Як позбутися складок на спині: топ-7 вправ
25.04.2019 1 085 0 newsdaily.org.ua

Як позбутися складок на спині: топ-7 вправ

В закладки

Як позбутися складок на спині: топ-7 вправ

© LittleBee80/Pixabay

Ми часто забуваємо про нашу спині. Цікаво, це тому що ми її не бачимо? Ми не помічаємо, як сутулимося. М'язи поступово зникають. В результаті, вони стають слабкими і з'являються складки на спині. Як від них позбутися? Brightside поділилися комплексом з 7 ефективних вправ, які допоможуть це зробити. Вони повернуть вашій спині гарний вигляд. Вправи дуже легкі. Головне – регулярно повторювати їх.

Вміст матеріалу

Позбавтеся від складок на спині з допомогою 7 вправ!

Як побороти складки на спині?

До вашої уваги підбірка простих і ефективних вправ. Їх треба повторювати щодня протягом 2-3 тижнів. Скоро ви побачите, що до м'язів повернувся тонус. А рельєф спини став виглядати привабливіше. Починаємо?

Віджимання

© brightside.me

Ляжте на живіт. Стати в позу «планка». Центр тяжкості перемістіть на руки. Опускайте тіло, згинаючи руки в ліктях. Поверніться у вихідну позицію.

Скільки: 2-3 підходи по 20-30 разів.

Нахили в сторони

© brightside.me

Станьте прямо. Ноги на ширині плечей. Підніміть одну руку вгору. Покладіть долоню на потилицю. Візьміть гантель в іншу руку і зробіть нахил в сторону. Робіть короткі нахили в сторону руки з гантелями. Поміняйте руки.

Скільки: 3 підходи по 15-20 разів.

Нахили вперед

© brightside.me

Станьте прямо. Ноги на ширині плечей. Нагніться вперед. Не згинайте коліна! Постарайтеся доторкнуться до підлоги руками. Поверніться у вихідне положення.

Скільки: 2-3 підходи по 10-15 разів.

Дуга

© brightside.me

Ляжте на живіт. Витягніть руки вперед. Прогніть спину. Одночасно підніміть руки, голову і ноги. Руками схопитеся за щиколотки. Глибоко вдихніть і затримайте позицію. Видих – розслабтеся і поверніться у вихідне положення.

Скільки: 1 підхід від 20 до 60 секунд.

Супермен

© brightside.me

Ляжте на живіт. Витягніть руки і ноги. Підніміть обидві ноги і руки верх одночасно. Прогніть спину. Затримайте положення на кілька секунд. Поверніться у вихідне положення.

Скільки: 3-4 підходи по 15-20 разів.

Місток

© brightside.me

Ляжте на спину. Зігніть ноги в колінах. Поставте руки на долоні біля голови. Повільно піднімайте стегна. Потім переходьте до плечей, прогинаючи спину. Затримайте позицію в найвищій точці. Повільно опускайтеся, щоб повернутися у вихідне положення. Це вправа дуже ефективно для спини. Але воно може бути небезпечним, якщо робити його без підготовки. Починайте пробувати вправа «Місток» через пару тижнів регулярних тренувань.

Скільки: 1-2 підходи по 3-5 секунд.

Прогини на м'ячі

© brightside.me

Для цієї вправи вам знадобиться великий м'яч (або фітбол). Ляжте животом на м'яч. Ноги зафіксуйте на ширині плечей. Руки знаходяться за головою. Піднімайте і опускайте плечі і верхню частину спини. Тримайте шию прямо.

Скільки: 1-2 підходи по 12-15 разів.

Тепер складки на спині в минулому! Повторюйте цей комплекс з 7 вправ. Вже через 2 тижні ви побачите перші результати. Не ховайте більше вашу спину. Тепер вам нема чого соромитися!

Читайте також Учений з'ясував, що найбільше шкодить нашим м'язам і спині

Як зробити спину красивою і позбутися від жирових складок на ній
© bruce mars/Рexels Жирові складки на спині — неприємне явище, з яким доводиться стикатися всім дівчатам, які страждають від зайвої ваги. При цьому нерідкі випадки, коли
Кращі вправи, які допоможуть позбутися складок і зморшок на шиї
© Deagreez/iStock Зайва шкіра на шиї – видовище не з найкращих. З-за цього з'являється друге підборіддя і некрасиві складки на шиї. Такі зморшки можуть бути наслідком
Як позбутися складок на животі: домашні процедури
© flukyfluky/iStock Складки на животі – це не вирок. Не думайте, що від них можна позбутися лише за допомогою дорогих процедур. Ми розповімо про те, що можна зробити в
Як допомогти спині під час вагітності: топ-5 рятують вправ
©Pixabay Ваша спина при вагітності повинна витримувати велике навантаження, тому не дивно, що вона часто починає хворіти. Не знаєте, як позбавитися від болю в спині під
3 асани з йоги, які позбавлять від болю в спині
©sandsun/IStock Біль у спині зустрічається досить часто. Ця проблема стала вже нормою для багатьох людей: ми працюємо за комп'ютером, опускаємо голову при використанні
3 вправи вдома від сутулих плечей і кривий постави
© LittleBee80/IStock Сидячий спосіб життя незворотньо призводить до викривлення постави. Зміни у верхньому відділі хребта, які є причиною сутулих плечей і горба на спині,