Як позбавитися від зайвого жиру в області талії: 4 супер-вправи
11.06.2019 692 0 newsdaily.org.ua

Як позбавитися від зайвого жиру в області талії: 4 супер-вправи

В закладки

Як позбавитися від зайвого жиру в області талії: 4 супер-вправи

© GeorgeRudy/iStock

Вправи для талії дуже корисні, вони не тільки спалюють жир в цій проблемній зоні, але і покращують самопочуття. Основна перевага цієї тренування в тому, що ви зможете займатися самостійно. Femniqe розповідають, як прибрати зайві сантиметри в області живота.

Вміст матеріалу

Вправи для талії

Ця тренування складається з 4 різних вправ, які діють на талію з різних сторін. Максимальний час виконання – 11 хвилин, тому це відмінний варіант для ранкової зарядки. Обов'язково користуйтеся секундоміром, щоб точно відстежувати час.

1. Скручування

Мета цієї вправи – формування косих, верхніх і нижніх м'язів. Воно досить легке і не вимагає багато зусиль.

Виконання: станьте рівно, ноги на ширині пліч, витягніть руки перед собою, зігнувши їх у ліктях. Тепер поверніть верхню частину тіла вправо, наскільки це можливо. Приблизно через секунду зробіть теж саме для лівої сторони. Зробіть 3 підходи по 50 секунд.

© MangoStar_Studio/iStock

2. Бічна планка № 1

У цій вправі точкою опори буде верхня частина тіла. Ви можете використовувати будь-яку поверхню, яка знаходиться на відстані не менше 20-25 см від землі.

Виконання: зробіть упор на лікоть і витягніться максимально рівно. Потім опустіть стегна трохи вниз і затримайтеся так на одну секунду. Після цього поверніться у вихідне положення. Зробіть 2 підходи по 12 повторень для кожної сторони.

© Deagreez/iStock

3. Бічна планка № 2

Тепер, використовуючи ту ж підвищену поверхню, зробіть наступну вправу. На піднесення вам потрібно буде поставити ноги.

Виконання: станьте в планку, зробивши наголос на руку та поставивши ноги на степ. Потім повільно опустіть стегна вниз і затримайтеся в такому положенні на 1 секунду. Після підніміть стегна вгору. Зробіть 1 підхід по 10 повторень для кожної сторони.

© VladimirFLoyd/iStock

4. Бічна планка № 3

Це фінальне вправа, яка допоможе закріпити результат і прокачає м'язи.

Виконання: використовуючи ту ж піднесену поверхню, станьте в планку, зробивши наголос на витягнуту руку. Потім повільно опустіть свої стегна якомога нижче, відчуваючи напругу і затримайтеся так приблизно на 1 секунду. Після цього поверніться у вихідне положення. Виконайте 2 підходи по 10 повторень для кожної сторони.

© undrey/iStock

Щоб позбутися зайвого жиру ще швидше, ви можете комбінувати ці вправи з інтервальним тренуванням або з кардіо. Досить 3-4 разів на тиждень, при умові, що правильно харчуєтеся.

Харчування для спалювання жиру

© Nathan Cowley/Pexels

Ви, напевно, чули це мільйон разів і зараз почуєте ще раз. Без правильного харчування ви ніколи не зможете прибрати зайві сантиметри. Ви повинні досягти дефіциту калорій, щоб запустити процес спалювання жиру. Це дуже важливо для ваших результатів.

Неважливо, як багато ви тренуєтеся, якщо ви їсте занадто багато, то продовжуєте набирати вагу. Якщо ви не знаєте, як структурувати план харчування, використовуйте це керівництво, щоб отримати натхнення та ідеї страв. Якщо ви веган, використовуйте цей план спалювання жиру. Не будьте одним з тих, хто не звертає уваги на харчування і задається питанням, чому нічого не виходить.

Нелегко прибрати зайвий жир з живота, може знадобитися кілька тижнів, щоб побачити перші результати. Але, якщо ви будете виконувати вправи для талії і правильно харчуватися, то дуже скоро впораєтеся зі своєю проблемою.

Як зменшити талію і боки, тренуючись вдома
© Medical News Today Кожна жінка мріє про красивих вигинах і про ідеальної талії, але не всі володіють такою фігурою. Коли ми гладшаємо, вигини пропадають, з'являються
Як тренувати спину: 5 вправ, від яких буде ефект
© bruce mars/Pexels Багато жінок стикаються з жиром на задній стороні тулуба. Впоратися з цим допоможуть вправи для спини. Femniqe знають, як прокачати всі м'язи і
10-хвилинне тренування, яка допоможе влізти в улюблені джинси
© antas singh/Pexels Єдина причина, по якій ви не можете влізти в свої улюблені джинси – це жир в області талії і стегон. Від нього необхідно позбутися, інакше джинси
Як позбавитися від зайвої ваги з допомогою фітнес-обруча
© EvaGirl.ru Якщо ви не знали, яке спортивне пристосування допоможе вам схуднути, то придивіться до хулахупам. Такий чарівний снаряд допоможе без особливих зусиль
3 моменти, які потрібно мати на увазі, щоб прибрати жир з живота
© TomFoldes/iStock В той час, як ні одного способу зменшити жир в певних областях, є деякі дієти і фізичні вправи, які ви можете зробити, щоб допомогти зменшити жир в
12 ефективних вправ, які можна робити де завгодно
© Burst/Рexels Відпустку дуже часто закінчується проблемами з фігурою, оскільки подорожі повністю зривають план тренувань. Але уникнути цього можна. Ви можете виконувати