створювати і голосові замітки.

Завантажити

33. Doodle

© itunes.apple.com

Doodle – дуже просте, але ефективне додаток для планування ділових зустрічей. Не секрет, що цим сервісом користуються багато відомі підприємці.

Завантажити

34. TextExpander

© itunes.apple.com

Додаток TextExpander згадувалося в списку для Mac, але ви можете користуватися ним на своєму смартфоні. Звичайно, iOS-версія має не таким багатим функціоналом, але програма все-таки здатне трохи спростити роботу з текстом.

Завантажити

35. Launch Center Pro

© itunes.apple.com

Launch Center Pro – унікальна утиліта, яка здатна спростити виконання стандартних завдань на iOS. Це свого роду лончер для підвищення продуктивності вашого iPhone.

Завантажити

36. GoodReader

© itunes.apple.com

GoodReader – це універсальне додаток, який призначений для перегляду документів у будь-яких існуючих на сьогодні форматах. Крім цього, воно здатне відтворювати аудіо і відео.

Завантажити

37. LogMeIn

© itunes.apple.com

LogMeIn дозволяє повноцінно керувати вашим Mac, незалежно від того, де ви знаходитесь. Єдина умова – наявність стабільного підключення до інтернету.

Завантажити

38. 1Password

© itunes.apple.com

1Password – один з найбільш популярних менеджерів паролів на всіх платформах. Додаток відмінно виконує свої функції, а більшого від нього і не потрібно.

Завантажити

39. LastPass Password Manager

© itunes.apple.com

LastPass Password Manager – це ще один відмінний менеджер паролів, але на відміну від 1Password він має ще і додатковим функціоналом. Наприклад, програма дозволяє захистити паролем будь-які файли на вашому пристрої.

Завантажити

40. Truecallers

© itunes.apple.com

Truecallers – багатофункціональне додаток, що дозволяє обчислювати спамерів і знаходити інформацію про невідомих номерів телефону. В базі даних сервісу вже накопичилося понад 250 мільйонів небезпечних контактів.

Завантажити

Apple відновлює виробництво iPhone X з-за поганих продажів iPhone XS
© Leszek Apple відновлює виробництво iPhone X з-за слабкого попиту на останні моделі XS XS і Max. The Verge розповідають про всіх подробицях. Вміст матеріалуApple
Як перенести всі дані з Android-пристрої на iPhone
© rawpixel.com/Pexels Перехід з Android на iPhone – не найприємніша річ, оскільки ви не просто міняєте пристрій, але і операційку. На щастя, Apple подбала про те, щоб
Як вибрати автомобільну зарядку для iPhone X
© allegro.pl Низька автономність – це загальна проблема більшості сучасних смартфонів, включаючи iPhone X. Тому, щоб завжди залишатися на зв'язку, вам знадобитися
Як очистити пам'ять на iPhone або iPad
Коли ви купуєте новий iPhone або iPad, все працює ідеально. Та з часом девайси Apple, зрештою, як і вся інша техніка, стають повільнішими. Найчастіше пов'язаність язано
Як зареєструвати iPhone
Як зареєструвати iPhone
Як зареєструвати iPhone
29.06.19 Новинки техніки
© neirfy/iStock Apple не вимагає обов'язкової реєстрації своїх девайсів, але це може бути корисним для самого користувача. Особливо це актуально в тому випадку, якщо ви
Який iPhone найпопулярніший: порівняння актуальних моделей
© neirfy/IStock Сьогодні Apple пропонує покупцям найбільш широкий асортимент iPhone за всю історію існування компанії. З одного боку, таке розмаїття радує користувачів,