Продукти для відновлення після тренування, які полегшать біль у м'язах
10.03.2019 525 0 newsdaily.org.ua

Продукти для відновлення після тренування, які полегшать біль у м'язах

В закладки

Продукти для відновлення після тренування, які полегшать біль у м'язах

© jacoblund/IStock

30-45 хвилин після тренування — це критичний час, щоб підживлювати ваше тіло для правильного відновлення. Воно включає в себе нарощування м'язів, заміну ваших запасів енергії та запобігання втоми, м'язовий біль після тренування.

Редакція Newsdaily.org.ua наводить кілька порад, які допоможуть у відновленні після занять спортом.

Вуглеводи

© bit245/IStock

Зазвичай спортсмени заправляються білком після тренування. Однак, без джерела вуглеводів, ваше тіло після тренування не зможе виробляти інсулін, гормон, який стимулює нарощування м'язів. Для відновлення організму вам потрібно 2-4 м/на 1 кг ваги — вуглеводів (в день), близько 2 г на 1 кг ваги — білка, а також близько 20% від загальної кількості калорій в якості нешкідливих жирів.

Антиоксиданти

© lenakorzh/IStock

Продукти, багаті антиоксидантами, допомагають зменшити запалення і зменшити м'язовий біль. Один з найпростіших способів отримати достатню кількість антиоксидантів і вуглеводів — пити вишневий сік. Дослідження показують, що вживання вишневого соку сприяє атлетичною характеристиками і рекомендується для відновлення після тренувань. Імбир і куркума також є гарними джерелами антиоксидантів.

Рідкі страви

© Wavebreakmedia/iStock

Вправи часто можуть виступати в якості пригнічувача апетиту, і багатьом спортсменам важко вживати багато їжі після тренувань. Рідкі страви часто більш привабливі і зручні. Рецепционные напої G2, протеїнові коктейлі з деякими фруктами, або вишневий сік з порцією білка, — це відмінні рідкі страви, які можна споживати. Рідини також більш доступні і, отже, швидше перетравлюються, ніж тверді продукти.

Планування наперед

©Pixabay

Щоб у вас було достатньо їжі, для перекусу вас протягом дня, важливо заздалегідь планувати раціон. При плануванні прийомів їжі та відновлювальних закусок, пам'ятайте про те, які вправи ви робили, де і скільки тренувалися. Щоб досягти оптимального відновлення, беріть закуски з собою на тренування. А ось пропуск прийому їжі після тренування часто може привести до переїдання при наступному прийомі їжі.

Кращі способи відновити сили після тренування
© jacoblund/IStock Можливо, ви не дуже голодні після тренування, але буде не зайвим щось перекусити, так як це прискорить процес відновлення. Ми б хотіли поділитися з
Як музика після тренувань здатна вплинути на ваше відновлення, дослідження
©m-imagephotography/IStock Нове наукове дослідження встановило, що музика сприяє відновленню після занять спортом. Детальніше про це повідомляє портал myfitnesspal.
9 лайфхаков для зменшення болю в м'язах після тренування
©ChesiireCat/IStock Біль у м'язах після інтенсивного тренування – часте явище у тих, хто регулярно займається спортом. Не переживайте, ви не єдиний, у кого вони виникли.
Чому важливо їсти після кожного тренування
© mybeautygym.com Більшість людей після інтенсивних тренувань відчувають непереборне відчуття голоду і одночасно соромляться її. Їм здається, що їжа відразу після заняття
Корисні підказки, які допоможуть позбутися від болю у м'язах
© yurok/iStock Якщо ви активно займаєтеся в спортивному залі, то болі в м'язах можуть стати вашими постійними супутниками. Ваше тіло заслуговує дбайливого відношення,
3 продукту для швидкого відновлення м'язів
© SamCarlson83/Flickr Після інтенсивних тренувань наші м'язи потребують швидкого відновлення, а допомогти в цьому можуть деякі продукти, які ми їмо. Вони, як паливо,