Як позбутися занепокоєння і налагодити спокійний сон
13.04.2019 694 0 newsdaily.org.ua

Як позбутися занепокоєння і налагодити спокійний сон

В закладки

Як позбутися занепокоєння і налагодити спокійний сон

©millann/IStock

Стрес і занепокоєння заважають вам насолоджуватися повноцінним сном? Ми розповімо, як заспокоїти думки і побороти безсоння.

Внесіть зміни в свою ранкову рутину

Ваша ранкова рутина безпосередньо впливає на якість сну. Прокидайтеся щодня в одне і теж час, готуйте смачний сніданок, займайтеся йогою і приділяйте час собі, щоб виробити правильні звички. Дотримання такого режиму допоможе вам знизити рівень стресу і підвищити продуктивність. Крім того, так ви зумієте налаштувати свій режим і засипати вчасно.

©GeorgeRudy/IStock

Приділіть своєму неспокою окремий час

Замість того, щоб перед сном страждати від напливу негативних думок у вашій голові, приділіть їм 20 хвилин протягом дня. Призначте певний час для занепокоєння і запишіть все, що вас турбує. Ви також можете класифікувати свої проблеми вирішувані і ті, що від вас не залежать. Якщо ви можете вирішити ту чи іншу проблему, зробіть це, а якщо ні, то хвилюватися про неї не варто.

Займайтеся спортом

Регулярні фізичні навантаження допомагають не тільки тримати тіло в тонусі, але і боротися з безсонням. Після хорошого тренування ви напевно захочете скоріше лягти в ліжко і заснути. Однак пам'ятайте, що силові тренування краще проводити вранці, а йогу або пілатес можна залишити на вечір.

© Burst/Pexels

Живіть справжнім

Щоб залишатися в теперішньому моменті і не переживати про майбутньому або минулому, спробуйте зайнятися медитацією, виконати дихальні вправи або зосередитися на читанні хорошої книги перед сном. Відчуйте себе тут і зараз, розслабтеся і відпустіть тривоги.

Вставайте з ліжка, якщо ви не можете заснути

Якщо вас наздогнала безсоння, не варто довго лежати в ліжку з відкритими очима. Краще встати і вийти зі спальні на 20 хвилин. В це час ви можете почитати, послухати музику, зайнятися йогою або попрактикувати дихальні вправи поки не відчуєте втому. Коли захочете спати, поверніться в ліжко і закрийте очі.

©Viktor_Gladkov/iStock

Спробуйте свистіти

Свист дозволяє вам задіяти багато сил і енергії на перетворення повітря в звук. Це заняття може викликати втому, у зв'язку з чим ви швидше захочете лягти спати.

Скористайтеся перерахованими вище порадами, які допоможуть вам подолати безсоння і поліпшити якість сну.

5 причин, чому ви прокидаєтеся серед ночі
5 причин, чому ви прокидаєтеся серед ночі
5 причин, чому ви прокидаєтеся серед ночі
06.06.19 Поради про саморозвиток
©OcusFocus/IStock Ви прокидаєтеся серед ночі знову і знову, і це заважає вам насолоджуватися повноцінним сном? Сьогодні ми розповімо про причини, які змушують вас
Як йога впливає на психіку: сила взаємозв'язку тіла і мозку
©Pixabay Як йога впливає на психіку? Сайт Wanderlust опублікував цікавий матеріал про взаємозв'язку тіла і мозку. Те, що ми думаємо, і те, що ми робимо, має динамічний
Як варто харчуватися, щоб не страждати від безсоння
©C_Scott /Pixabay Багато хто страждає безсонням і навіть не знають, що харчування може впливати на це. Ми підготували деякі поради, які допоможуть вам поліпшити сон.
Як не передати дитині негативні емоції, якщо ви перебуваєте в стані неспокою
©Sasiistock/IStock Кажуть, що яблуко від яблуні не далеко падає, однак це судження не у всіх випадках є правильним. Характер батьків не завжди визначає характер дітей.
5 правил ідеального ранку, які налаштують вас на успішний день
©lzf/IStock Від того, як ви проводите свій ранок залежить ваш настрій, продуктивність і успіх дня. Створення правильної ранкової рутини допоможе вам не тільки полюбити
Корисні звички, які потрібно робити в перші 90 хвилин ранку
©YakobchukOlena/IStock Щоб ваш день пройшов максимально продуктивно, вам необхідно приділити увагу своїй ранковій рутині. За словами вчених, перші 90 хвилин вашого ранку