Що є до і після тренування, – поради дієтолога
25.06.2019 609 0 newsdaily.org.ua

Що є до і після тренування, – поради дієтолога

В закладки

Що є до і після тренування, – поради дієтолога

© Pixabay/Pexels

Відмінна тренування починається до того, як ви заходите в тренажерний зал. Багато хто забуває про правильне харчування, хоча це одна з головних складових здорового способу життя. Popsugar розповідають на які продукти варто звернути увагу, якщо ви займаєтеся в спортзалі.

Вміст матеріалу

Що є до і після тренування

Якісна їжа заряджає енергією і допомагає тілу відновлюватися, що важливо для досягнення певних цілей.

До

© Pixabay/Pexels

Заздалегідь дійсно нічого не потрібно їсти, хіба що 15 грамів вуглеводів в якості перекусу. «Вуглеводи — саме просте у використанні паливо для нашого організму», — говорить дієтолог Ніколь Ланд. Якщо ви плануєте їсти перед тренуванням, обов'язково перекусіть вуглеводами, такими як рисові коржі або банан. Мало того, що у вас буде більше енергії, але вуглеводи також викличуть гормональну реакцію у вашому організмі, вивільняючи інсулін, який може знизити рівень кортизолу (гормону стресу), пояснила вона. Крім того, Ніколь сказала, що вживання легкого вуглеводу перед тренуванням допоможе позбутися від виснаження запасу глікогену.

Якщо ви тренуєтеся вранці, то вам потрібно 15 грамів вуглеводів і близько 10 грамів білка. Зрештою, Ніколь пояснила, що те, що ви вирішите вжити до початку заняття не змінить чи не погіршить вашу продуктивність, але наявність чогось заздалегідь може допомогти вам виконати більше вправ.

Ще однією перевагою вуглеводів перед тренуванням є те, що вони можуть допомогти з когнітивними функціями і навчанням новим навичкам.

Читайте також 7 невеликих рішень, які наблизять до ідеального пресу

Після

© robynmac/iStock

«Найбільша помилка, яку роблять люди, полягає в тому, що вони їдять занадто багато. Я дійсно вірю в відновне харчування. Але вся література вказує на те, що, якщо у вас було легке тренування, вона не завжди шкодить організму», — пояснює Ніколь.

Якщо ви займаєтеся інтенсивно, то повинні вживати комбінацію вуглеводів і білків. Також не забувайте про достатню кількість рідини. Ніколь рекомендує є сім грамів вуглеводів і близько 0,1 — 0,2 грама білка на кілограм ваги тіла.

Приклади правильних продуктів після тренування: шоколадне молоко, батончик, моркву і хумус, крекери, йогурт або просто різноманітний вечерю. За словами Ніколь, чим раніше ви поповните запас глікогену, глюкози, білка і амінокислот, тим краще. Так як це допоможе запобігти розпад м'язової тканини і допоможе у відновленні.

Якщо вам цікаво, чи вплине прийом їжі до і після тренування на ваші цілі щодо зниження ваги, це не так. Пам'ятайте, що ваше головне завдання полягає в створенні дефіциту калорій.

Тепер ви знаєте, що є до і після тренування. Ці поради допоможуть вам налагодити режим харчування і поліпшити виконання вправ.

Які жири допомагають худнути, – пояснення дієтолога
© Foodie Factor/Pexels Жири є невід'ємною частиною будь-якої дієти і можуть навіть допомогти вам втратити вагу. Popsugar розповідають, як з допомогою зміни харчування
Що їсти перед тренуванням, щоб швидше спалити жир
© bernardbodo/iStock Тренування і правильне харчування – дві взаємопов'язані речі. Для того, щоб схуднення стало можливим, потрібно приділяти увагу кожній з них. Якщо ви
Як тренуватися, коли ви не налаштовані на спортивні досягнення, — поради тренера
© SeventyFour/iStock Часом бувають такі дні, що тіло зовсім не налаштований на фізичну активність. Вам хочеться просто лягти і нічого не робити. В тренажерний зал йти
Кращі способи відновити сили після тренування
© jacoblund/IStock Можливо, ви не дуже голодні після тренування, але буде не зайвим щось перекусити, так як це прискорить процес відновлення. Ми б хотіли поділитися з
Продукти для відновлення після тренування, які полегшать біль у м'язах
© jacoblund/IStock 30-45 хвилин після тренування — це критичний час, щоб підживлювати ваше тіло для правильного відновлення. Воно включає в себе нарощування м'язів,
Що варто їсти після тренувань: поради від професіоналів у фітнесі
© gpointstudio/iStock Коли тренування закачується, з'являється бажання прийняти душ і відпочити або ж продовжити займатися своїми справами. Але перш ніж влаштуватися