24 кращих додатка для здоров'я та фітнесу 2019 року
08.03.2019 835 0 newsdaily.org.ua

24 кращих додатка для здоров'я та фітнесу 2019 року

В закладки

24 кращих додатка для здоров'я та фітнесу 2019 року

Сидячий спосіб життя і неправильне харчування призводять з часом до досить серйозних наслідків. Сьогодні величезна кількість людей страждає від проблем із зайвою вагою і інших неприємностей, викликаних недоліком фізичних навантажень. Звичайно, боротися з цим можна і потрібно. Для цього варто вдатися до допомоги сучасних технологій. Просто встановіть на свій смартфон кілька спеціалізованих додатків, які допоможуть підтримувати форму. На щастя, сьогодні дефіциту такого софта не спостерігається. Ось кращі додатки для здоров'я та фітнесу.

Вміст матеріалу

Кращі додатки для здоров'я

Всі додатки з цього списку доступні на Android і iOS, тому у вас вже є все необхідне, щоб почати працювати над собою. Просто виберіть ті програми, які здатні вирішити ваші проблеми.

1. Aaptiv

© Aaptiv

Це додаток сподобається тим, хто віддає перевагу займатися фітнесом під керівництвом особистого тренера. Aaptiv співпрацює з 15 професійними спортивними інструкторами, які щотижня створюють нові програми тренувань. В архіві сервісу вже накопичилося 2500 унікальних аудіофайлів з докладними інструкціями.

Завантажити для iOS / Android

2. MyFitnessPal

© MyFitnessPal

MyFitnessPal – одна з найпопулярніших програм для підрахунку калорій як на Android і iOS. База даних сервісу налічує тисячі продуктів і страв. Це дозволяє контролювати харчування, незалежно від того, яку дієту ви вибрали. Крім цього, програма володіє і деякими додатковими функціями, наприклад, сканером штрих-кодів.

Завантажити для iOS / Android

3. Headspace

© Headspace

Цим фітнес-додатком користуються мільйони людей, серед яких багато знаменитостей. Наприклад, Headspace встановлений на смартфоні Річарда Бренсона. Для початку сервіс запропонує вам пройти 10-денний курс медитації абсолютно безкоштовно. Після цього ви зможете розблокувати інші програми тренувань за невелику плату.

Завантажити для iOS / Android

4. Keel

© Keel

Додаток Keel призначений для тренувань HIIT. Щоб досягти результатом, вам достатньо проводити заняття, тривалістю від 8 до 20 хвилин всього три рази в тиждень. Вправи можна виконувати як у спортзалі, так і в домашніх умовах. Справа в тому, що вам знадобиться лише мінімальний набір обладнання.

Завантажити для iOS / Android

5. Runtastic

© Runtastic

Runtastic – це ідеальне додаток для тих, хто віддає перевагу бігові тренування. На відміну від більшості інших сервісів, цей додаток не тільки відслідковує маршрути, але і відтворює спеціально підібрані мотиваційні треки. Крім цього, у користувачів є дуже зручні інструменти для відстеження свого прогресу.

Завантажити для iOS / Android

6. Sworkit

© Sworkit

Sworkit підійде тим, у кого не вистачає часу на відвідування спортзалу. Просто введіть дані щодо своєї поточної фізичній формі і поставте перед собою мету. Додаток самостійно підбере для вас найбільш ефективну програму тренувань. Єдине, що вам залишиться – слідувати порадам Sworkit.

Завантажити для iOS / Android

7. StrongLifts 5X5 Workout Gym Log

© StrongLifts

Одне з найбільш ефективних програм, якщо вас цікавить спалювання жиру і швидке нарощування м'язів. Цей сервіс пропонує проводити три інтенсивні тренування три рази на тиждень. Кожне заняття складається всього з трьох вправ, кожне з яких потрібно виконувати протягом 15 хвилин. Такий графік підійде навіть самим зайнятим користувачам.

Завантажити для iOS / Android

8. Playbook

© Playbook

Playbook – це якесь подобу соціальної мережі. Тут ви можете вибрати собі персонального тренера, який буде регулярно складати для вас програми тренувань. У будь-який час ви можете звернутися до свого інструктора за порадою, що дуже зручно. Крім цього, ви можете обмінюватися досвідом з іншими користувачами програми.

Завантажити для iOS

9. Yoga Studio: Mind & Body

© Yoga Studio

Yoga Studio – це відмінний додаток для новачків, які вирішили освоїти йогу. Сервіс пропонує більше 70 повноцінних відео тренувань у форматі Full HD. Крім цього, тут присутня величезна кількість текстових матеріалів, які допоможуть швидше освоїти цей вид фітнесу.

