3 поради, які допоможуть прокидатися легко і рано
26.03.2019 453 0 newsdaily.org.ua

3 поради, які допоможуть прокидатися легко і рано

В закладки

3 поради, які допоможуть і рано прокидатися легко

©Pixabay

Багатьом люди буває дуже важко прокидатися рано вранці, проте ця звичка має масу переваг. Чим раніше ви встанете, тим довше, продуктивніше та цікавішим буде ваш день. Якщо ви рішуче налаштовані стати жайворонком, ми розповімо, як це зробити.

Поставте улюблену пісню в якості будильника

Замість страшного звуку стандартного будильника, прокидайтеся під свою улюблену пісню. Це підніме вам настрій і змусить посміхнутися. Таким чином, вам буде набагато простіше встати з ліжка і приступати до справ.

©bunditinay/IStock

Подумайте про те, що приготуєте на сніданок

Ще ввечері подумайте про те, що будете їсти з ранку на сніданок. Підійдіть до цього питання усвідомлено і підготуйтеся заздалегідь, купивши потрібні інгредієнти. Якщо після пробудження вас чекатиме смачний і поживний сніданок, ви встанете з ліжка набагато швидше.

©Einladung_zum_Essen/Pixabay

Дайте собі час прокинутися

Не вставайте з ліжка моментально, дайте собі трохи часу, щоб прокинутися тілом і розумом. Як слід потягніться руками і ногами, приводячи м'язи в тонус, подумайте про те, чим займетеся сьогодні і налаштуйтеся на бадьорий день.

©Solovyova/IStock

Сподіваємося, ці поради допоможуть вас прокидатися з посмішкою на світанку і починати день з позитивної ноти.

Як навчитися рано вставати і позбутися від надокучливого будильника
© evgenyatamanenko/iStock Як казав Бенджамін Франклін, рано лягати і рано вставати робить людину здоровим, багатим і мудрим. Здається, майже всі успішні люди починають
Дієві способи раз і назавжди стати жайворонком
© IStock Раннє пробудження — це та хороша звичка, якою ми володіємо або ні. Вважається, що ранній підйом покращує сон, робить нас працездатні і сприяє більш здорового
Як навчитися прокидатися вчасно і радіти ранку
© lolostock/iStock Якщо звук будильника змушує вас битися в істериці і через запізнень ви на межі звільнення, то вам терміново потрібно переглянути свій режим дня.
8 причин, чому варто прокидатися раніше
8 причин, чому варто прокидатися раніше
8 причин, чому варто прокидатися раніше
15.06.19 Поради про саморозвиток
©YakobchukOlena/IStock У підйому рано вранці є дуже багато переваг, і успішні люди активно ними користуються. Ось 8 головних причин привчити себе прокидатися раніше:
11 рішень, які допоможуть бути високоефективними навіть рано вранці
© vadimguzhva/IStock Для більшості людей ранок – це найскладніше час доби. Вам потрібно не тільки вчасно прокинутися, але і негайно приступити до виконання важливих
5 способів зробити ранок приємніше, якщо потрібно рано прокинутися
© nesharm/iStock Всім знайома ситуація, коли здається, що будильник дзвенить занадто рано, адже ви тільки закрили очі, а вже потрібно вставати. Тому ми підготували кілька