Чому вага йде, а жир на животі – ні
27.06.2019 1 356 0 newsdaily.org.ua

Чому вага йде, а жир на животі – ні

В закладки

Чому вага йде, а жир на животі – немає

© PublicDomainPictures/Рixabay

Ви вийшли на шлях здорового харчування і тренувань, і навіть бачите результати. Але багато жінок, досягаючи бажаного ваги, розчаровуються бачачи, що живіт нікуди не подівся. Чому ж так відбувається? Редакція Рорѕидаг розповіла, чому не йде жир на животі, якщо знижується вага.

Вміст матеріалу

Чому не йде жир на животі?

© PublicDomainPictures/Рixabay

Тип тіла кожної людини різний. Зайвий жир, який регламентуватиме на животі, також може мати різні причини. «Жир часто є ознакою «стресу» або резистентності до інсуліну. Коли ви піддаєтеся стресам, ваш рівень кортизолу підвищується, що може призвести до накопичення жиру в вашому середовищі», — сказала Емі Шапіро, засновник Real Nutrition. «Генетика також грає тут роль».

Крім генетики, тренер Кессі Ламберт сказала, що ваш метод втрати ваги також може зіграти свою роль. «Наприклад, низкоуглеводная дієта дає ефект схуднення, але вона пов'язана з втратою води з глікогену в м'язах, а не з жиром», — пояснила вона.

Еван Харден, особистий тренер та засновник Національної баскетбольної ліги, сказав, що бажання занадто швидко схуднути є поширеною помилкою. «Коли це відбувається, важко зберегти м'язи, не кажучи вже про нарощування нових», — сказав Харден. «Це призводить до втрати ваги, але не до втрати жиру і, в кінцевому рахунку, до поганого рельєфу тіла». Поступова втрата ваги дуже важлива. Останні дослідження показують, що ми не повинні втрачати від одного до трьох відсотків нашого ваги в тиждень.

Як позбутися від жиру на животі харчуванням?

© congerdesign/Рixabay

Є деякі методи живлення і спорту, які ефективні для зниження ваги найбільш пропорційним чином. Емі Шапіро рекомендує план харчування, що складається з продуктів з високим вмістом клітковини, білків і здорових жирів при кожному прийомі їжі.

«Візуалізуйте свою тарілку і поділіть образно її навпіл. Переконайтеся, що половина тарілки сповнена овочів і фруктів при кожному прийомі їжі», — порадила вона. «На іншій половині тарілки повинні бути білки і цільні зерна».

Крім того, Шапіро надала наступні поради по харчуванню для загальної втрати ваги:

  • Їжте до тих пір, поки ви не будете ситі на 80 відсотків.
  • Уникайте перероблених продуктів як можна більше. Вони змусять вас набирати вагу і споживати продукти, які вам не потрібні.
  • Їжте продукти з високим вмістом клітковини, щоб довше залишатися ситими.
  • Пийте багато води і уникайте всіх солодких напоїв.
  • Уникайте смаженої їжі.
  • Обмежте споживання сиру до одного разу на день.

Намагайтеся не збиватися з правильного шляху. Однак і не лайте себе за те, що відхилилися з курсу.

Як позбутися від жиру на животі тренуваннями?

© Pexels/Рixabay

Тепер, коли ми розповіли про харчуванні, давайте поговоримо про тренуваннях. Комбінація кардіо-вправ HIIT і силового тренування — це найбільш ефективний режим фітнесу, який допоможе вам схуднути. Ламберт рекомендує тренуватися три-п'ять разів на тиждень. «Подібний режим покращує ваше тіло і метаболічну функцію, яка прискорює обмін речовин», — пояснила вона. Ламберт сказав, що потрібно інтегрувати кардіо тренування у вашу рутину, щоб збільшити свій калорійний дефіцит.

І хоча ми часто думаємо про тренування, що відбуваються виключно в тренажерному залі або на біжить стежкою, кожен день є безліч можливостей для руху, і це має значення в довгостроковій перспективі. «Рухайтеся більше протягом дня, щоб збільшити кількість енергії, спалюваної поза щоденних вправ», — сказала Ламберт. «З часом, ви зможете зменшити жир на животі в стійкій формі».

Це були загальні рекомендації, як зменшити жир на животі здоровими звичками і правильним харчуванням. Візьміть на замітку. Удачі у ваших звершеннях!

Чому з-за стресу ми набираємо вагу, – наукове пояснення
©zwierciadlo.pl Стрес і зайва вага – поняття тісно взаємопов'язані, причому найбільше жиру після нервового перенапруження відкладається саме на животі. Чому так
Чому зайва вага на животі може загрожувати вашому здоров'ю
© macniak/iStock Запаси жиру на животі можуть стати причиною багатьох проблем зі здоров'ям. Накопичився жир на животі називається абдомінальним, який буває підшкірним і
Як схуднути в області живота: 5 умов, без яких не вдасться отримати прес
©Deagreez/Istock Більшість жінок задаються питанням, як схуднути в області живота і сформувати рельєфний прес. Варто врахувати, що жир на животі йде повільно і, щоб
Як позбутися від жиру: 5 порад від топового тренера
© IStock Як позбутися складок на животі? Багато хто задається цим питанням, намагаючись схуднути і поліпшити свій зовнішній вигляд. Незважаючи на те, що в мережі можна
Фактори, які впливають на появу жиру на боках і животі
© structuresxx/iStock Деякі люди правильно харчуються і займаються спортом, але все одно не можуть позбутися від жиру в області живота. Для багатьох це стає складним
4 причини, чому варто застосовувати періодичне харчування
©LIgorko/IStock Періодичне харчування стрімко набирає популярність, оскільки ця система несе в собі користь для здоров'я. Одне з головних переваг періодичного харчування