10 секретів харчування, які допоможуть надіти плаття мрії за короткий термін
13.05.2019 41 0 newsdaily.org.ua

10 секретів харчування, які допоможуть надіти плаття мрії за короткий термін

В закладки

10 секретів харчування, які допоможуть надіти плаття мрії за короткий термін

© nensuria/IStock

Неправильне харчування – це головна причина появи зайвої ваги. Малорухливий спосіб життя, відсутність регулярних тренувань і шкідливі звички посилюють проблему, але не є її першопричиною.

Щоб влізти в сукню, про яку ви мрієте, достатньо просто переглянути своє ставлення до харчування. Ось кілька корисних порад, які допоможуть вам отримати ідеальну фігуру.

1. Не пропускайте сніданки

Якщо ви пропустите сніданок, то протягом першої половини дня будете відчувати неприємне відчуття голоду. Це обов'язково призведе до незапланованих перекусу. Снідайте цільними зернами, фруктами і продуктами, які містять достатньо білків.

© margouillatphotos/IStock

2. Готуйте солодощі самостійно

Ви не можете знати, скільки калорій містять покупні кекси. Тому спробуйте приготувати їх самостійно. Це убезпечить вас від «калорійних бомб», якими заповнені полиці кондитерських магазинів.

3. Вживайте більше клітковини

Збільшене споживання клітковини – це один з кращих способів запобігти появі жирових відкладень. Постарайтеся вживати не менше 8 грамів клітковини на кожну 1000 калорій.

© seb_ra/IStock

4. Відмовтеся від частих перекусів

Перейдіть на схему живлення з 4 прийомами їжі в день. Крім повноцінного сніданку, обіду і вечері, ви можете собі дозволити один низькокалорійний перекус у другій половині дня.

5. Багато рухайтеся

Без активного руху ваш організм буде змушений перетворювати спожиті калорії в жир. Багато гуляйте, регулярно здійснюйте пробіжки і катайтеся на велосипеді.

© lzf/IStock

Читайте також: Три корисних рецепту з високим вмістом білка

6. Ведіть щоденник харчування

Щоденник харчування не тільки допоможе вам контролювати кількість уживаних калорій, але і буде мотивувати вас. З часом ви звикнете рахувати калорії в розумі, але на початковому етапі щоденник просто необхідний.

7. Приймайте їжу вдумливо

Ви повинні бути максимально зосередженими під час прийомів їжі. Не їжте перед телевізором і відкладіть в сторону свій смартфон. Це дозволить вам вчасно відчути насичення і зупинитися.

© Happycity21/IStock

8. Не зберігайте спокусливі продукти на увазі

Сховайте всі солодощі та інші висококалорійні продукти. Візуальний контакт має чи не вирішальне значення, тому ви зможете значно зменшити споживання калорій.

9. Зберігайте продукти в спеціальних контейнерах

Купіть набір спеціальних харчових контейнерів. Це дозволить вам більш точно контролювати розміри порцій.

© Ben6/IStock

10. Використовуйте невеликі тарілки

Використання посуду невеликого розміру – це хороший психологічний трюк, який дозволить вам їсти набагато менше. Дуже важливо, щоб навіть маленькі порції мали естетичний зовнішній вигляд.

Читайте також: 12 продуктів, які варто замінити на корисні аналоги

5 лайфхаков, які допоможуть залишатися у формі
© Anetlanda/IStock Привести свою фігуру в норму не так вже й складно. Звичайно, вам доведеться добре попрацювати в залі і переглянути ставлення до харчування. Але куди
Осінній діалог: як носити плаття-светр в цьому сезоні
© stylebyjoules.com Сукня-светр міцно закріпилося в осінньо-зимовій моді останніх сезонів. Воно відмінно підходить як худышкам, так і пышкам, при цьому дуже зручно,
Як підсилити ефект тренувань для схуднення
© Deagreez /iStock У кожній програмі схуднення повинен бути присутнім спорт. Необхідно знати, як вправлятися і на що звертати увагу, щоб досягти стрункого тіла. Редакція
Підбірка порад щодо правильного харчування для офісних працівників
©Pixabay Сидячий спосіб роботи і відсутність фізичної активності протягом дня призводять до багатьох проблем зі здоров'ям, у тому числі і до набрання зайвої ваги. Саме
Найкоштовніша порада по схудненню, який дає тренер
© Annisa Setiati/Flickr Щоб позбавитися від зайвої ваги, потрібно перейти на правильне харчування, збільшити фізичну активність, покращити сон і зменшити рівень стресу.
10 змін тіла при відмові від вуглеводів
© Wojciech Kozielczyk/IStock Безуглеводные дієти сьогодні на піку популярності. Хліб, рис і макарони звинуватили у всіх бідах і занесли в чорний список. Редакція SUPER.UA