Прості поради для новачків у кікбоксингу
17.03.2019 787 0 newsdaily.org.ua

Прості поради для новачків у кікбоксингу

В закладки

Прості поради для новачків у кікбоксингу

Female boxer practicing kickboxing in fitness studio

Ви навіть не уявляєте, наскільки довгими вам можуть здатися три хвилини високоінтенсивного інтервального тренінгу в кікбоксингу.

Кікбоксинг-тренування бувають різними: іноді ви робите ефектні рухи, ніби з голлівудського бойовика, а іноді ваші удари схожі на вправи з аеробіки. Ось деякі цікаві факти, які необхідно знати тим, хто вирішив спробувати себе в кікбоксингу.

1. Будьте готові до того, що ваші руки не будуть належати вам

Коли половина тренування пройшла, то тренер попросив мене надіти на руки дві величезних боксерські рукавички. Мені навіть не вдалося витерти руками піт і пошкрябати.

2. Подумайте про бинти для рук

Досвідчені спортсмени використовують бинти для рук, оскільки вони допомагають стабілізувати кисть і захистити руку від травм під час удару, а також вбирають піт. Обов'язково запитайте у тренера, як правильно ними користуватися.

3. Завжди запитуйте тренера про цілі того чи іншого вправи

Деякі пристосування для нанесення ударів (маківари, боксерські груші та інше) призначені для підвищення точності, а інші — для розвитку сили.

4. Ви отримаєте масу задоволення, коли зрозумієте, що таке боксерська груша

Ви повинні вдарити в правильному місці в правильний час, інакше втратите ритм і змусите грушу занадто розгойдуватися. Ви будете в захваті, коли вийде вдарити по груші 10 разів поспіль.

5. Ви дізнаєтеся різні типи ударів

На відміну від тренерів з кікбоксингу, фітнес-інструктори, які практикують кікбоксинг, не надто зосереджуються на точності і правильності ударів. Якщо ви хочете брати участь у поєдинках або навчитися себе захищати, то шукайте відповідного тренера.

Урізноманітніть традиційний тренажерний зал тренуваннями з кікбоксингу.

5 кращих вправ для сильних і рельєфних рук
Кожен чоловік хоче мати об'ємні і рельєфні біцепси і трицепси, на які будуть звертати увагу дівчини. Щоб швидко покращити свій зовнішній вигляд, представляємо ефективні
Види і особливості ударів в особливому спорті: поради для дівчат, які займаються боксом
© Antonio_Diaz/iStock Бокс має масу переваг для здоров'я. І не тільки фізичного, але й психічного. Люди стають упевненими в собі, сміливими і позбавляються від стресу.
5 вправ, які здатні спалити жир на тілі
© Vadym Petrochenko/Istock Якщо ви новачок в тренуваннях, тільки що повернулися в гру або у вас є проблеми з суглобами або травмами, кардіо з низьким рівнем впливу є
8 порад для новачків в бігу, бажаючих поліпшити здоров'я
© lzf/IStock Ви новачок в бігу і хочете привести себе в форму? Перед тим, як надіти кросівки і відправитися на тренування, ознайомтеся з наступними рекомендаціями, якими
5 причин, чому жінкам варто записатися на тренування з єдиноборства
© Vadym Petrochenko/IStock Переваги занять єдиноборствами включають відмінну фігуру, витривалість, упевненість у собі й уміння долати будь-які труднощі. Крім цього,
Вправи з аквааеробіки для новачків, які допомагають худнути
© Ridofranz/IStock Серед прихильників здорового способу життя та людей, що прагнуть позбутися від надмірної ваги, стає популярнішою аквааеробіка для схуднення. Це новий