Завантажити для iOS / Android

10. MyPlate by Livestrong

© Livestrong

MyPlate by Livestrong – дуже просте, але дуже корисний додаток для контролю свого харчування. Сервіс пропонує безліч 8-тижневих програм, які підбираються індивідуально, залежно від вашої поточної форми. Після завершення настроювання, додаток буде надсилати вам повідомлення з усією необхідною інформацією.

Завантажити для iOS / Android

11. JEFIT

© JEFIT

JEFIT неодноразово визнавалося кращим серед софту для фітнесу як професіоналами, так і звичайними користувачами. Сервіс пропонує 1300 унікальних програм тренувань, тому ви зможете вибрати ідеальний варіант саме для себе. До речі, JEFIT доступний не тільки для мобільних платформ. Також ви можете скористатися веб-додатком безпосередньо в браузері комп'ютера.

Завантажити для iOS / Android

12. Strava Training-Run & Ride

© Strava

Цей додаток знадобиться тим, хто віддає перевагу велотренування. Воно не тільки якісно відстежує маршрути, але надає масу аналітичної інформації, яка буде корисна для внесення коректив у програму занять. Крім цього, Strava вміє підраховувати спалені калорії.

Завантажити для iOS / Android

13. Lose it

© Lose it

Lose it – це чудовий сервіс для тих, хто стежить за своїм харчуванням. Після установки програми, вам належить встановити мету і слідувати за щоденним рекомендаціями. Крім цього, тут передбачені і деякі додаткові функції. Наприклад, спеціальний координатор для відстеження гідратації та контролю рівня стресу.

Завантажити для iOS / Android

14. Trifecta

© Trifecta

Trifecta – це популярна у всьому світі онлайн-платформа для самостійних тренувань. Додаток пропонує величезну кількість програм занять, багато з яких розробляли відомі фітнес-тренери. Крім цього, Trifecta має ще й досить непоганим трекером харчування.

Завантажити для iOS / Android

15. Lifesum

© Lifesum

Lifesum – це не просто додаток, яке допомагає скинути зайві кілограми. Воно призначене для тих, хто намагається почати вести здоровий спосіб життя в цілому. Тим не менш упор тут робиться саме на правильному харчуванні. До речі, ви можете без проблем синхронізувати Lifesum з Google Fit, що дуже зручно.

Завантажити для iOS / Android

16. Calm

© Calm

Calm в 2017 році було названо додатком року за версією Apple, а це багато про що говорить. Сервіс, мабуть, є кращим інструментом для зняття стресу, а також поліпшення сну. Користувачам пропонуються щоденні 10-хвилинні сеанси медитації, а також заспокійливі розповіді, які допомагають заснути.

Завантажити для iOS / Android

17. Pocket Yoga

© Pocket Yoga

Pocket Yoga – це ще одна відмінна програма для тих, хто вирішив практикувати щоденну йогу. Користувачам досить вибрати один з трьох стилів тренувань. Заняття тривають від 30 хвилин до однієї години. Усі вправи супроводжуються наочними картинками і докладними описами.

Завантажити для iOS / Android

18. 7 Minute workouts

© Perigee

7 Minute workouts ідеально підійде для тих, у кого не вистачає часу на повноцінні тренування. Це додаток пропонує щоденні заняття, які тривають всього 7 хвилин. Але врахуйте, що ці тренування дуже інтенсивні, тому вимагають хорошої фізичної форми.

Завантажити для iOS / Android

19. Workout for Women

© Workout for Women

Це додаток розроблено спеціально для жінок. Програми тренувань поєднують в собі інтенсивне кардіо і деякі силові вправи, що дозволяє працювати над власним тілом комплексно. Кожне заняття супроводжується аудіо і відео інструкціями, тому додаток підходить навіть для новачків.

Завантажити для iOS / Android

20. Google Fit

© Google

Оновлене додаток Google Fit – це відмінний інструмент для тих, хто хоче стати здоровішими і активніше. У розробці сервісу брали участь фахівці ВООЗ та Американської кардіологічної асоціації. Мабуть, новий Google Fit використовує найбільш науковий підхід до тренувань.

Завантажити для Android

21. Pedometer, Step Counter & Weight Loss Tracker

© Pedometer

Це абсолютно безкоштовний додаток включає в себе відразу кілька корисних інструментів для фітнесу і схуднення. Крім відмінного крокоміра, тут присутній лічильник спалених калорій і трекер активності. Щоб отримувати всю необхідну інформацію, вам достатньо просто носити свій смартфон у кишені.

Завантажити для iOS / Android

22. Cyclemeter

© Cyclemeter

Cyclemeter – це відмінний трекер для відстеження велотренировок. Показово, що його використовують багато професійні спортсмени. Додаток надає інформацію практично про всіх аспектах тренувань, включаючи середню і максимальну швидкість пересування.

Завантажити для iOS / Android

23. Nike Run Club

© Nike+ Run Club

Вже легендарне додаток від Nike, яким щодня користуються мільйони людей. Крім безпосередньо відстеження бігових тренувань, тут є окремий розділ з якісними мотиваційними матеріалами. Також в додатку ви знайдете масу відмінних програм тренувань від відомих тренерів і професійних спортсменів.

