8 причин, чому варто прокидатися раніше
15.06.2019 419 0 newsdaily.org.ua

8 причин, чому варто прокидатися раніше

В закладки

8 причин, чому варто прокидатися раніше

©YakobchukOlena/IStock

У підйому рано вранці є дуже багато переваг, і успішні люди активно ними користуються.

Ось 8 головних причин привчити себе прокидатися раніше:

©YakobchukOlena/IStock

1. Спокійний час для себе

Вранці, коли за вікном ще тихо і більшість людей сплять, з'являється прекрасна можливість насолодитися тишею і спокоєм. Ви можете приділити час собі: почитати книгу, подихати свіжим повітрям, та й просто налаштуватися на робочий день!

2. Здоровий сніданок

Якщо ви спізнюєтеся на роботу, то часу на приготування здорового сніданку у вас не буде. Але якщо прокинетеся раніше, то зможете подбати про повноцінне питанни для себе і членів своєї сім'ї.

© Pixabay/Pexels

3. Заняття спортом

Ранок – чудовий час для занять спортом. Фізична активність сприяє виробленню ендорфінів, тому ви будете бадьорими й активними протягом усього дня.

4. Відсутність поспіху

Не хочете застрягти в пробці по дорозі на роботу? Тоді виїжджайте з дому раніше, поки інші водії ще сплять! Добираючись до офісу за вільними вулицями, ви збережете гарний настрій і не запізнитеся.

© SanneBerg/IStock

5. Менше стресів

Якщо ви зробите вранці те, до чого не доходять руки протягом дня, то й будете менше нервувати.

6. Більше вільного часу

Почнете день раніше – встигнете зробити більше, та ще й отримаєте в розпорядження трохи додаткового вільного часу.

© StockSnap/Pixabay

7. Вироблення режиму

Якщо привчити себе прокидатися раніше в будні, і в вихідні дні ви будете робити так само. І це, знову ж таки, подарує вам більше часу для реалізації своїх планів.

8. Станьте кращою версією себе

Як правило, люди, які встають рано, за життя більш активні і енергійні. Вони звикли чітко планувати свій день і досягати намічених цілей, тому звичка раннього підйому може стати ще одним кроком до вашого самовдосконалення!

© Fitness Reloaded

Тепер ви знаєте всі переваги ранніх підйомів. Починайте змінювати свій розпорядок дня і стаєте кращим!

3 поради, які допоможуть прокидатися легко і рано
©Pixabay Багатьом люди буває дуже важко прокидатися рано вранці, проте ця звичка має масу переваг. Чим раніше ви встанете, тим довше, продуктивніше та цікавішим буде ваш
Чому краще всього тренуватися вранці: 5 переваг
© undrey/iStock Health знають чому краще всього тренуватися вранці і як це вплине на ваше самопочуття. Тому радимо прокинутися на годину раніше і відправитися в спортзал.
5 способів зробити ранок приємніше, якщо потрібно рано прокинутися
© nesharm/iStock Всім знайома ситуація, коли здається, що будильник дзвенить занадто рано, адже ви тільки закрили очі, а вже потрібно вставати. Тому ми підготували кілька
Вчені розкрили нові аргументи на користь того, чому корисно вставати рано
Багато успішні люди дотримуються рутини рано вставати. Наука говорить, що раннє пробудження може мати багато позитивних ефектів не тільки на вашу продуктивність, але і
Як навчитися прокидатися вчасно і радіти ранку
© lolostock/iStock Якщо звук будильника змушує вас битися в істериці і через запізнень ви на межі звільнення, то вам терміново потрібно переглянути свій режим дня.
Чому для вас буде корисно вставати рано вранці
©monkeybusinessimages/IStock Учені давно зійшлися в думці, що бути «жайворонком» набагато корисніше для здоров'я, ніж «совою». Ранній відхід до сну і потім такий самий