11 способів спалити 800 калорій за годину
09.03.2019 613 0 newsdaily.org.ua

11 способів спалити 800 калорій за годину

В закладки

11 способів спалити 800 калорій за годину

© Livestrong.com

Будь-хто може спалити кілька сотень калорій за півгодини або близько того, але для спалювання 800 калорій в годину потрібно багато важкої роботи. Редакція Newsdaily.org.ua наводить кілька способів досягнення цієї мети всього за 60 хвилин або менше.

1. Степ-аеробіка

© runtastic.com

Людина з вагою 90 кг і більше може легко спалити 800 калорій в годину займаючись степ-аеробікою. Такі вправи націлюються на м'язи ніг—найбільшу групу м'язів тіла. Також степ-аеробіка є відмінною кардиотренировкой.

2. Бокс

© RomarioIen/iStock

Більшість людей повинні вийти на ринг, щоб по-справжньому спалити до 800 калорій на годину, але ті, хто важать 90 кг можуть спалити стільки калорій, просто під час годинного спарингу з партнером.

3. Гребля

© YouTube

Гребля — приголомшлива тренування, особливо коли ви гребете тому. Людина вагою 68 і більше кілограм може спалити більше 800 калорій в годину при енергійної веслування у цій човні або тренажері.

4. Важкі навантаження

Хочете досить просто спалити 800 калорій за годину? Візьміть кілька мішків з цементом і переносите їх з місця на місця. Така вправа допоможе людям з вагою 90 кг і більше за умови, що вантажі будуть важити 22+ кг.

5. Важка атлетика

© SeventyFour/IStock

Силова підготовка може бути стомлюючої, але не дозволяйте цього фактору зупиняти вас. Тримайте серцевий ритм вище 125 ударів у хвилину протягом усього години, і ви можете спалити до 1000 калорій всього за 60 хвилин.

6. Сходження на пагорби

Ні, ми не говоримо про простому похідному туризмі, ми говоримо про важкому похідному підйомі у військовому стилі. Середня людина може спалювати 800 калорій на годину, піднімаючись на пагорби, несучи на собі більше 18 кг спорядження.

7. Лижний спорт

Ви будете спалювати трохи менше 800 калорій, якщо будете кататися на лижах протягом 60-ти хвилин в помірному темпі. З великою швидкістю ви зможете спалювати до 1000 калорій. Якщо ви мчитеся під гору, ви можете спалити до 1500 калорій за годину.

8. Велоспорт

© Raftrek Adventure Travel

Підніміть швидкість і прокачайте свої ноги! Їзда на велосипеді допоможе спалити до 1500 калорій на годину, в залежності від вашої ваги і швидкості.

9. Футбол

©SeventyFour/IStock

Регулярна гра в футбол може допомогти спалити до 800 калорій на годину, хоча тим, хто менше 80 кг, можливо, доведеться докладати додаткові зусилля, щоб досягти цієї мети.

10. Лісове господарство

Носіння важких колод допоможе вам спалити більше 800 калорій на годину, а також до 1500 калорій в годину, якщо будете рубати дрова швидкими темпами.

11. Алтимат фризбі

Алтимат — командний неконтактний вид спорту з літаючим диском. Під час нього ви можете спалювати трохи менше 800 калорій на годину, якщо важите більше 90 кг.

10 кращих тренувань, які рекомендуються для схуднення
©jacoblund/IStock Хочете швидко схуднути? Просто піти в спортзал або займатися домашньою тренуванням може бути недостатньо, щоб скинути зайві кілограми в рекордні
5 простих способів спалити 500 калорій за раз
© IStock Процес поділу великих цілей на маленькі, наприклад, втрата 5 кг ваги, на більш дрібні і більш досяжні – має важливе значення для досягнення успіху. В 1 кг жиру
7 вправ, які спалюють більше калорій, ніж біг
Біг — одне з найбільш ефективних вправ, якщо ви хочете бути здоровим і підтягнутим. Крім того, біг приносить величезну користь і психологічному здоров'ю. Але якщо ви
9 кращих вправ для спалювання 2000 калорій в день
© macniak/IStock Спалити 2000 калорій в день? Легше сказати, ніж зробити. Але завдяки поєднанню кількох простих і захоплюючих тренувань — це стає можливим. Цікаво, про
Перевірені методи спалювання 600 калорій за 60 хвилин
© Oleksandr Pidvalnyi /Pexels Якщо сувора дієта – це занадто суворе випробування для вас, то спробуйте підійти до проблеми схуднення зовсім з іншого боку. Ви можете
5 видів фізичної активності, які спалюють більше 1000 калорій
© mladensky/IStock Вибираючи ту чи іншу програму тренувань, багато запитують себе: «А скільки калорій я зможу спалити в день?». Все залежить від таких факторів, як