Завантажити для iOS / Android

24. Endomondo

© Endomondo

Endomondo – це ще одна відмінна програма для бігу і фітнес-прогулянок. Вона безпомилково визначає відстань, яку ви подолали, і швидкість пересування. Також тут присутній лічильник спалених калорій і спеціальний розділ зі статистикою. Крім цього, Endomondo можна використовувати для відстеження велотренировок.

Завантажити для iOS / Android

Чому варто користуватися програмами для фітнесу?

Багато хто вважає, що технічний прогрес призвів до того, що люди стали менше часу проводити в русі. Частково це так, але в розвитку технологій є і позитивна сторона, адже ви можете перетворити свій смартфон особистого тренера або дієтолога. Для цього достатньо просто обзавестися спеціалізованими програмами. Ось кілька вагомих причин, чому вам варто почати користуватися сервісами, які представлені вище.

© Prykhodov/iStock

Мотивація

Без належної мотивації досягти результатів у фітнесі неможливо, оскільки вирішальне значення має саме регулярність тренувань. Але проблема полягає в тому, що для багатьох з нас навіть оплачений абонемент в спортзал не стає перешкодою, щоб пропустити чергове тренування. Мобільні додатки у цьому плані дуже ефективні, оскільки постійні попередження і можливість відстежувати свої успіхи відмінно мотивують.

Доступність

Мобільні додатки для фітнесу дозволяють звичайному користувачеві отримати доступ до тисяч програм тренувань, які розроблені професійними тренерами. Також багато сервіси мають функцією автоматичного складання програми в залежності від поточної форми і цілей користувача. Це значно знижує поріг входу, адже вам тепер зовсім не обов'язково працювати з особистим інструктором.

Конкуренція

Більшість додатків зі списку вище розташовують деякими соціальними функціями, які змушують користувачів тренуватися більш старанно. Мова йде про заочному змаганні з друзями або іншими звичайними користувачами з усього світу. Погодьтеся, конкуренція відмінно мотивує кожного з нас.

Планування

Під час запуску більшості програм для фітнесу вам належить встановити конкретні цілі, яких ви повинні досягти за певний період часу. Це не тільки відмінний мотиваційний аспект, але і спосіб планувати свої тренування. Тепер вам не потрібно вести щоденники тренувань, адже додатка відмінно справляються з цим завданням самостійно.

Правильне харчування

У списку вище ви можете знайти не тільки програми для фітнесу, але і відмінні сервіси, які допомагають правильно харчуватися. Насправді це важливо не менше, ніж регулярні тренування. Врахуйте, що схуднути можна тільки в тому випадку, якщо ви будете спалювати більше калорій, ніж споживаєте. Без додатка, яке вміє підраховувати калорії, обійтися навряд чи вийде.

Мобільність

Програми для фітнесу хороші тим, що вони дозволяють проводити повноцінні тренування поза спортзалу. Практично всі популярні сервіси пропонують спеціальні програми занять, які не вимагають використання обладнання. Це дозволяє тренуватися, де б ви не знаходилися.

За матеріалами Redbytes і Peerbits.

10 найбільш затребуваних навичок 2019 року, які потрібні роботодавцям
Сьогодні світовий ринок праці переживає досить складні часи, з-за дефіциту кваліфікованих кадрів. Наприклад, тільки в США налічується понад 7 мільйонів вільних робочих
Самий необхідний навик 2019 року, який шукають всі роботодавці
LinkedIn назвала самий необхідний навик 2019 року. Також компанія опублікувала список всіх навичок, які роботодавці будуть хотіти бачити в своїх співробітниках в 2019
Як всього чотири поради допоможуть вам прибрати зайву вагу у важких зонах
© Milkos/IStock Боротьба із зайвою вагою дійсно вимагає старанної роботи над собою, але це не означає, що ви повинні присвятити все життя фітнесу і строгих дієт.
Як зробити 2019 рік кращим роком для свого здоров'я і фігури
© Deagreez/iStock 2019 рік йде повним ходом, і для багатьох з нас настав час внести деякі зміни. Якщо ви замислюєтеся, як зробити 2019 рік кращим роком для свого
Кращі мобільні телефони 2019 року: 5 найбільш очікуваних моделей
© notebookcheck.com 2019 рік обіцяє бути дуже цікавим для всіх, хто цікавиться смартфонами та іншою технікою. З патентів провідних компаній можна зрозуміти, що вже
Експерти з'ясували, чи дійсно потрібно кардіо для схуднення
© RyanKing999/iStock У світі фітнесу існують 2 типи людей: ті, хто не мислять життя без кардіотренувань і ті, які їх повністю ігнорують. Якщо ви ставитеся до другого