Топ-8 кращих жіночих ваг, які варто придбати
02.04.2019 776 0 newsdaily.org.ua

Топ-8 кращих жіночих ваг, які варто придбати

В закладки

Топ-8 кращих жіночих ваг, які варто придбати

© Rostislav_Sedlacek/iStock

Схуднення – тривалий процес, що вимагає терпіння і працьовитості. Але якщо ви взялися серйозно, ви, можливо, вже замислювалися, де купити підлогові ваги. Ця річ стане вашим помічником і навіть мотиватором втрачати зайву вагу.

До того ж зараз є багато «розумних» пристроїв, які вимірюють жиру та індекс маси тіла. А деякі ваги дають навіть рекомендації і вимірюють м'язову масу окремих частин тіла. Корисно? Ще б. Independent склала список, в якому представлені кращі підлогові ваги для жінок. Беремо на озброєння.

Вміст матеріалу

8 кращих ваг для жінок

1. Withings Body+ Body Composition WiFi Scale

Ваги можна підключити до додатка Health Mate. Воно покаже індекс маси вашого тіла, ваш вага і навіть погоду. Крім цього, ви дізнаєтеся процентне співвідношення жиру, кількість води у тілі, масу кісток і м'язів. Якщо ви активуєте відповідну функцію, ви дізнаєтеся і кількість зроблених кроків. Недоліки: висока вартість і доступ в інтернет для широкого функціоналу.

2. Tanita RD-545 Connected Segmental Body Composition Monitor Scales

Підключаючись до додатка My Tanita, ви отримаєте всю необхідну інформацію. Ваги покажуть будова ваших рук і ніг. Важливими є наступні вимірювання: ІМТ, м'язова маса, маса кісток, метаболічний вік. Ви зможете відстежувати свій прогрес. Якщо співвідношення м'язів і жиру змінюється, додаток буде загорятися іншим світлом. Недолік: висока вартість і початкові труднощі в освоєнні функціоналу.

3. Garmin Index Smart Scale

Пристрій Garmin допомагає дізнатися найважливіші речі і без допомоги додатків. Коли ви встаєте на ваги, воно вимірює ваш вагу, ІМТ, жирові відкладення, співвідношення води, м'язову масу і масу кісток. Якщо ви встановите програму, ви зможете встановлювати цілі і вимірювати тривалість сну. З переваг також слід скасувати красивий дизайн.

4. Salter Rose Gold Glitter Electronic Scale

Рожеві підлогові ваги з блискітками відмінно впишуться в дизайн вашої ванної. Вони набагато дешевше попередніх варіантів і підійдуть тим, хто хоче знати лише свою вагу. Він буде вимірюватися в трьох одиницях: кг, стоунах і фунтах. Salter також надає 15-річну гарантію. Що теж не може не радувати.

5. Aicock Electronic Body Fat Scale

Ці підлогові ваги хороші тим, що вони легкі та тонкі, а також недорогі. Вони включаються, коли ви на них встаєте. Ви отримаєте інформацію про свою вагу в кг, кількості жиру, кісткової і м'язової маси. Також дізнаєтеся про ІМТ, гідратації, отримаєте рекомендації з добового споживання калорій. Підключивши ваги до додатка, ви можете зберігати інформацію про інших членів сім'ї (до 8). Недолік: крихітні символи на дисплеї.

6. Salter Academy Professional Bathroom Scales

Salter виробляють ваги понад 250 років. Тому, якщо ви шукаєте надійні ваги, зверніть увагу на цю модель. Великий циферблат, нековзна поверхня, великий розмір ваг – одні з переваг моделі. До того ж вони дуже міцні і утримають людини, що страждає ожирінням.

7. Smart Fitness Scale

Ця модель має великий і читається дисплей. Програму можна використовувати, а можна обійтися без нього. В останньому випадку ви отримаєте лише свою вагу тіла. Якщо підключіть додаток, дізнаєтеся важливі вимірювання, включаючи жирові відкладення, масу кісток, вміст білка та рівень підшкірного жиру. Грунтуючись на ваших особистих даних, підлогові ваги дадуть вашій вазі загальну оцінку. «Ідеальний», «недостатній» і «надлишковий». Додаток також буде відправляти вам повідомлення на телефон, нагадуючи про те, що потрібно зважитися. Smart Fitness Scale – це своєрідний бурчав тренер.

8. Orchard Digital Glass Bathroom Scales

Пристрій зроблено з загартованого скла і представлена у двох кольорах (білому і чорному). Використовуючи кнопку внизу ваг, ви можете дізнатися про свою вагу в кг, фунтах і стоунах. Підлогові ваги включаються автоматично і тонкі, що зручно для зберігання. Вони не мають великого функціоналу, але будуть чудовою базовою покупкою.

Читайте також Як просушити своє тіло в домашніх умовах

Як правильно розрахувати цілі для схуднення
@ Khosrork/iStock Перед тим, як почати скидати зайві кілограми, ви повинні подумати не тільки про своєму раціоні і фізичних навантаженнях, але і розрахувати індекс маси
Як розрахувати свою ідеальну вагу по зростанню
Люди часто замислюються про схуднення, але це ґрунтується на зовнішніх даних. Побачивши своє відображення в дзеркалі, ви можете вирішити, що вам потрібно скинути пару
Як швидко і безпечно набрати вага: поради зворотного порядку
© Deagreez/iStock Багато говорять про те, як негативно впливає на здоров'я зайву вагу. Але насправді недостатній вагу – це так само небезпечно, як і ожиріння. Healthline
10 розумних домашніх гаджетів, які хочеться придбати собі
© scyther5/iStock Розумні гаджети для дому стають все популярнішими. Їх покупка дійсно може здорово полегшити повсякденне життя, тому таке вкладення виглядає цілком
Як просушити своє тіло в домашніх умовах
© Deagreez/iStock Чи чули ви, що таке сушіння тіла? Якщо немає, ми пояснимо це поняття, а також дамо поради, як її досягти. Хотілося б відзначити, що сушка потрібна не
8 причин, чому ви не худнете на дефіцит калорій
Наше тіло прекрасно вміє утримувати вагу і радо, коли ми поправляється. І навпаки — позбавлятися від цінних запасів жиру йому не подобається. Редакція SUPER.UA