7 способів позбавитися від болю у м'язах
25.06.2019 767 0 newsdaily.org.ua

7 способів позбавитися від болю у м'язах

В закладки

7 способів позбавитися від болю в м'язах

© sawaddee3002/IStock

Біль у м'язах після активного тренування – це цілком нормально. Але неприємні відчуття у всьому тілі навіть після відпочинку можуть перетворитися на справжню проблему. Часто це призводить до порушення графіка тренувань. Деякі люди навіть відмовляються від фітнесу з-за постійної м'язової болю.

Ось кілька ефективних способів позбавлення від неприємних відчуттів в м'язах.

1. Розминка

Спробуйте провести легку 10-хвилинну розминку. Спочатку ваші м'язи будуть протестувати проти руху, але поступово біль стихне. Цей метод ефективний після серйозних навантажень, наприклад, так ви можете позбутися від наслідків марафонського забігу.

© undrey/IStock

2. Гаряча ванна

30-хвилинна гаряча ванна посприяє повному розслабленню всіх ваших м'язів. Також не варто недооцінювати вплив тепла. Висока температура – це непоганий спосіб боротьби з больовим синдромом.

3. Лід

Набряк – це одна з основних причин виникнення м'язової болю. Не секрет, що вплив низьких температур полегшує такий стан, тому спробуйте крижаний компрес. Це не позбавить від болю повністю, але зробить її не такою вираженою.

© cbc.ca

Читайте також: 10 поширених травм у спорті і методи їх лікування

4. Тепло

Якщо набряків немає, то доцільно використовувати абсолютно протилежний метод. Спробуйте нанести на найбільш болючі ділянки зігріваючу мазь. Біль має піти протягом години.

5. Масаж

Розслабляючий масаж – це один з кращих засобів про болі в м'язах. Але врахуйте, що такий вплив повинен бути м'яким, щоб не погіршити ситуацію. 20-хвилинний сеанс самомасажу з великою часткою ймовірності поверне вас до ладу.

© puhhha/IStock

6. Тренування

Причиною м'язової болю може стати погане кровообіг. Виправити це можна за допомогою легкої тренування. Наприклад, спробуйте виконати кілька вправ з йоги.

7. Обійми

Дослідження показали, що під час обіймів в крові людини різко підвищується концентрація гормону під назвою окситоцин. Він, як і серотонін, сприяє швидкому зменшенню болю. Дивно, але ви можете позбутися від м'язової болю, просто обнявшись з ким-небудь.

Читайте також: 6 порад для відновлення від травми, пов'язаної з фізичними вправами

9 лайфхаков для зменшення болю в м'язах після тренування
©ChesiireCat/IStock Біль у м'язах після інтенсивного тренування – часте явище у тих, хто регулярно займається спортом. Не переживайте, ви не єдиний, у кого вони виникли.
Як позбавитися від болю у м'язах
© rawpixel.com/Pexels Немає нічого краще почуття задоволення після важкої тренування. Але коли ви повертаєтеся додому зі спортзалу з болем в м'язах – це не найприємніший
Корисні підказки, які допоможуть позбутися від болю у м'язах
© yurok/iStock Якщо ви активно займаєтеся в спортивному залі, то болі в м'язах можуть стати вашими постійними супутниками. Ваше тіло заслуговує дбайливого відношення,
Можуть фітнес-тренування бути безболісними
©PhotoBylove/IStock Серед новачків у фітнесі існує думка, що біль у м'язах і суглобах — це нормальна частина тренувань, яка демонструє поступове звикання тіла до нових
Чому болить куприк: причини виникнення та методи лікування
© spukkato/iStock Біль в куприку буває тупий і ниючий, але, частіше, вона гостра. Чому болить куприк? З-за травми під час падіння, довгого сидіння на твердих поверхнях,
Чому під час тренування я відчуваю біль: гід проблем і їх рішень
Чи відчували ви коли-небудь біль після початку тренування або внаслідок надмірного фізичного навантаження? Хворобливі відчуття, які проявляються через день або два після