Види і особливості ударів в особливому спорті: поради для дівчат, які займаються боксом
12.03.2019 964 0 newsdaily.org.ua

Види і особливості ударів в особливому спорті: поради для дівчат, які займаються боксом

В закладки

Види і особливості ударів в особливому спорті: поради для дівчат, які займаються боксом

© Antonio_Diaz/iStock

Бокс має масу переваг для здоров'я. І не тільки фізичного, але й психічного. Люди стають упевненими в собі, сміливими і позбавляються від стресу. Навіть дівчата останнім часом частіше записуються на цю тренування. Ми хочемо розповісти вам, що являє собою бокс для дівчат. Ви дізнаєтеся, які є види ударів і які у них особливості.

Вміст матеріалу

Бокс для дівчат: види ударів

Коли ви дізнаєтеся, які бувають боксерські удари, вам буде простіше освоїтися на тренуванні. Звичайно, тренер дасть вам інструкцію і докладно розповість про техніку ударів. Але чому б не підготуватися заздалегідь?

Хук


Він використовується часто і став вже класикою. Удар здійснюється або в голову або тулуб. Наноситься ближньою рукою до супротивника або далекої. При цьому супротивник повинен знаходитися на близькому або середньому відстані. Місце удару – щелепу або корпус.

Зігніть руку в лікті і поверніть корпус. Центр ваги переміститься, тому ви зможете зробити потужний удар. Його можна зробити також на піднесення або в положенні сидячи. У першому випадку ви робите поштовх опорної ступень, розгинаючи ноги. А в другому випадку – ноги згинаються.

Джеб


Цей довгий прямий удар рукою є одним з основних в боксі. Тут важлива швидкість і точність руху. Завдяки джебу можна тримати супротивника на відстані. Щоб його виконати, знадобиться неосновна рука. Якщо ви правша – ліва. І навпаки. Розігніть повністю лікоть допоміжної руки, в кінці подкрутив кисть. Долоня дивиться вниз.

Аперкот


Ви вже бачили, що боксери зазвичай захищають підборіддя і не залишають його відкритим. Але якщо супротивник залишив його відкритим, у вас є шанс здійснити потужний удар. Іноді аперкот наносять спеціально з сонячного сплетіння. Ефективніше робити удар при близькій відстані. Кулак поверніть на себе і йдіть по внутрішній траєкторії навідліг.

Крос


Його ще називають перехресним ударом. Він наноситься зазвичай під час атаки противника. Ударна рука проходить над рукою суперника. Правий крос – через ліву руку супротивника. А лівий – через праву. Техніка виконання: ви робите поштовх задньої ноги і рухаєтеся корпусом вперед. При цьому вага повинен розподілитися на передню ногу. Далі слідує удар по голові: з місця або при кроці вперед.

Свінг


Бічний удар в боксі з дальньої відстані не так популярний у наш час. Тим не менше, і його техніку варто знати. Хоча б тому, що цей удар встиг довести свою потужність і ефективність. Мінус його в тому, що він вимагає багато часу. І супротивник може цим скористатися, щоб провести контрудар.

Вам потрібно відвести ударну руку і випрямити її. Далі слід розворот корпусу. Пірніть вниз і вдарте противника в голову.

Оверхенд


Це – гібридний удар у боксі і кікбоксингу. Він не йде паралельно землі, як правий крос. Оверхенд йде по дузі. Виконайте швидкі джеби, щоб поставити супротивника у глухий кут. Коли він відвернеться і опустить руки, застосувати техніку оверхенда.

Корисна тренування, завдяки якій Холлі Беррі підтримує форму останні 10 років
© flickr Холлі Беррі вже багато років вражає всіх своїм тілом і фізичними здібностями. Допомагають їй так виглядати регулярні тренування, а саме — бокс. Бокс розвиває і
10 знаменитостей, яким бокс допомагає залишатися спокійними
@ pinterest.com Багато розглядають бокс як щось грубе, придатне тільки для чоловіків. Але деякі відомі особистості вже переконалися, що заняття боксом допомагають знайти
Прості поради для новачків у кікбоксингу
Female boxer practicing kickboxing in fitness studio Ви навіть не уявляєте, наскільки довгими вам можуть здатися три хвилини високоінтенсивного інтервального тренінгу в
Здоровий хук праворуч: 6 переваг боксу для психічного здоров'я
© IStock Відомі моделі зробили бокс популярним: вони хваляться своїми успіхами в соцмережах, розповідають про те, що ця тренування допомагає їм спалити калорії, схуднути
5 причин, чому жінкам варто записатися на тренування з єдиноборства
© Vadym Petrochenko/IStock Переваги занять єдиноборствами включають відмінну фігуру, витривалість, упевненість у собі й уміння долати будь-які труднощі. Крім цього,
Дівчата і жінки стали відчувати себе менш щасливими, – дослідження
© pixabay.com Щоденні стреси і тиск у соціальних мережах змушують дівчат і жінок відчувати себе менш щасливими, ніж 10 років тому – показує нове дослідження. За останній