Який вид танцю не варто вибирати, якщо ви турбуєтеся про своє здоров'я
06.04.2019 220 0 newsdaily.org.ua

Який вид танцю не варто вибирати, якщо ви турбуєтеся про своє здоров'я

В закладки

Який вид танцю не варто вибирати, якщо ви турбуєтеся про своє здоров'я

© iStock

Останнім часом все більша кількість людей починає займатися зумбой – фітнес-програмою на основі латиноамериканських ритмів. Але не багато хто здогадуються про те, що цей спосіб схуднути насправді травмоопасен. Dailymail розповіли детально про різні стилі танців і чому його варто остерігатися.

Дослідження різних стилів танцю

© dolgachov/iStock

Дослідники з університету Ковентрі провели опитали 450 танцюристів сальси у віці від 18 до 64 років. Їх запитували про те, як часто вони займаються танцями, розігріваються вони перед тренуванням і займаються іншими танцями. За даними дослідження, до 22 відсотків танцюристів сальси отримують щонайменше одну травму щорічно. Травми частіше всього виникають, коли один з партнерів настає іншому на ноги.

Згідно з результатами опитування, жінки мають від 1.1 травми кожні 1000 годин танцю сальси, а чоловіки – від 0,5 травми. Тобто у жінок травм більше в цьому вигляді танців. Ризик отримання травми ще вище у людей в літньому віці і тих, хто страждає від зайвої ваги. Але якщо людина займається сальсою рік, ризик отримання травми падає на 7%.

Автори дослідження вирішили порівняти дані з даними, отриманими в результаті дослідження інших видів танцю. Вони виявили, що бальні танці мають той же показник травматизму, що сальса.

Зумбі, як виявилося, найнебезпечнішою: небезпечніше навіть аеробних напрямків і танцю фламенко. Вчені виявили, що в середньому кожні 1000 годин занять відбувається 3,9 травми. Результати були опубліковані в Журналі фізичної активності і здоров'я. Дослідники рекомендують уникати танців у класах з великою кількістю людей, щоб зменшити кількість травм. Також вони радять носити взуття із закритим носком і постаратися не наступати на ноги партнерам, а також не стикатися з ними.

Користь сальси

Попередні дослідження, проведені тими ж ученими, показали, що один урок сальси робить людину більш розумним, підвищує увагу, покращує концентрацію і пам'ять.

Користь бальних танців

© pxhere

Літнім людям рекомендується записатися в клас танго або бальних танців, щоб звести до мінімуму ризик падіння та отримання травми. Люди недооцінюють небезпеку деяких видів танцю, адже через них багато пенсіонерів потрапляють в лікарню і навіть гинуть.

Більш повільні види танцю зміцнюють м'язи людей і допомагають їм зберегти рівновагу. Фахівці також вважають, що бальними танцями потрібно займатися пацієнтам з деменцією: спокійна музика, під яку вони будуть танцювати, допоможе їм заповнити прогалини і згадати те, що вони забули.

Звичайна людина під час танцю спалює 6 калорій у хвилину, у той час як під час гри у футбол він буде спалювати 10 калорій у хвилину. Як бачимо, це – ідеальна фізична активність, особливо для літніх людей.

Читайте також 4 причини, чому танці відновлюють душевну рівновагу

Танцювальні школи Києва: куди піти вчитися ефектному хобі
© Tookapic/Pexels Хочете знайти хобі для душі, щоб присвячувати йому майже кожен вечір? Ми вам в цьому допоможемо. Радимо звернути увагу на танці. Цей вид заняття
5 сучасних танців, яких варто навчитися
5 сучасних танців, яких варто навчитися
5 сучасних танців, яких варто навчитися
06.04.19 Поради про саморозвиток
© Pixabay На сьогоднішній день існує величезна кількість видів сучасних танців, кожен з них має свої особливості, вимоги. Те, що сподобається одній людині, може не
4 види аеробних танців з позитивним впливом на тіло
©aileyextension.com Безсумнівно, ви, як і всі, хочете залишатися в прекрасній фізичній формі і зберігати міцне здоров'я, чи не так? Однак монотонні, одноманітні
10 видів тренувань, які допоможуть поліпшити сексуальне життя
@ nd3000/iStock Можна нескінченно говорити про користь тренувань і занять спортом для здоров'я, крім звичайного спалювання калорій. Але не багатьом відомо, що регулярне
ДНК жертв насильства і страждаючих депресією старіє швидше, дослідження
© gorodenkoff/iStock Дослідження показують, що ДНК пацієнтів з депресією схильні до швидкого процесу старіння. Вчені вважають, що це відкриття дозволить діагностувати
Спортзал або танці? 4 види аеробіки та їх переваги
© JackF/IStock Як і все, ви хочете залишатися у формі, бути стрункими і сильними, чи не так? Але в більшості випадків складність і монотонність тренувань, які ми