Йога для зачаття: 14 асан, які допоможуть під час планування дитини
18.05.2019 1 277 0 newsdaily.org.ua

Йога для зачаття: 14 асан, які допоможуть під час планування дитини

В закладки

Йога для зачаття: 14 асан, які допоможуть під час планування дитини

© g-stockstudio/iStock

Існує багато методів, які допомагають завагітніти і один з них – це йога для зачаття. Якщо ви плануєте завести дитину, то зверніть свою увагу на деякі асани.

Далі ви дізнаєтеся, які пози йоги допоможуть зачати дитину.

Вміст матеріалу

Йога для зачаття: приклади асан

Ці пози допоможуть вам швидше набути дитини і вплинуть на ваше самопочуття. Виконуйте їх регулярно і навіть після зачаття.

Пашчімоттанасана: ця поза стимулює роботу матки і яєчників. Нахиляючись вперед, ви тонизируете органи та розтягує м'язи нижньої частини спини.

Хастападасана: допомагає розтягнути необхідні м'язи в зоні спини. Покращує кровообіг і знімає напругу. Також заспокоює нервову систему.

Джану Ширшасана: зміцнює м'язи спини, тому дуже корисна вагітним. Розслабляє і спрощує зачаття. Також сприяє гнучкості.

Баддха Конасана: покращує роботу статевих органів і позбавляє від негативної енергії в області паху. Асана стимулює кровообіг і нормалізує менструальний цикл. З її допомогою ви налагодите роботу яєчників.

Випарита Карани: покращує кровообіг і знімає біль. Ви збільшите шанси на зачаття, якщо будете виконувати асану після статевого акту.

Баласана: допомагає зміцнити м'язи стегон, знімає стрес і заспокоює. Також допомагає позбавитися від втоми.

Капалабхати Пранаяма: очищає кров, що впливає на кількість репродуктивних клітин. Лікує хвороби і приводить в порядок гормональний фон.

Наді Шодхана Пранаяма: заспокоює тіло і розум, очищає енергетичні канали і розслабляє. У спокійному стані простіше зачати дитину.

Бхрамари Пранаяма: позбавляє від тривоги і негативних думок. Заспокоює і налаштовує на позитивне мислення.

Стійка на голові: хоч це і складна поза, але вона допомагає поліпшити життєві показники. Знижує тиск на серце, поліпшує приплив крові і позбавляє від безсоння.

Стійка на лопатках: допомагає впоратися із занепокоєнням і безсонням. Нормалізує менструальний цикл і допомагає знайти вагітність.

Поза містка: розслабляє тазову область і покращує приплив крові.

Поза кобри: збільшує кількість гормонів в матці і розслаблює м'язи спини. Також покращує кровообіг.

Шавасана: допомагає знайти гармонію між тілом і розумом. Знімає стрес і допомагає при порушеннях менструального циклу. Покращує психологічний стан.

Йога для зачаття допоможе вам досягти бажаного і зміцнить здоров'я.

Читайте також Йога для початківців: як тренуватися в домашніх умовах

Міжнародний день йоги: асани і поради для легкої вагітності
Щорічно, починаючи з 2014 року, 21 червня у світі відзначається Міжнародний день йоги — досить знайомий і улюблений багатьма свято в ім'я любові до здорового способу
Йога для вагітних у другому триместрі: правила та основні принципи
© Ridofranz/iStock Йога для вагітних дуже важлива у 2 триместрі, тому що заняття позитивно впливають на організм. Ми розповімо вам про основні правила і про те, які
Спроби зачаття безпосередньо залежать від циклічності графіка сну, дослідження
© GeorgeRudy/iStock Ви знали, що графік сну допомагає завагітніти? Нове дослідження показує факти, що змінюють уявлення про зачаття. MailOnline докладніше розповідають
Може нахил або загин матки ускладнити зачаття або сприяти безпліддя
©Pixabay Багато жінок переживають, може загин матки вплинути на зачаття. Сайт Mayo Clinic призводить відповідь на це опитування від доктора медицини Івонн Баттлер Тоба.
Йога для схуднення будинку: 5 асан на 10 хвилин
© fizkes/iStock Йога для схуднення будинку – це можливо, тому не обов'язково ходити у фітнес-центр, щоб скинути вагу. Деякі асани максимально ефективні і не вимагають
Що краще всього, коли ви плануєте зачати хлопчика або дівчинку
©Pixabay Якщо ви хочете завагітніти і мрієте саме про хлопчика або дівчинку, то вам допоможе дієта для планування статі дитини. Сайт Smart Parents поділився інформацією,