Вправи з йоги для вагітних, які допоможуть в останньому триместрі
30.05.2019 1 282 0 newsdaily.org.ua

Вправи з йоги для вагітних, які допоможуть в останньому триместрі

В закладки

Вправи з йоги для вагітних, які допоможуть в останньому триместрі

© HuffPost

Виконання деяких асан йоги під час останнього триместру вагітності — це відмінний спосіб підтримати хорошу фізичну форму, а також впоратися з нервозністю перед хвилюючим моментом пологів.

Рухи, які допоможуть під час пологів

Відточуючи майстерність заздалегідь, щоб в самий відповідальний момент не забути, як полегшити біль і заспокоїти нерви.

Поза Кішка-Корова

© Kristin McGee

Цю асану можна виконувати в будь-який період вагітності: вона допомагає розтягнути хребет і зміцнити м'язи живота, що підтримують зростаючу матку. Під час її виконання намагайтеся дихати животом. Робіть не менше 5 підходів за один раз.

Поза Воїна II

© lifeisastyle.co.uk

Ця поза дозволить зміцнить спину, м'язи попереку і живота. Відомо, що багатьом вагітним саме ця асана допомогла позбутися від болю в попереку.

Місток

© fitmoms.in

У містку також можна стояти в будь-якому триместрі. Ця поза дозволяє розкрити стегна, зміцнити сідниці, поперек і м'язи задньої поверхні стегна.

Однак не варто виконувати чином, якщо відчуваєте дискофорт в спині.

Поза метелики

© lifehack.org

Ця поза відома тим, що допомагає зберегти здоров'я репродуктивної системи. Жінкам в останньому триместрі вагітності вона дозволяє розкрити таз, що дуже стане в нагоді під час пологів природним шляхом.

Поза Воїна I

© lifehack.org

Ця асана спрямована більше на зміцнення м'язів верхньої частини тіла і спини зокрема. Вона допомагає збільшити внутрішній простір для зростаючого всередині плоду і до того ж розвиває відчуття рівноваги.

Поза мерця

© POPSUGAR

Головна мета цієї асани — розслабити ваше тіло і заспокоїти розум. Вона також надає енергію, дозволяючи впоратися з таким частим симптомом на останніх місяцях вагітності, як втому.

Руху по спіралі

Регулярні рухи тазом по спіралі допоможуть зробити його більш рухомим, а голівці малюка — опуститися нижче, що може прискорити пологи і полегшити їх перебіг.

Поза дитини

© AndiP/Pixabay

Цю позу можна практикувати не тільки під час вагітності, але і в самих пологах. Вона допоможе розслабитися в перервах між переймами. Сфокусуйте увагу на своєму диханні, закривши очі — це полегшить біль і допоможе впоратися з нападом панікою.

Наспівування

Багато жінок, що пройшли через природні пологи, розповідають, крики або навіть пісні допомагали їм впоратися з сильним болем. Дійсно, звукові вібрації допомагають відволіктися від болісних переймів. Сядьте в позу метелики, закрийте очі і почніть видавати протяжні грудні звуки на видиху. Повторіть 5-10 разів.

Розгойдування стегон стоячи

Стоячи рівно, качайте стегна то вперед, то назад. Це рух розробить м'язи тазу і підготує його для швидкого розкриття під час пологів.

Поза дерева

© Kristin McGee

Завдяки це позі також можна зміцнити м'язи кора і ніг, а також поліпшити відчуття рівноваги. Її можна виконувати в будь-якому триместрі вагітності.

Медитація

© KatarzynaBialasiewicz/IStock

Медитація допомогла мільйонам людей подолати стан депресії, страху і тривожності. Саме такі почуття часто гнітять жінку прямо перед пологами. Намагайтеся медитувати як можна частіше, щоб повернути собі спокій і віру в свої сили.

Читайте також 10 найкращих продуктів для вагітних

Міжнародний день йоги: асани і поради для легкої вагітності
Щорічно, починаючи з 2014 року, 21 червня у світі відзначається Міжнародний день йоги — досить знайомий і улюблений багатьма свято в ім'я любові до здорового способу
Йога для вагітних: чи потрібна вона вам і який з неї толк
©Vasyl Dolmatov/IStock В очікуванні дитини багато жінок хочуть залишатися активними і допомогти їм у цьому може вагітна йога. Однак, багато хто задається питанням,
Йога для вагітних в 3 триместрі: 4 усвідомлених асани
© dolgachov/iStock Напевно ви чули про позитивний вплив йоги на тіло жінки під час вагітності. Вона поліпшує фізичний стан і емоційний фон. Існує комплекс асан, який
Йога для вагітних у другому триместрі: правила та основні принципи
© Ridofranz/iStock Йога для вагітних дуже важлива у 2 триместрі, тому що заняття позитивно впливають на організм. Ми розповімо вам про основні правила і про те, які
Для чого потрібна йога для вагітних: всі особливості пренатального напряму
© twinsterphoto/iStock Йога для вагітних — відмінний спосіб підготовки до пологів. Ви вагітні, і хочете навчитися розслаблятися і тримати себе у формі? Пренатальна йога
Йога для вагітних у першому триместрі: топ-6 поз
©Pixabay Все більше і більше вагітних жінок відкривають для себе йогу, і це чудово, так як допомагає добре підготуватися до пологів. Для кожного періоду вагітності