Які жири допомагають худнути, – пояснення дієтолога
15.05.2019 589 0 newsdaily.org.ua

Які жири допомагають худнути, – пояснення дієтолога

В закладки

Які жири допомагають худнути, – пояснення дієтолога

© Foodie Factor/Pexels

Жири є невід'ємною частиною будь-якої дієти і можуть навіть допомогти вам втратити вагу. Popsugar розповідають, як з допомогою зміни харчування можна позбутися від зайвих сантиметрів.

Вміст матеріалу

Які жири допомагають худнути

«Жири дійсно відіграють важливу роль для нашого організму», — говорить дієтолог Хезер Шаблін. Вони забезпечують наш організм енергією і захищають життєво важливі органи. Вона також пояснює, що організму потрібні жири, щоб засвоювати такі вітаміни, як а, D, E і K.

© Pixabay/Pexels

Включення їх у ваш раціон може навіть допомогти у втраті ваги. Тілу потрібно більше часу, щоб перетравлювати жир, що довше змушує вас почувати себе ситими, природним чином знижуючи споживання калорій. Крім того, виключення жирів з вашого раціону може уповільнити метаболізм.

Читайте також 4 простих продукту, які з легкістю замінять м'ясо в раціоні

Хезер пояснила, що важливо відокремлювати здорові жири від нездорових. Існує такі типи харчових жирів: мононенасичені і поліненасичені жири («хороші» жири) , насичені та транс-жири.

Останній вид підвищує рівень поганого холестерину, збільшуючи ризик серцево-судинних захворювань. Тому ви повинні бути обережні з такими продуктами, як печиво, морозиво, чіпси, смажена їжа, жирні молочні продукти і червоне м'ясо.

© Artem Bulbfish/Pexels

Також варто бути обережними з такими корисними жирами: авокадо, горіхи і жирна риба. «Занадто багато корисного жиру не допоможе вам скинути вагу», — сказала Хезер.

Наявність збалансованої дієти, що складається з здорових вуглеводів, пісного білка і корисних жирів, що є найкращим способом досягнення ваших цілей по зниженню ваги і поліпшенню стану здоров'я.

П'ять поживних речовин, життєво важливих для зниження ваги
© Evolution Labs/Flickr Поживні речовини, які ви споживаєте з їжею, можуть грати життєво важливу роль при втраті ваги. Збалансована дієта повинна включати в себе білки,
5 важливих порад щодо харчування для активного способу життя
© LittleBee80/IStock Незалежно від того, чи намагаєтеся ви схуднути, підтримуєте свою вагу або просто ведете здоровий спосіб життя, існують деякі загальні поради по
Дієта з високим вмістом насичених жирів здатна блокувати в мозку сприйняття ситості
© JulijaDmitrijeva/IStock Одним з переваг дієти з високим вмістом жирів і низьким вмістом вуглеводів, крім втрати ваги, є те, що жир є елементом, що забезпечує ситість.
4 причини, чому для росту м'язів потрібен білок
© Jacob Ammentorp Lund/IStock Якщо ви прагнете наростити м'язи, ви не зможете досягти бажаного, якщо не додасте в свій раціон білкові продукти. Вуглеводи і здорові жири
Як виключити з раціону шкідливі жири
© Men's LIFE Ви ж, напевно, вже знаєте, що не всі жири шкідливі нашому здоров'ю Однак є ті, вживання яких в їжу краще скоротити або взагалі спробувати відмовитися. Ми
5 способів впоратися з нудотою під час вагітності
© Yulia Sk/Pexels Багато жінок під час вагітності стикаються з такою проблемою як токсикоз, а це значить, що нудота і блювота стають невід'ємною частиною життя на довгий