Як забути про роботу на вихідних і розслабитися: 4 незамінних ради
28.03.2019 293 0 newsdaily.org.ua

Як забути про роботу на вихідних і розслабитися: 4 незамінних ради

В закладки

Як забути про роботу на вихідних і розслабитися: 4 незамінних ради

© Deagreez/iStock

Сучасний робочий ритм може бути неймовірно інтенсивним і напруженим. Робота на вихідних стала звичайним явищем. Багато людей все частіше працюють понаднормово та у вихідні дні. Крайні терміни скорочуються, а ввічливість по відношенню до клієнта стала одним з головних пріоритетів.

Тому в наші дні люди працюють більше, ніж коли-небудь раніше. Так, дуже важливо знати, як відключати роботу у вихідні дні, щоб не вигоряти через якийсь час. Вам потрібно вирішити використати ці дні найкращим чином.

Редакція Lifehack навела кілька порад, які допоможуть використовувати вихідні дні з користю.

Вміст матеріалу

1. Уникайте тиску

Ваша сім'я може часто очікувати, що ви присвятите себе їм, і вони іноді схильні ігнорувати те, що ви хочете зробити. Те ж саме відбувається і на роботі. Бути членом команди може бути забавним, але ви ніколи не повинні доходити до того, що не приділяєте достатньої уваги самому собі і своїм планам. Бути егоїстичним іноді — не зовсім погана ідея. Якщо ви не подбаєте про себе, вам буде нічого запропонувати своїй сім'ї, незалежно від того, наскільки ви їх любите.

2. Насолоджуйтесь моментом

Листи і документи можуть бути корисними, але це не означає, що вони повинні захаращувати кожну хвилину вашого життя. Замість цього відкладіть їх і почніть насолоджуватися вільним часом. Згідно з доповіддю Cascade Stress Report, людям потрібно в середньому 10 днів, щоб відключити роботу і розслабитися. Тим не менш, вихідні також корисні. Однак, якщо ви проводите вихідні, дивлячись на робочий стіл або мобільний телефон, ви, швидше за все, не насолоджуєтеся своїм вільним часом. Тому спробуйте відключити електронні пристрої і зосередьтеся на навколишньому середовищі навколо вас.

3. Не займайтеся складними справами

Хороше управління часом вимагає від вас менше працювати і бути більш щасливим. Ви дійсно можете ефективно виконувати безліч завдань, але не витрачайте на них весь уїк-енд. Настав час припинити переслідування кількості і фактично зосередитися на якості. Переглянете свій час.

Для цього ви можете скласти список всіх видів діяльності, які ви робите в різний час. Також вкажіть ті речі, які роблять позитивний вплив на ваше життя. Спробуйте переоцінити деякі ваші дії і визначте, чи справді вам потрібно їх зробити.

4. Захистите себе від негативних людей

Розмова з такими людьми строго залежить від їх власних проблем, і кожна історія зосереджена на власному «я». Ці люди не відчувають співчуття, і їм наплювати на вас, ваші почуття і життя.

Все в цьому світі має ціну, крім вашого часу. Отже, перестаньте витрачати свій час на нікчемних людей, які крадуть вашу енергію і нічого не дає натомість. Ви можете в кінцевому підсумку повідомити їм, що вам нецікаво слухати їх безглузді і прикрі розмови або ж дати зрозуміти, що у вас є які-небудь інші справи.

Висновок

Щоб повністю розслабитися від роботи і добре провести вихідні, проаналізуйте те, що ви зазвичай робите у вільний час. В кінцевому підсумку вирішите, чи добрі ці справи для вас чи ні. Не змушуйте себе витрачати вихідні на щось, що змушує вас нервувати або стрессовать. Ви можете відмовитися від конкретних завдань, які марно витрачають свою енергію.

Читайте також Як я знайшла своє покликання і змінила нецікаву роботу на кохану

6 лайфхаков, які допоможуть налаштуватися на роботу після вихідних
© LightFieldStudios/IStock Вихідні пролетіли, а ви не встигли налаштуватися на робочий тиждень? Так буває, проте слід навчитися розділяти роботу і відпочинок, підходячи з
10 ідей, які допоможуть відновити сили на вихідних
© ymgerman/iStock Після напруженої тижні на роботі ми намагаємося зробити все можливе, щоб забути про свої обов'язки. Але найчастіше наші дії завдають шкоди психічному і
Вихідні дні в 2019 році: графік додаткових днів відпочинку і роботи
©Pixabay Якими будуть вихідні дні 2019? Це питання рано чи пізно постає перед кожним, так як знання графіка робочих і вихідних днів дозволяє грамотно вибудувати свої
5 важливих завдань, які слід виконувати перед кожними вихідними на роботі
© noipornpan/iStock Як закінчити робочий тиждень правильно? Мало хто замислюється про це. Як правило, ми просто виконуємо останню задачу і виходимо з офісу. Але які
Як позбутися від денної сонливості: 5 хитрощів
© Poike/IStock Напевно всім доводилося відчувати на собі відчуття денної сонливості. Часто надмірна сонливість заважає працювати, проводити дозвілля, доглядати за
На вихідних висплюся: дійсно сон поза робочих днів сприяє відновленню
© AntonioGuillem/IStock Можна виспатися за вихідні, наверстав згаяне протягом робочого тижня, коли ви практично не спали? 5 експертів відповіли на це питання