Йога для вагітних у другому триместрі: правила та основні принципи
13.03.2019 1 072 0 newsdaily.org.ua

Йога для вагітних у другому триместрі: правила та основні принципи

В закладки

Йога для вагітних у другому триместрі: правила та основні принципи

© Ridofranz/iStock

Йога для вагітних дуже важлива у 2 триместрі, тому що заняття позитивно впливають на організм. Ми розповімо вам про основні правила і про те, які принципи варто врахувати.

Вміст матеріалу

Йога для вагітних: 2 триместр

Дотримуйтесь плавність і спокій в рухах. Йога на цьому терміні допоможе вам відчувати себе краще і нерви заспокоїть.

1. Частіше виконуйте вправи на четвереньках

До моменту пологів малюк повинен зайняти відповідне становище: спинка повинна бути попереду. Але в наш час часто зустрічаються протилежні випадки. Це відбувається через малорухливого способу життя. Сидяче положення призводить до того, що малюк під силою тяжіння розгортається не в ту сторону. У подібній ситуації можуть виникнути розриви і тривалі потуги.

За допомогою асан рачки ви зможете змістити центр ваги і забезпечити правильне положення дитини. Зверніть увагу на практику Марджариасаны. Тільки уникайте глибокого прогину, щоб не перевантажувати живіт.

2. Виконуйте більш тривалі серії асан стоячи

Так ви додасте більше руху і динамічності. Не радимо виконувати позу з упором на одну ногу. Краще робіть проходки, які сприяють балансуванню тазу. Ви зможете розвинути почуття рівноваги. Тільки довго не затримуйтесь у такому положенні, щоб не перевантажувати таз.

У силових асани (Вирабхадрасана 1 і 2, Уттхита Паршваконасана) не опускайтеся занадто низько. Це може призвести до втоми і надмірного навантаження. Слідкуйте за диханням, видихайте через рот. Уникайте глибоких положень, які впливають на промежину. Так ви убезпечите себе від розтягування і перекосу тазу. Ці проблеми можуть призвести до неправильного положення матки.

3. Виконуйте асани на витягування задньої поверхні ніг

В цьому триместрі матка активно збільшується в розмірах. Через це може виникнути тиск на внутрішні органи. Також змінюється центр ваги, тому збільшується навантаження на ноги, що може призвести до варикозу.

Щоб уникнути цих неприємних наслідків, зверніть увагу на асани, які допомагають розслабити ноги. Радимо вам виконувати такі пози: Уттхита Триконасана, Паршваттонасана і Прасаритападоттанасана. Якщо вам важко даються деякі елементи, то можете робити упор на руки. Добре розтягнутися вам допоможуть такі асани: Ардха Триконасана і Паригхасана. Не нахиляйтеся занадто низько і не затискайте живіт. Також обов'язково тримайте спину рівно і стежте, щоб не искривлялся таз.

4. Додавайте вправи для тазового дна

Не радимо виконувати це в першому триместрі з-за підвищеного тонусу. А в другому рекомендуємо додати вправи на зміцнення інтимних м'язів. Під час виконання стежте за диханням.

5. Не забувайте про мантрах

Вони позитивно впливають на самопочуття і допомагають відновити енергію. Уважно ознайомтеся з цією темою, щоб дізнатися багато корисної інформації.

6. Виконуйте Шавасану на боці

Завдяки цій позі ви не будете затискати живіт і промежину. Для збільшення ефекту можете підкласти подушку під голову і ще одну затиснути між ногами. Якщо відчуваєте дискомфорт чи незручність, то краще відмовтеся від її виконання.

7. Протипоказання у другому триместрі

Уникайте навантаження на м'язи преса і черевну порожнину. Не затискайте низ живота і промежини. Також не виконуйте асани з глибоким прогином в попереку.

Як бачите йога для вагітних у 2 триместрі не представляє загрози, якщо слідувати рекомендаціям.

Читайте також Йога для зачаття: 14 асан, які допоможуть під час планування дитини

Міжнародний день йоги: асани і поради для легкої вагітності
Щорічно, починаючи з 2014 року, 21 червня у світі відзначається Міжнародний день йоги — досить знайомий і улюблений багатьма свято в ім'я любові до здорового способу
Йога для вагітних у першому триместрі: топ-6 поз
©Pixabay Все більше і більше вагітних жінок відкривають для себе йогу, і це чудово, так як допомагає добре підготуватися до пологів. Для кожного періоду вагітності
Йога для вагітних в 3 триместрі: 4 усвідомлених асани
© dolgachov/iStock Напевно ви чули про позитивний вплив йоги на тіло жінки під час вагітності. Вона поліпшує фізичний стан і емоційний фон. Існує комплекс асан, який
Йога для вагітних: чи потрібна вона вам і який з неї толк
©Vasyl Dolmatov/IStock В очікуванні дитини багато жінок хочуть залишатися активними і допомогти їм у цьому може вагітна йога. Однак, багато хто задається питанням,
Для чого потрібна йога для вагітних: всі особливості пренатального напряму
© twinsterphoto/iStock Йога для вагітних — відмінний спосіб підготовки до пологів. Ви вагітні, і хочете навчитися розслаблятися і тримати себе у формі? Пренатальна йога
Як не поправитися у третьому триместрі вагітності
©Halfpoint/iStock Замислюватися про набір ваги під час вагітності варто з самого початку. З третього триместру, звичайно, запізно думати про вагу, але підтримувати форму