7 причин, коли дійсно потрібно пропустити тренування
16.06.2019 124 0 newsdaily.org.ua

7 причин, коли дійсно потрібно пропустити тренування

В закладки

7 причин, коли дійсно потрібно пропустити тренування

© Huffington Post

Пропагування здорового способу життя, що включає не тільки правильне харчування, але й інтенсивні фізичні вправи, призвело до того, що пропуск тренування часто розцінюється мало не як злочин. Однак є мінімум сім причин, а не відмовок, що дають вам законне право відкласти похід у спортзал:

Заборона лікарів

© Dr. Victoria J Mondloch/Flickr

Якщо лікуючий лікар рекомендують вам тимчасово відмовитися від фізичних навантажень, не варто нехтувати його порадами. Не думайте, що ви знаєте своє тіло краще будь-якого медика — в деяких випадках воно може дати збій в самий несподіваний момент.

Алкоголь

©Burst/Pexels

Не допустимо поєднувати алкоголь з фізичними навантаженнями. Якщо ви вже вирішили розслабитися в п'ятничний вечір з допомогою кількох келихів пива або вина, то не варто після цього ще і заїжджати в спортзал, щоб гарненько пропотіти і «вигнати» градуси з тіла, інакше ризикуєте заробити зневоднення або навіть отримати травму на нетверезу голову.

Сильна крепатура

© Cursos gratis/Flickr

Багато новачків в спорті грішать тим, що продовжують тренуватись, незважаючи на сильну крепатуру. Справа в тому, що непідготовлений організм вимагає більше часу для відновлення м'язів. Іноді цей процес може займати від 3 до 5 днів, і саме в цей час не варто знову перевантажувати м'язи, щоб не отримати травму. Якщо ви відчуваєте біль у ногах, руках і інших частинах тіла після спортивного заняття в перші 12-24 години, коштує все це час витратити на відновлення м'язів: спокійно гуляти або більше лежати.

Застуда

© pharmaquik bd/Flickr

Виснажлива тренування може лише підірвати сили організму, який налаштувався боротися з вірусом. Ось чому не варто бігти в спортзал, навіть якщо у вас поки тільки перші ознаки захворювання. І не потрібно забувати про те, що ви можете заразити ще з десяток відвідувачів тренажерки, і вони вам за це спасибі не скажуть.

Підозра на травму

@ luckyraccoon/IStock

Якщо під час заняття в спортзалі ви раптом відчуєте не просто невеликий біль у м'язах, природну для тієї чи іншої навантаження, але і біль, клацання або простріли в суглобах і кістках, варто негайно зупинитися. Цілком можливо, що нічого страшного не сталося, але в даній ситуації краще грати на попередження. Якщо біль не буде проходити якийсь час, негайно вирушайте в травмпункт або до свого лікаря.

Відпустку

© SurfUpVector/IStock

Незважаючи на поширену думку про те, що пропуск тренувань під час відпустки загрожує набором зайвої ваги, це далеко не завжди так. Відпочинок сприяє зниженню рівня гормону стресу, а також інтуїтивного харчування (коли дійсно хочеться їсти, а не тому що час обіду), які, навпаки, можуть призвести до позбавлення від парочки зайвих кілограмів. Крім того, під час канікул, люди зазвичай багато гуляють, піднімаються в гори, плавають і займаються іншими справами, які і так добре спалюють калорії.

Поганий настрій

© PRImageFactory/IStock

Звичайно, варто розрізняти банальну лінь і бажання ухилитися від тренування від цього нападу апатії, але якщо ви відчуваєте, що сьогодні дійсно не ваш день, не варто через силу тягнутися в спортзал. Пропуск одного заняття ні до чого поганого не призведе. Однак якщо такі спади настрою трапляються у вас через раз напередодні походу в тренажерний зал, пора брати себе в руки і шукати персонального тренера, який зможе мотивувати вас регулярно займатися своїм тілом.

7 відмовок, які заважають вам ставати краще
© pexels.com Знаєте, що відокремлює людину, якою ви є зараз, від того, ким би ви хотіли бути? Відмовки... Кожен день ви знаходите десятки причин, щоб не займатися
7 вагомих причин для пропуску тренування, про які потрібно знати новачкам
© undrey/iStock Звичайно, якщо ви хочете досягти помітних результатів у фітнесі, то повинні відвідувати спортзал на регулярній основі. Пропуск тренування допускається
15 домашніх тренувань, які рекомендують найсильніші тренери
Дуже легко знайти відмовку, щоб пропустити чергове тренування. Погана погода, втома, немає настрою – всі ці причини ми періодично використовуємо, коли лінуємося
5 причин, чому ви набрякає після тренування
© pexels.com Ви часто помічаєте відразу після тренування, що виглядаєте великий і опухлою? Не переживайте! Справа не в проблемах зі здоров'ям або неправильних заняттях.
5 причин, чому ви все ще не схудли
© Anetlanda/IStock Схуднення рідко буває легким. Зазвичай за кожним втраченим кілограмом варто дійсно серйозна робота. У якийсь момент прогрес може повністю зупинитися,
7 порад, які допоможуть зробити ранкові тренування приємніше
©GeorgeRudy/IStock Для багатьох людей тренування з самого ранку здаються нездійсненним завданням. Однак, саме ранкові тренування дають найкращий результат і заряджають