5 простих способів спалити 500 калорій за раз
30.04.2019 862 0 newsdaily.org.ua

5 простих способів спалити 500 калорій за раз

В закладки

5 простих способів спалити 500 калорій за раз

© IStock

Процес поділу великих цілей на маленькі, наприклад, втрата 5 кг ваги, на більш дрібні і більш досяжні – має важливе значення для досягнення успіху.

В 1 кг жиру близько 7 тисяч калорій. Здається, що це багато. Але легко можна скидати по півкілограма ваги в тиждень, спалюючи додаткові 500 калорій в день.

Вам необов'язково ходити в спортзал, щоб схуднути. Ось п'ять простих способів спалити 500 калорій:

1. Швидка ходьба

Ходіть жваво в швидкому темпі в нахилі 20% протягом 1 години. Розмахуйте руками і крокуйте, щоб ускладнити завдання. Розбийте монотонність тренування на біговій доріжці, зробивши прогулянку на відкритому повітрі, коли дозволяє погода.

© Fitnessbin

2. Домашні завдання

Косіть газон протягом 30 хвилин. Подбайте про сад ще 20 хвилин і займіться прибиранням будинку ще на 20 хвилин – або спробуйте зробити тренування з наступного відео. Всі ці домашні завдання можуть призвести до значного спалюванню калорій.

3. Еліптичний тренажер

Запрыгните на еліптичний тренажер приблизно на 70 хвилин. Свідчення на цих тренажерах звичайно неправильні; і часто завищені. Якщо ви хочете спалити 500 калорій на еліптичному тренажері, вам потрібно тренуватися довше (залежно від таких факторів, як витрата енергії і вага тіла). Кращі поєднувати кардиотренировку з силовою.

© nd3000/IStock

4. Ігри

Грайте в баскетбол протягом 50 хвилин, щоб спалити приблизно 50 грамів жиру. Годину тенісу, волейболу і більшості інших енергійних командних видів спорту принесуть приблизно таку ж користь. Ці тренування приводять м'язи в тонус, збільшують рухливість і координацію, і допомагають січ достатню кількість калорій.

© Pixabay

5. Прогулянка і пілатес

Пройдіть 3 кілометри і займіться йогою або пілатесом на годину. Така комбінація допоможе спалити калорії і збільшити м'язову масу. У занять пілатесом і йогою також є додаткова перевага поліпшення гнучкості і загального самопочуття.

© lograstudio/Pixabay

Якщо ви віднімаєте 500 калорій з свого щоденного прийому їжі, ви будете віднімати ще 3,500 додатковий калорій зі своєї дієти щотижня. У поєднанні з 3 500 спаленими від ваших тренувань, у вас буде загальний тижневий дефіцит в 7000 калорій. А це вже наближає вас до мети -1 кг щотижня.

11 способів спалити 800 калорій за годину
© Livestrong.com Будь-хто може спалити кілька сотень калорій за півгодини або близько того, але для спалювання 800 калорій в годину потрібно багато важкої роботи.
3 способи спалити більше 200 калорій на біговій доріжці
© epickidstoys Smith/Flickr Якщо ви не спалюєте необхідну кількість калорій на біговій доріжці, треба внести деякі зміни у ваше тренування, щоб вона приносила результат,
5 видів фізичної активності, які спалюють більше 1000 калорій
© mladensky/IStock Вибираючи ту чи іншу програму тренувань, багато запитують себе: «А скільки калорій я зможу спалити в день?». Все залежить від таких факторів, як
Як правильно ходити, щоб схуднути швидше: поради, які дійсно допомагають
© lzf/iStock Якщо ви шукаєте простий спосіб схуднути, починати з пішохідної програми — відмінний спосіб зробити це. Ходьба ефективна, легко вписується в насичений графік
4 способи швидко спалити до 1000 калорій
© IStock Якщо ви хочете позбавитися від зайвої ваги, ви вже знаєте, що потрібно брати до уваги кількість споживаних калорій і спалюють. Якщо ви спалюєте менше калорій,
3 простих способи спалювати більше калорій в спорті
©jacoblund/IStock Якщо ви активно займаєтеся спортом, напевно, ваша мета полягає в тому, щоб спалювати максимальну кількість калорій. Спалювання калорій безпосередньо