8 сигналів організму, які сповіщають про проблеми з нирками
07.06.2019 823 0 newsdaily.org.ua

8 сигналів організму, які сповіщають про проблеми з нирками

В закладки

8 сигналів організму, які сповіщають про проблеми з нирками

© ivanmollov/IStock

Нирки – це якийсь фільтр нашого організму, тому за їх станом потрібно пильно стежити. Існує величезна кількість факторів, які негативно впливають на їх роботу, наприклад, шкідливі звички і неправильне харчування. На збої у функціонуванні нирок треба реагувати негайно, інакше організм почне отруюватися токсинами.

Прислухайтеся до свого тіла, щоб не погіршувати ситуацію. Ось найбільш очевидні симптоми того, що вашим ниркам потрібна допомога.

1. Часте сечовипускання

Якщо ваша система фільтрації не працює належним чином, то дуже ймовірно, що ви будете відчувати потребу у занадто частому сечовипусканні. Зазвичай цей симптом проявляється вночі.

© Tharakorn/IStock

2. Втома

Втома – це нормальна реакція організму на фізичні навантаження і стреси. Але почуття втоми, яке з'являється без видимих причин, може вказувати на те, що нирки перестали справлятися зі своєю роботою.

3. Набряклість очей

Порушення в роботі нирок призводять до накопичення токсинів у крові. В першу чергу це позначається на очах. Набряклість очей – це один з головних симптомом ниркової дисфункції.

© seb_ra/IStock

4. Піниста сеча

Сеча стає пінистої із-за присутності в ній білка. При порушеннях в роботі нирок, з організму вимивається багато корисних речовин, у тому числі і протеїнів.

5. Проблеми зі сном

Накопичення токсинів в організмі дуже часто стає причиною безсоння. Ще один небезпечний симптом — порушення дихання під час сну.

© demaerre/IStock

6. Набряки ніг

З-за порушень в роботі нирок, в організмі накопичується багато натрію. Це призводить до затримки рідини і опухлим ніг.

7. М'язові спазми

Дисфункція нирок призводить до порушення електролітного балансу в організмі. Зазвичай це проявляється спазмами і досить сильним болем у м'язах.

© demaerre/IStock

8. Погане самопочуття

На пізніх стадіях дисфункція нирок може стати причиною нудоти, загальної слабкості. Це пов'язано з накопиченням критичного кількості токсинів в організмі.

Читайте також: 9 симптомів раку яєчників, про які повинна знати кожна жінка

10 неочевидних ознак, що ваші нирки погано працюють
© kitzcorner/IStock Різні захворювання нирок довгий час не дають про себе знати, і люди навіть не підозрюють про проблеми зі здоров'ям. Ті можуть призвести до серйозних
Чому болять нирки: причини і симптоми
Чому болять нирки: причини і симптоми
Чому болять нирки: причини і симптоми
10.03.19 Поради про саморозвиток
© Khosrork/iStock Іноді, ми відчуваємо ниючий біль внизу спини або в боках. Біль у боках часто доставляє дискомфорт. Іноді вона може виникати з-за травми, зневоднення або
Як дієтичні добавки впливають на здоров'я ваших нирок
©Pixabay Харчові добавки вже давно увійшли в наш звичний раціон, адже всім відомо про їхню користь для здоров'я. Але чи так все безхмарно, і якими можуть бути потенційні
9 звичок, які гарантують вам здорові нирки
9 звичок, які гарантують вам здорові нирки
9 звичок, які гарантують вам здорові нирки
11.06.19 Поради про саморозвиток
© kitzcorner/IStock Нирки виконують безліч функцій в організмі: зменшують токсичну навантаження, забезпечують видалення відходів, що регулюють баланс води і мінералів.
Три несподіваних причини збою в режимі ШКТ
© Deagreez/IStock Існує безліч факторів, які можуть мати негативний вплив на роботу шлунково-кишкового тракту. Більшість з них очевидні. Наприклад, прийом антибіотиків
Як правильно вивести рідину з організму
©Wavebreakmedia/iStock Отекшее обличчя вранці – проблема, з якою стикаються багато. Щоб її уникнути, необхідно вивести з організму зайву воду і сьогодні ми розповімо, як