8 лайфхаков ефективного тайм-менеджменту
07.05.2019 590 0 newsdaily.org.ua

8 лайфхаков ефективного тайм-менеджменту

В закладки

8 лайфхаков ефективного тайм-менеджменту

Важливо пам'ятати, що найважливіший ресурс в цьому світі — час. Його не можна купити і надолужити згаяне, тому розпоряджатися ним потрібно максимально вдумливо, адже кожна година має значення.

Важливість управління часом полягає в тому, що лише так можна організувати баланс між роботою та особистим життям, досягти висот у кар'єрі, а також здійснити всі поставлені цілі. Причому, навіть якщо раніше вам не вдавалося ефективно управляти своїм часом, ніколи не пізно почати.

Наші 8 корисних рекомендацій, які допоможуть вам побудувати ефективний тайм-менеджемент.

Робіть більше і швидше

Одна з переваг тайм-менеджменту полягає в тому, що ви можете виконати більше завдань за короткий термін, докладаючи менше зусиль. Подумайте про те, чого ви можете досягти, коли по-справжньому зосередитеся. Розставляння пріоритетів і зіставлення завдань з ресурсами доступного часу — один із способів зробити більше з меншими зусиллями. Замість того, щоб робити об'ємну роботу у вільний час, виконайте невеликі завдання. Це звільнить ваш час для проектів, що вимагають концентрації. Якщо ви знайдете додатковий годину протягом дня, використовуючи свій час з розумом, це дасть вам додаткові 250 робочих годин в рік.

Будьте продуктивні протягом робочого дня

Бувають дні, коли ми повністю зайняті, але абсолютно не продуктивні. Пам'ятайте, що почуття успіху допоможе вам залишатися мотивованими на роботі. Приходячи додому після продуктивного дня, ви зможете розслабитися і заслужено насолодитися своїм часом. Усвідомлюючи, як ви використовуєте свій час, у вас буде більше можливостей витрачати його на те, що ви любите.

Позбавтеся від нерішучості

Обдумування ваших рішень і занепокоєння може відняти багато часу. Звичайно, прийняття серйозних рішень вимагає часу, але буденні питання повинні вирішуватись якомога швидше.

Працюйте над досягненням цілей вже зараз

Великі досягнення, такі як відкриття власного бізнесу або отримання керівної посади, що вимагають великих тимчасових витрат, але над такими цілями як заняття спортом, правильне харчування і розвиток певних навичок — необхідно починати працювати вже зараз. Якщо вам здається, що на це у вас не вистачить часу, ви помиляєтеся. При правильному управлінні часом, ви легко звільніть кілька годин в день на те, що давно відкладали.

Підвищіть свою впевненість

Правильне розпорядження часом здатне підвищити вашу впевненість, зібраність і внутрішнє задоволення. Як тільки ви відчуєте приємне почуття виконаного боргу, ви відчуєте позитивні зміни.

Зберігайте власну енергію і сили

Постійне відчуття втоми і стресу є згубним для нормального ритму життя. Це також ускладнює виконання нових завдань. Ефективний робочий процес дає вам час для освоєння нових навичок і поліпшення вашої роботи. Але сили потрібні не тільки в роботі, а і в особистому житті, яка також вимагає від вас ентузіазму. Якщо ви будете сповнені сил і енергії, то швидше за все, у вільний час спробуєте нове хобі або відправитеся в подорож, замість того, щоб стомлено лежати на дивані.

Звільніть час на те, що вам подобається

Після того, як ви порахуєте, скільки часу вам потрібно на сон, роботу, прийоми їжі та гігієни, у вас залишиться близько чотирьох годин в день, щоб присвятити себе тому, що ви робите для задоволення. Навчаючись управляти своїм часом, у вас буде більше можливостей для роботи над особистісним зростанням. Крім того, вільний час ви зможете витратити на зустрічі з сім'єю або друзями, хобі та поїздки.

Позбавтеся від стресу

Бувають моменти, коли кількість завдань перевищує всі можливі межі і вас охоплює паніка і відчуття стресу. Якісне управління часом дозволить вам класифікувати і розставляти пріоритети завдань, які необхідно виконати протягом дня. Ви зможете делегувати деякі завдання або виконувати їх швидше, підвищуючи власну ефективність. Тільки так ви зможете позбутися від стресу і відчуття перевантаженості.

Не забувайте, що час не нескінченно і варто підходити усвідомлено до кожної витраченої хвилині. Використовуйте з розумом час, яким ви володієте, не випускаючи його марно.

5 способів знайти баланс між роботою і особистим життям
©Pixabay За останні кілька років фраза «знайти баланс між роботою і особистим життям» стала такою модною, що всі мимоволі почали задаватися цим питанням. Але якщо ви
11 порад, як навчити дитину керувати своїм часом
©Pixabay Ніяк не можете привчити дитину робити все вчасно? З цією ж проблемою стикаються багато батьків, але вихід є! Пропонуємо 11 практичних рекомендацій, які
Топ-15 додатків, які допоможуть ефективно розпоряджатися своїм часом
© psisa/iStock Темп життя прискорився настільки, що сьогодні важко зустріти людину, яка б не скаржився на брак часу. Єдина річ, яка може врятувати нас від постійних
9 важливих моментів про вивчення іноземної мови
Згідно з дослідженнями, 89% українців вчили англійську мову, проте лише 18% опитаних володіє ним на рівні вище середнього. Порівняно з європейськими країнами, це дуже
6 способів, які допоможуть відпустити хворобливе минуле
© GeorgeRudy/IStock Скільки разів ви були в розмовах, де хтось згадує своє хворобливе минуле? Ця неприємна запис минулого з'являється знову і знову, і все вибачення у
Які навички потрібні для бізнесу: 12 ключових здібностей для збільшення доходу
©Pixabay Давно мрієте почати свою справу, але не знаєте, які навички потрібні для бізнесу? Вчитися ніколи не пізно! Ми розповімо про те, що ви повинні вміти робити, якщо