6 практичних порад, як дійсно відпочити у відпустці
05.04.2019 487 0 newsdaily.org.ua

6 практичних порад, як дійсно відпочити у відпустці

В закладки

6 практичних порад, як дійсно відпочити у відпустці

©Poike/IStock

Вам здається, що після відпустки необхідний ще один відпустку? Після відпочинку немає бажання працювати? Відчуваєте розбитість після відпустки? Причини такого стану – надто активний відпочинок або занадто пасивний дозвілля.

Як провести відпустку так, щоб і відпочити, і не втомитися від відпочинку – читайте в нашому матеріалі.

1. Не порушуйте режим дня

У відпустці корисно лягати спати раніше. Так-так, саме так – це найпростіший спосіб налагодити сон, відновлює сили. Звичайно ж, це не означає, що треба скасувати нічні прогулянки і вечірки – просто намагайтеся не відриватися кожну ніч, а грамотно розподілити сили, адже інакше вам знадобиться ще більше часу на відпочинок.

© World Class/Flickr

2. Ніяких думок про роботу

На час відпустки не вдавайтеся турботам і роздумів про те, як вирішити той чи інший робочий питання. В ідеалі – вимкніть робочий телефон відкладіть подалі.

Крім того – дайте собі обіцянку не заходити в соціальні мережі та електронну пошту хоча б на тиждень. Ось побачите – враження від відпустки стануть набагато яскравіше.

Читайте також: Як не втратити себе в сучасному ритмі життя?

3. Свіже повітря – партнер вашого відпочинку

Як можна більше часу проводите на свіжому повітрі. Хочете поплавати у воді? Ок, але тільки у відкритому водоймищі – море, річка, озеро. Замість звичних занять в залі – засвоюйте вправи на свіжому повітрі, йогу на пляжі або аквааеробіку. Якщо ж займатися не хочеться – просто гуляйте!

©NicoElNino/IStock

4. Подорожі

Дотепник Марк Твен колись зауважив: «Тільки про дві речі ми будемо шкодувати на смертному одрі – що мало любили і мало подорожували». Щоб не жаліти – подорожуйте! І неважливо, буде це поїздка на інший край світу або в сусіднє місто – насолоджуйтеся кожним моментом. Замість автомобіля користуйтеся велосипедом – це і зручно, і корисно, і легко сумісно з оглядом визначних пам'яток. Але не забувайте про перекуси і поповнення запасів води в організмі.

© Artem Bali/Pexels

5. Вивчайте нове

Чому б не навчитися чомусь новому для себе? Завжди мріяли шити – запишіться на короткий курс крою та шиття; активно займаєтеся спортом – опануйте іншим його видом. В крайньому випадку – просто пробуйте нові для вас страви – це теж чудовий спосіб змінити звичну обстановку.

© thebuzzdnf.com.au

6. Не забувайте про здоров'я

У далеких подорожах не забудьте про особливості акліматизації. Перший час не зловживайте алкогольними напоями, а також гострими стравами. Завжди беріть з собою аптечку з необхідними ліками від застуди та розлади травлення.

© Myriams-Fotos/Pixabay

Звичайно, все добре в міру – і відпочинок, і робота, і активність, і пасивний відпочинок. Нове освоюйте поступово, не зловживайте. І головне – прислухайтеся до свого організму: якщо хочеться спати, не варто змушувати себе виходити на пробіжку, дайте собі можливість відновити сили. Тоді ви дійсно відпочинете, і відпустка стане корисним і незабутнім.

Читайте також: Як позбутися занепокоєння і налагодити спокійний сон

Як правильно вирішити питання зобов'язань за роботу під час відпустки
© pxhere Багато хто з нас заробляють на життя завдяки гнучким можливостям працевлаштування, і, хоча в цьому є і переваги, і недоліки. Наприклад, вихід у відпустку може
Як налагодити робочий процес після відпустки
© BartekSzewczyk/iStock Відпустка проходить так швидко, що складається відчуття, наче його й не було. У зв'язку з цим може виникнути надмірна втома і ознаки депресії. Щоб
10 способів відпочити у відпустці, заощадивши при цьому
© Artem Bali/Pexels Якщо ви вважаєте, що відпустка – це завжди серйозний удар по сімейному бюджету, то помиляєтеся. Існують деякі хитрощі, які допоможуть вам істотно
10 порад, як не набрати вагу у відпустці
©NicoElNino/IStock За даними статистики, більшість людей після відпустки привозять додому не тільки магнітики, але і кілька зайвих кілограмів. Однак такого конфузу можна
5 порад, які допоможуть не забути про спорт у відпустці
© Pexels Відпустка — це час, якого чекають цілий рік, а дочекавшись, пускаються у всі тяжкі. Тих, хто давно стали прихильниками здорового способу життя, напередодні
Як зберегти режим правильного харчування у відпустці
© SurfUpVector/IStock Відпустка – це прекрасний спосіб відволіктися, забути про турботи, освіжити думки і відпочити. Ви збираєте речі, виїжджаєте за місто, чудово