12 функцій Android, які варто додати в IOS 12
12.03.2019 497 0 newsdaily.org.ua

12 функцій Android, які варто додати в IOS 12

В закладки

12 функцій Android, які варто додати в IOS 12

Розвиток iOS можна назвати нелогічним. З кожним оновленням операційна система обростає новими функціями. У сьогоднішньому стані iPhone – більш ніж приємний у використанні девайс. Добре, що Apple не зупиняється на досягнутому, а продовжує розвивати свої ідеї. Але насправді iOS далека від досконалості. Доказом цього служить відсутність маси функцій, які давно впроваджені в Android.

У деяких аспектах операційна система від Google випереджає конкурента, тому інженерам Apple варто було б запозичити деякі фішки у Android.

1. Приховані програми на головному екрані

З виходом iOS 10 Apple нарешті дозволила користувачам видаляти дефолтні програми з домашнього екрану, але це не зовсім те, на що ми розраховували. Набагато зручніше, коли іконки не занадто часто використовуваних додатків можна викликати простим свайпом. І це просто чудово реалізовано в операційці від Google. На жаль, iOS не така гнучка в цьому відношенні.

© pixabay.com

2. Нативна підтримка двох вікон

Багатовіконний режим – це, мабуть, одна з найбільш очікуваних функцій. Це дійсно зручно, адже у вас з'являється можливість працювати над якимось документом і одночасно переглядати YouTube. Android дозволяє це робити, хоча поки що далеко не всі програми підтримують цю функцію.

3. Картинка у картинці

iPhone – універсальний девайс, з величезною кількістю сценаріїв використання. Але це відходить на другий план, коли вам приходить повідомлення під час перегляду фільму, адже ви не можете його прочитати, інакше перегляд доведеться зупинити. Ця проблема давно вирішена в Android завдяки функції «картинка в картинці». Безумовно, потрібно брати приклад.

4. Параметри у центрі керування

З виходом iOS 11 Control Center зазнав серйозних змін. Він дійсно став більш зручним і логічним, але це далеко не межа, адже ви не можете отримати швидкий доступ до всіх налаштувань. Android в цьому плані далеко попереду. Наприклад, ви можете вибрати доступну мережу Wi-Fi довгим натисканням на іконку в шторці повідомлень. Щоб повторити подібне на iOS знадобиться значно більше рухів.

© pixabay.com

5. Робота з повідомленнями

Повідомлення в iOS сортуються виключно в хронологічному порядку. Це зручно, але тільки до того моменту, коли їх стає занадто багато. Відшукати потрібне оповіщення в величезному списку не так вже й просто. В Android повідомлення групуються за типом, що дійсно зручно.

6. Підтримка повноцінних віджетів

Віджети в iOS присутні, але це не зовсім те, чого очікує більшість користувачів. Набагато зручніше, коли ви можете розмістити потрібні віджети прямо на домашньому екрані. Android надає таку можливість.

Читайте також: 10 лайфхаков смартфона, які підвищать вашу продуктивність

7. Відміна покупки додатків

Досить часто додатки не відповідають опису, тому зручна функція відміни покупки просто необхідна. Звичайно, ви можете скасувати покупку додатка на своєму iPhone, але для цього вам доведеться відвідати сайт Apple і докладно пояснити причини. Android дозволяє скасувати оплату програми прямо з Google Play.

© pixabay.com

8. Налаштування ярликів на екрані блокування

Android Oreo дозволяє закріплювати на екрані блокування абсолютно будь-які додатки, якими ви користуєтеся найчастіше. І це неймовірно зручна можливість. На жаль, iOS поки не зробила ніяких кроків у цьому напрямку.

9. Банер повідомлення про вхідному дзвінку

При вхідному дзвінку весь екран iPhone заповнюється майже порожнім простором, яке використовується вкрай нераціонально. Ви не зможете продовжити роботу при вхідному виклику. В Android візуальне сповіщення про вхідний виклик реалізовано набагато цікавіше. Ви побачите невеликий банер у верхній частині дисплея з усією інформацією про дзвінок.

10. Користувальницькі іконки додатків

Дизайн iOS можна назвати недостатньо хорошим, але в якийсь момент вам обов'язково захочеться чогось нового. Android давно дозволяє завантажувати пакети іконок від сторонніх розробників, що дуже допомагає персоналізувати свій девайс.

© pixabay.com

11. Функція Always On Display

Для роботи цієї функції необхідний OLED-дисплей, який має можливість виділяти окремі пікселі. Apple перейшла на матриці цього типу, але настільки зручна функція так і не з'явилася в iOS.

12. «Закрыть все» у меню багатозадачності

Зазвичай користувачі за день відкривають десятки додатків. Зручно, що вони відображаються в меню багатозадачності, але ось закрити всі ці програми одним рухом не вийде. А адже на Android присутній заповітна кнопка «Закрити всі».

Читайте також: Безкоштовні додатки, які допоможуть швидше читати

Які функції iPhone XS ми хотіли б бачити на Android
© Apple Нещодавно презентований iPhone XS – це, ймовірно, кращий смартфон на ринку. Звичайно ж, іншим виробникам варто було б взяти приклад з Apple і впровадити деякі
Марк Цукерберг наказав усім керівникам Facebook використовувати телефони на Android
© kobbydagan/iStock Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг наказав усім керівникам використовувати тільки телефони на Android. Таке рішення прийшло до Марку після
Як завантажити iOS 12.1 на iPhone
Як завантажити iOS 12.1 на iPhone
Як завантажити iOS 12.1 на iPhone
09.06.19 Новинки техніки
© Wachiwit/IStock Реліз iOS 12 відбувся ще у вересні, але мобільна операційна система від Apple продовжує розвиватися. Остання бета-версія вийшла 30 листопада. Якщо ви
Думка: 10 причин, чому не варто купувати новий iPhone
© Apple У цьому році Apple представила відразу три iPhone. І якщо ви роздумуєте над тим, який з них купити, то не поспішайте з вибором. Можливо, в цьому році взагалі не
Марк Цукерберг наказав усім керівникам Facebook використовувати телефони Android
© freestocks.org/Pexels The Verge розповідають про останні новини щодо нового наказу Марка Цукерберга. Далі ви дізнаєтеся всі подробиці. Вміст матеріалуРішення Марка
Apple випустить в 2020 році iPhone з підтримкою 5G
© tech-news.websawa.com Перші смартфони з підтримкою технології передачі даних 5G з'являться на ринку вже в наступному році. Але мова йде виключно про апарати на Android.