4 вправи, які швидко приведуть в тонус ноги
05.03.2019 430 0 newsdaily.org.ua

4 вправи, які швидко приведуть в тонус ноги

В закладки

4 вправи, які швидко приведуть в тонус ноги

© Shutterstock

Якщо ви думаєте про своє тіло, як про своє власне фондовому ринку, то ваша нижня половина є найбільш безпечною ставкою для максимального прибутку. «М'язи тут — ваші сідниці, підколінні сухожилля, квадрицепси і гомілки є найбільшими, так що колективно вони володіють найбільшим потенціалом для зміни вашого тіла», — говорить Бойс, канадський тренер з Торонто.

У добірці редакції Newsdaily.org.ua ви ознайомитеся з самими ефективними вправами для прокачування ніг.

1. Присідання з одного гантелей

© BETH BISCHOFF

Це саме корисне вправа для ніг. При правильній техніці виконання відмінно опрацьовуються м'язи стегон, живота, ніг, рук, спини, сідниць.

Виконання:

Станьте прямо, ноги на ширині плечей, візьміть гантель обома руками і підніміть до грудей. Зробіть присідання, не змінюючи положення рук. Слідкуйте за тим, щоб стопи не відривалися від землі, а спина була пряма. У нижній точці присідання стисніть сідниці і поверніться у вихідне положення.

2. Кроки на лаву з гантелями

© BETH BISCHOFF

Це дуже проста вправа, яка добре прокачує ноги. А все тому що ваші м'язи знаходяться відносно довгий час під напругою для того щоб завершити один підхід.

Виконання:

Встаньте прямо перед горизонтальній лавою, тримаючи в обох руках по гантелі. Гантелі по боках від тіла. Поставте одну ногу на лаву. На видиху зробіть крок і підніміться на лаву, переносячи вагу тіла на ногу. На вдиху повільно зробіть крок назад іншою ногою, опускаючись на підлогу. Поверніться у вихідне положення.

3. Зворотні випади з гантелями на степ-платформі

© BETH BISCHOFF

У цій вправі використовуються дві гантелі і степ-платформа для додаткового навантаження. Перший час можуть виникнути труднощі з утриманням рівноваги, але потім ви звикнете. Це вправу розвиває передню поверхню стегна і сідничні м'язи, промальовує середню і нижню частини чотириголового м'яза стегна, формує рельєф м'язів ніг.

Виконання:

Встаньте обома ногами на степ-платформу і випрямитеся. Зробіть випад, фокусуючи вага тіла в п'яті передньої ноги. Затримайтеся в такому положенні і зусиллям чотириголового м'яза стегна передньої ноги поверніться у вихідну позицію. Повторіть вправу на іншу ногу.

4. Тяга троса з упором на лаву

© BETH BISCHOFF

Це вправа — справжній виклик для тих, хто не має достатньої гнучкості в сідничних, стегнових і литкових м'язах, щоб утримувати стопи на підлозі і лаві. Саме зазначені м'язи і прокачуються.

Виконання:

Встаньте так, щоб трос виявився рівно між ніг і візьміть його лівою рукою, притискаючи коліна. Ліва нога знаходиться на лаві, спина пряма і перпендикулярна підлозі. Тягніть трос і вирівнюйте корпус до положення стоячи. Зробіть так кілька разів і повторіть з іншою стороною.

Як попрощатися з жиром на стегнах і сідницях
© Scott Webb/Pexels Підтягнуті стегна і сідниці — бажання багатьох дівчат, які проводять багато часу в спортзалах. Домогтися потрібного ефекту неможливо з допомогою
12 вправ з гантелями, які принесуть неабияку користь
©vadimguzhva/iStock Хочете швидко привести м'язи в тонус і знайти бажаний рельєф? Ми поділимося з вами супер-ефективними вправами з гантелями від експертів в області
5 важливих речей, які потрібно знати про присіданнях
© dolgachov/iStock Присідання – це одне з найбільш ефективних вправ для нижньої частини тіла. Воно задіє в рівній мірі сідничні м'язи, стегна, суглоби ніг і підколінні
6 кращих вправ для більш сильних ніг
© Pexels Для того, щоб зробити тренування ефективними і безпечними, потрібно зміцнити ноги. Багато фітнес-тренери рекомендують починати свій шлях у спорті, саме з роботи
15-хвилинне тренування, яка допоможе вашим сідницям виглядати краще
© Fitness Lane Для того щоб зробити свої сідниці красивими і пружними, одних присідань, на жаль, мало. Необхідно також виконувати вправи, які, крім самих сідниць,
Як отримати сексуальне та спортивне тіло: 9 порад від тренера Джилліан Майклз
© jacoblund/Pixabay Звільнитеся від нескінченних безрезультативних тренувань з цими вправами від Джилліан Майклз. Good House Keeping розповідають про те, як отримати