Топ-15 додатків, які допоможуть ефективно розпоряджатися своїм часом
17.06.2019 911 0 newsdaily.org.ua

Топ-15 додатків, які допоможуть ефективно розпоряджатися своїм часом

В закладки

Топ-15 додатків, які допоможуть ефективно розпоряджатися своїм часом

© psisa/iStock

Темп життя прискорився настільки, що сьогодні важко зустріти людину, яка б не скаржився на брак часу. Єдина річ, яка може врятувати нас від постійних запізнень і прострочених дедлайнів – це грамотний тайм-менеджмент. Як би парадоксально це не звучало, але допомогти в цьому може смартфон. Видання Wrike поділилося відмінною підбіркою софта, який допомагає економити час. Ось кращі програми для тайм-менеджменту.

Вміст матеріалу

1. Безкоштовні додатки для тайм-менеджменту

Якісний софт не обов'язково повинен бути платним. Ось кілька відмінних додатків, якими можна користуватися без будь-якої оплати.

1. Evernote

Evernote – це одна з найпопулярніших програм для створення швидких заміток. Також воно дозволяє створювати зручні списки справ і навіть прикріплювати рукописні тексти за допомогою камери смартфона.

2. Grammarly

Якщо ви один з тих, хто кілька разів перечитує листи перед відправкою, щоб знайти помилки, то додаток Grammarly допоможе вам заощадити масу часу. Воно в буквальному сенсі виконає цю роботу за вас, автоматично виділивши ділянки тексту, які потребують редагування.

3. RescueTime

Безцільний серфінг в інтернеті – це величезна проблема для багатьох людей. Навіть багато психологи визнають факт існування залежності від інтернету. Додаток RescueTime може допомогти вам перемогти цю залежність. Воно збирає детальну статистику ваших дій в мережі. Дуже ймовірно, що це змусить вас переглянути своє ставлення до веб-серфінгу.

4. Wunderlist

Wunderlist – дуже простий, але дивно корисний додаток. Це своєрідна записна книжка для фіксації нових ідей, які зазвичай з'являються в самий невідповідний момент. З цією програмою всі ідеї буде розкладено по поличках.

5. Pocket

Якщо ви часто відволікається від роботи на читання яких-небудь нових цікавих статей або перегляд смішних відео, які надсилають друзі, то додаток Pocket вам просто необхідно. Воно дозволяє зберігати, статті, картинки і відео для подальшого перегляду в майбутньому.

© gzorgz/iStock

2. Кращі програми для тайм-менеджменту на Android

Останнім часом у Google Play досить важко знайти гідне додаток, оскільки якість розміщується софта практично не контролюється. Тим не менш дійсно хороші програми все-таки зустрічаються.

1. Tomato Timer

Якщо зазвичай заплановані вами 10-хвилинні перерви перетворюються в години бездіяльності, то спробуйте скористатися додатком Tomato Timer. Це свого роду менеджер, який регулює час відпочинку і активної діяльності.

2. Pushbullet

Зазвичай перегляд нового повідомлення на смартфоні тягне за собою відвідування всіляких соціальних мереж. Додаток Pushbullet допоможе уникнути цього. Воно дублює всі повідомлення з телефону на екран комп'ютера, тому ви не будете відволікатися від роботи, але не пропустите нічого важливого.

3. TickTick

TickTick – це універсальне додаток для тайм-менеджменту, яке поєднує в собі зручний календар, замітки і нагадування. Також воно дозволяє створювати власні віджети для робочого столу, що дуже зручно.

Читайте також Як заробити за допомогою телефону та програм

4. FocusMe

Це додаток допоможе вам витрачати менше часу на веб-серфінг. FocusMe дозволяє аналізувати власну поведінку в мережі, щоб краще себе контролювати. Також за допомогою цього софта ви можете блокувати доступ до певних ресурсів на деякий час.

5. Forest

Уявіть, що кожен раз, коли ви користуєтеся смартфоном, десь гине одне дерево. Додаток Forest відмінно візуалізує цю концепцію, тому ви точно станете менше часу витрачати на гаджети. Дивно, але цей психологічний трюк дійсно відмінно працює.

© psisa/iStock

3. Кращі програми для тайм-менеджменту на iOS

В App Store подібних додатків представлено величезну кількість, тому вибирати з чого дійсно є. Ось найкращий софт для тайм-менеджменту, який ви можете встановити на свій iPhone.

1. Fantastical 2

Fantastical 2 – це просто необхідне додаток для тих, хто користується відразу декількома календарями на своєму смартфоні. Воно імпортує всі записи з інших додатків і виводить інформацію у вигляді зручного списку справ і запланованих зустрічей.

2. HabitMinder

Психологи кажуть, що позбутися від поганої звички можна за 30 днів. Цілком ймовірно, що за допомогою програми HabitMinder ви зможете впоратися набагато швидше. Воно відслідковує ваш прогрес і мотивує, щоб ви не зупинилися на півдорозі.

3. Todoist

Відмінне додаток для створення заміток і нагадувань. Todoist вміє розпізнавати людську мову, тому ви можете створювати нагадування, просто озвучивши вголос свої плани, що дуже зручно на практиці.

4. Clear

Clear чудовий додаток для створення списків справ. Розробники також передбачили і певний психологічний момент, який мотивує користувачів виконати все заплановане. Реалізовано це за допомогою змінних квітів у списках.

5. Workflow

З допомогою цього додатка можна заощадити масу часу. Воно володіє величезною кількістю дійсно корисних функцій. Наприклад, Workflow вміє створювати іконки контактів на робочому столі, перетворювати веб-сторінки в PDF-документи, завантажувати всі зображення зі сторінок сайтів та багато іншого. Звичайно, цей сервіс не замінить собою інші програми для тайм-менеджменту, але, поза всяких сумнівів, здорово спростить життя.

8 лайфхаков ефективного тайм-менеджменту
8 лайфхаков ефективного тайм-менеджменту
8 лайфхаков ефективного тайм-менеджменту
07.05.19 Поради про саморозвиток
Важливо пам'ятати, що найважливіший ресурс в цьому світі — час. Його не можна купити і надолужити згаяне, тому розпоряджатися ним потрібно максимально вдумливо, адже
11 порад, як навчити дитину керувати своїм часом
©Pixabay Ніяк не можете привчити дитину робити все вчасно? З цією ж проблемою стикаються багато батьків, але вихід є! Пропонуємо 11 практичних рекомендацій, які
Як відключити всі програми на Windows
© MrIncredible/iStock Кожен раз, коли ви вмикаєте комп'ютер, разом з Windows завантажуються і інші додатки. Мова йде про автозапуску програм. Ви можете переконатися в
5 способів знайти баланс між роботою і особистим життям
©Pixabay За останні кілька років фраза «знайти баланс між роботою і особистим життям» стала такою модною, що всі мимоволі почали задаватися цим питанням. Але якщо ви
Корисні мобільні додатки для виховання дітей
У 21 столітті перед нами відкриті будь-які можливості. Інтернет може допомогти розібратися в будь-якій проблемі і знайти потрібне рішення. Але є і додатки, які здатні
Топ-9 додатків для відстеження сну
© vlada_maestro/iStock Від якості сну залежить не тільки наша працездатність, але і стан організму в цілому. На жаль, в сучасному світі 9 годин нічного відпочинку