7 дійсно необхідних способів набуття любові до себе
11.06.2019 629 0 newsdaily.org.ua

7 дійсно необхідних способів набуття любові до себе

В закладки

7 дійсно необхідних способів набуття любові до себе

Кожна людина унікальна, але багато хто чомусь вважають, що раз він не такий, як усі, то в ньому щось не так. Нам нав'язують ідеали краси, але адже навіть у найвідоміших моделей є недоліки. Не варто через це себе ненавидіти. Ви красиві, неповторні і особливі. Спробуйте переглянути ставлення до себе.

Ми хочемо поділитися з вами 7 важливими порадами про те, як відчути себе комфортно у власному тілі, перестати бачити лише погане і звернути увагу на хороше.

Не женіться за ідеалом

Перфекціонізм не так вже й поганий, але якщо знати міру. Давайте поглянемо правді в очі: неможливо досягти досконалості. Звичайно, завжди потрібно прагнути до кращого, але постійна боротьба за ідеал зламає вас. Не будьте тінню, тим, хто женеться за недосяжним, скаржиться на те, що він не такий красивий і розумний, як йому б хотілося. Ідеалу не існує. Будьте собою: упевненим і самодостатньою людиною.

Читайте також: 3 причини, чому іноді варто хвалитися досягненнями

Полюбіть ваше відображення в дзеркалі

Погляньте на себе в дзеркало і подумайте про те, що ви в собі любите. Спочатку буде складно, адже ми частіше бачимо лише погане, не помічаючи хорошого. Припиніть називати свої недоліки, звертати на них увагу. Їх перерахування не принесе вам ніякої користі. Полюбіть своє тіло. Більше говоріть про те, які у вас красиві ноги, або повні губи. Насолоджуйтеся тим, що бачите в дзеркалі. З часом ви перетворитеся на сильного і впевненого людини, яким завжди мріяли стати.

Не намагайтеся догодити оточуючим

Будьте вірні собі, не слухайте те, чого хочуть від вас інші. Це – ваше життя, ваше тіло. Якщо ви будете жити в догоду іншим, чи буде ця ваше життя? Ні, це буде всього лише маска. Позбавтеся від неї, покажіть світові своє справжнє обличчя. Ви здивуєтеся, але ваше «справжнє я» набагато краще жалюгідних спроб бути схожим на когось іншого. Не піддавайтеся маніпуляціям оточуючих, якщо вони хочуть, то нехай самі стають чиєюсь копією. А вас не зламати.

Позбавтеся від почуття сорому

Невдачі трапляються з кожним людиною. Важливо не те, що ви потрапили в халепу, а як ви з неї виберетеся: з піднятою головою або закрившись в собі? Не соромтеся того, що щось не склалося так, як ви очікували. Це життя. Невдачі не повинні вас приборкувати. Вони, навпаки, роблять нас сильнішими. З будь-якої ситуації можна винести урок, стати розумнішою і мудрішою. Позбавтеся від сорому, через неї ви будете боятися навіть самого життя, адже вся вона складається з чорних і білих смуг.

Читайте також: 12 дієвих способів стати більш впевненим

Займіться творчістю

У творчості немає меж, немає правил. Ви робите те, що вам подобається, те, що приносить вам задоволення. Малюйте, співайте, танцюйте. Займайтеся улюбленою справою, пізнаючи разом з ним самого себе. Не порівнюйте свою роботу з роботою інших людей. Вам не потрібна оцінка, судження оточуючих. Творчість зробить вас щасливіше, допоможе полюбити себе, відчувати гордість за те, що ви робите.

Перестаньте лаяти себе

Ви не дозволяєте собі говорити погані речі про людей, яких любите. Так от, не ображайте словами і самого себе. Полюбіть себе так само, як ви любите свою сім'ю. Не лайте, не критикуйте своє тіло, риси характеру. Якщо хочете стати щасливою людиною, зробіть це для себе.

Знайдіть в собі внутрішню силу

Люди нерідко заглушають біль алкоголем, сигаретами, їжею і іншими не найкращими антидепресантами. Адже вони позбавляють від порожнечі лише на час. Краще буде, якщо ви загляньте всередину себе, повірите в те, що ви здатні впоратися з будь-якою проблемою, вирішити навіть складну задачу. Той, хто любить себе, знає, що допомагає йому боротися зі стресовими ситуаціями, він легко їх долає, на відміну від невпевненого людини – того, хто вважає себе слабким.

 

Ви – єдиний, хто стоїть на заваді вашого щастя і успіху. Саме ви, а не ваші волосся, голос, стегна, вугри, думка рідних, знайомих і т. д. Всередині людини є відповіді на всі питання. Ви знаєте, як стати щасливим, як полюбити себе, але просто не чуєте внутрішнього голосу. Усвідомте свою унікальність: те, що ви красиві, талановиті, маєте свій родзинкою. Прийміть рішення прийняти себе: з усіма особливостями, внутрішнім і зовнішнім світом.

Читайте також: 7 звичок, які заважають людині стати щасливим

5 важливих порад для кращої продуктивності
5 важливих порад для кращої продуктивності
5 важливих порад для кращої продуктивності
13.06.19 Поради про саморозвиток
Кому б не хотілося підвищити свою продуктивність і досягти мети як можна швидше? Якщо попросити поради у Google, він надасть півмільйона результатів про те, як це
5 важливих кроків для усвідомленого життя тут і зараз
Більшість людей так стурбовані майбутнє, що забувають жити сьогоденням. А адже це заважає їм бути щасливим тут і зараз. Вони дуже багато часу витрачають на речі, які
6 способів любити себе навіть з хронічними хворобами
bruce mars/Pexels Полюбити і прийняти себе, часом, навіть здоровій людині буває не просто, а людям із захворюваннями зробити це ще важче. Тим не менш, в будь-якому
5 способів побороти свій перфекціонізм
5 способів побороти свій перфекціонізм
5 способів побороти свій перфекціонізм
11.06.19 Поради про саморозвиток
© AndreyPopov/iStock Зазвичай перфекціонізм, чи віра у те, що ідеал може і повинен бути досягнутий, не вважається поганою рисою характеру, але він дійсно отруює життя
7 способів, які допоможуть полюбити себе
© Deagreez/IStock Більшість людей звикли концентруватися на власних недоліках, абсолютно ігноруючи свої позитивні сторони. Це повністю знищує мотивацію і не дозволяє
Як спілкуватися з агресивними родичами без шкоди собі
© composita/ Pixabay Сім'я – це найцінніше і найважливіше в житті людини, але навіть між родичами трапляються конфлікти. Якщо спілкування з близьким проходить важко,