Як прискорити обмін речовин в організмі
21.03.2019 53 0 newsdaily.org.ua

Як прискорити обмін речовин в організмі

В закладки

Як прискорити обмін речовин в організмі

© AtnoYdur/iStock

Є люди, які багато їдять, але при цьому не повніють. Але є й такі, які сидять на дієті, але вага у них практично не змінюється. В нашому організмі відбувається безліч процесів, в тому числі обмін речовин. І чим швидше, тим краще себе почуває людина: його організм засвоює їжу без збоїв, енергія залишається на високому рівні, а ви не набираєте вагу.

Здається, що цієї гармонії досягти неможливо, але це не так. Прискорити метаболізм – те, до чого потрібно прагнути, адже мова йде не тільки про вашу фігуру і краси, але і здоров'я в цілому.

Причини погіршення обміну речовин

Жорстка дієта

© AndreyPopov/IStock

Коли ви їсте занадто мало, вашому організму не вистачає енергії, сповільнюються всі процеси, тіло починає отримувати сигнал про необхідність накопичення жиру.

Неправильний режим харчування

Їжте багато разів у день невеликими порціями: 4-5 разів. Оптимальний розмір порції – 250 р. Це потрібно для того, що ви тримали обмін речовин в активності, щоб тіло продовжувало витрачати сили на перетравлення їжі.

Малорухливий спосіб життя

© seb_ra/IStock

Це – теж поширена причина появи зайвої ваги, а також уповільнення обміну речовин. Особливо важливо не забувати про спорт у віці, коли наш спосіб життя стає більш «сидячим».

Нестача вітамінів

Необов'язково купувати вітаміни в аптеці, адже корисні елементи є у фруктах і овочах. Слідкуйте за вуглеводною балансом, уникайте продуктів з нітратами, віддавайте перевагу якісні продукти.

Зневоднення

Збій у водному балансі теж призводить до проблем з травленням. Адже вода бере участь в цьому процесі, і її нестача уповільнює засвоєння поживних речовин. В день потрібно пити як мінімум 2 л води.

Способи прискорити метаболізм

Не пропускайте сніданок

© DanaTentis/Pixabay

Не дарма його називають таким важливим прийомом їжі. Сніданок допоможе пробудити ваш шлунково-кишковий тракт. Крім цього, він дозволяє відчувати себе краще за рахунок отриманої енергії, що подарує вам сили і гарний настрій.

Більше спіть

Ви самі помічаєте, як на вас впливає нестача сну: ви відчуваєте втому, занепад сил, роздратованість, втрату апетиту. Таким же слабким є і ваш обмін речовин. Не позбавляйте себе повноцінного відпочинку.

Більше рухайтеся

© Liderina/IStock

Рухайтеся при будь-якій можливості: піднімайтеся по сходах, ходите на роботу або в магазин пішки. Це допоможе вам схуднути, зміцнити м'язи ніг і привести в порядок метаболізм.

Їжте більше продуктів з білком

Вам потрібно включити в раціон продукти, багаті білком, щоб в організмі не відбувалися збої, а обмін речовин не сповільнювався.

Пийте більше води

©SanneBerg/IStock

Як ми вже говорили, вода прискорює метаболізм. Віддавайте перевагу пити невеликими ковтками протягом усього дня: це набагато корисніше для вашого обміну речовин, ніж надмірне споживання води за раз.

Влаштуйте силове тренування

Полюбіть обтяження – гантелі, гирю, власна вага або штангу. М'язи допомагають спалювати жирові клітини. Тому потрібно займатися силовою тренуванням, адже вона не тільки дозволить побудувати м'язову масу, але також позбавить від зайвої ваги.

Читайте також 7 продуктів, які прискорюють метаболізм

Як прискорити власний обмін речовин
© Patricia Gallano/Flickr Обмін речовин відіграє важливу роль у схуднення. Поганий обмін речовин — це одна з причин опору організму до набуття бажаних форм. Скільки би
Як безпечно прискорити метаболізм після 40 років
© metamorworks/IStock З роками людям складніше зберегти стрункість і підтягнутість фігури. Пов'язано це може бути з шкідливими звичками, нестачею сну, неправильним
3 тренування для поліпшення метаболізму
© SARINYAPINNGAM/IStock Для того, щоб схуднути, потрібно, щоб обмін речовин в організмі людини відбувається без яких-небудь порушень. Чим швидше ваш метаболізм, тим
Як схуднути за допомогою 5 трюків
© Wand_Prapan/iStock Без прискореного метаболізму ви можете забути про струнку фігуру. Але як змусити обмін речовин працювати на максимальній швидкості? Kobieta. Pl
5 способів змусити обмін речовин працювати на вас
© Pixabay/Pexels Метаболізм впливає на базовий рівень енергії, який необхідний організму для забезпечення життєвих функцій. Ви можете прискорити процес метаболізму, щоб
13 незамінних методів поліпшення обміну речовин
©Pixabay Хороший метаболізм – основа вашої красивої та стрункої фігури. Іноді обмін речовин може сповільнюватися, але, на щастя, його можна прискорити! Пропонуємо 13