11 уроків життя від всесвітньо відомого тренера Шона Ти
12.06.2019 460 0 newsdaily.org.ua

11 уроків життя від всесвітньо відомого тренера Шона Ти

В закладки

11 уроків життя від всесвітньо відомого тренера Шона Ти

© Shaun T/Lifegid.com

Перебування поза зоною комфорту, зміна вашої постави і прогулянки по парку можуть допомогти ваммпочувствовать себе більш сильним і успішним людиною. Про це розповідає тренер з фітнесу Шон Ти. Він є одним з найвідоміших фітнес-тренерів у світі. Він зробив революцію у ставленні домашніх тренувань.

Шон Ти подорожував по світу, щоб трансформувати життя інших з допомогою своїх програм тренувань, подкастів і особистих виступів, сприяючи здоровому способу життя.

У своїй новій книзі «Т значить трансформація», він сподівається допомогти читачам трансформуватися в кращу версію себе, долаючи ментальні перешкоди. Команда Newsdaily.org.ua підібрала для вас кращі уроки життя Шона Ти

© Shaun T/Lifegid.com

1. Охопіть хаос

Життя сповнене хаосу, незалежно від того, до чого ви готуєтеся. Завжди буде щось, що піде не за планом, коли ви намагаєтеся спланувати день народження чи плануєте свій день. Шон Ти називає це «банановою шкіркою». Він пише, що життєвий хаос – це щось, що приходить в секунди і може вимагати швидких рішень для зміни ситуації. Для деяких людей, часто важко вирішувати поставлені завдання та приймати швидкі рішення, коли в житті з'являється хаос.

Шон Ти рекомендує: щоб хаос працював на вашу користь, потрібно дізнатися про кожному елементі ситуації і зосередити увагу на тих аспектах ситуації, які ви можете контролювати. Таким чином ваші рішення можуть бути прийняті в ваших інтересах. Зосередьтеся на тому, що ви можете контролювати, і нехай все інше відбудеться як повинно бути.

© Pixabay/Pexels

2. Змиріться з дискомфортом

Цей урок пов'язаний з виходом за межі зони комфорту. Це схоже на охоплення хаосу, але замість того, щоб дозволити життєвим «банановим шкуркам» застати вас зненацька, Шон Ти пропонує відверто випробувати себе в чомусь новому і незручному. Це може бути фізична дія, наприклад, спробувати тримати планку довше звичайного або почати ходити на сайклінг.

Це також може бути щось на зразок проб нових продуктів або поїздки в нову екзотичну країну, яку ви навряд чи виберете в звичайному житті. Суть в тому, щоб зрозуміти власні зони дискомфорту і трансформувати себе, охопивши їх. Таким чином, ви зможете знайти нові захоплення і улюблені речі у своєму житті. Спробуйте навмисно зробити те, що вас лякає.

© IStock

3. Сміливо йдіть вперед

Шон Ти використовує цей урок, щоб пояснити, що «навіть глибока темна колія іноді виглядає більш безпечною, ніж невідоме майбутнє». Але ви повинні рухатися вперед незважаючи ні на що. Після того як ви знайшли спільну мову зі своїми дискомфортами, він хоче, щоб ви сміливо працювали над цілями, яких ви хочете досягти. Це може вимагати детального планування і навчання, але завжди пам'ятайте, що ніщо не буде рухатися, якщо ви не змусите це рухатися.

Роблячи невеликі кроки для досягнення великих цілей, робіть їх з пристрастю і бажанням. Таким чином, ви зможете рухатися далі по своїй колії і будувати своє життя для себе. Ідіть сміливо в бік свого майбутнього. Подумайте, що вас турбує і робіть невеликий крок кожен день, щоб вибратися з цього.

© IStock

4. Прийміть позу Супервумен

Важко повірити в себе і своє майбутнє, коли у вас немає впевненості. Щоб почати зміцнювати впевненість у собі, Шон Ти пропонує «прийняти позу надлюдини». Тримайте голову високо gjlyznjq, відстань між ногами на ширині плечей і покладіть руки на стегна. Як говорить Емі Кадді у своєму Тед-виступі, мовою тіла, поза Супервумен (Чудо-жінка) являє собою потужну позу і вона може змінити те, як ви себе відчуваєте.

Виконання цієї пози кожен день може почати давати вам впевненість, наприклад публічно виступити або успішно пройти співбесіду. Мета цієї пози – допомогти вам знайти упевненість в собі. Це знадобиться, щоб почати перетворювати життя. Вивчіть мову тіла, і приймайте впевнені пози навіть якщо ви не впевнені в собі.

© Vulture.com

5. Змініть саундтрек вашому житті

Що цей голос у вашій голові говорить про вас? Це щось позитивне чи негативне? Мало того, що мова тіла важливий для зміцнення впевненості в собі, але так само і слова, які ви говорите собі. Якщо ви постійно лаєте себе за помилки або називаєте себе жирним, коли дивитесь у дзеркало, настав час змінити саундтрек. Ви можете зробити це, практикуючи вже написані позитивні афірмації щодня або просто працюючи самостійно, щоб ваш внутрішній голос став більш розуміючим і надихаючим.

Коли ви починаєте ставитися до себе з повагою і добротою, ви можете продовжувати зміцнювати впевненість у досягненні своїх життєвих цілей. Кожен день дивіться в дзеркало і говорите собі про те, які ви класні і приголомшливі. Припиніть негативну самодіагностику в своїх думках.

© bowie15/iStock

6. Візьміть під контроль

Цей урок вчить, що егоїзм це нормально, і він іноді життєво необхідний. Годинник — чудовий інструмент, який дозволяє нам відстежувати дні і планувати події, але також час обмежує наші графіки. Ми знаємо, коли ми не можемо потрапити в спортзал або що наші особисті плани потрібно відкласти через роботи. Шон Ти радить нам розділити годинник. Він говорить, що потрібно відстежувати час, який ви витрачаєте на роботу, коли міняєте плани.

Таким чином, ви дізнаєтеся, куди йде ваш час, і побачите звички, які можуть виникнути під час змін. Потім ви можете почати вживати заходів, щоб переписати свій розклад. І більше витрачати часу на себе. Плануйте у своєму щоденнику час на себе так само, як ви плануєте не підлягають обговоренню робочі заходи.

© Tim Gouw/Pexels

7. Загубіться просто так

Ви можете розширити свої горизонти, подорожуючи або випробовуючи нові речі. Це те, що дозволить вам перерости себе і відкрити для себе нові речі в житті, якими ви можете насолоджуватися. Ви можете раптово відправитися в нову країну, якщо це те, що вам потрібно. Ви також можете слідувати цьому уроку, щоб прочитати книгу про те, про що ви нічого не знаєте, або замовивши їжу в ресторані, який ви ніколи не відвідували раніше.

Це дозволить вам відкрити нові можливості і створити гнучкість в життєвому графіку, щоб краще справлятися із змінами, коли вони можуть прийти. Ці речі можуть бути як всередині, так і поза зоною комфорту, тому що саме головне, що це щось зовсім нове для вас. Робіть більше неочікуваних нових речей, і ви будете мати сміливість і впевненість у момент, коли у вашому житті з'являться нові неконтрольовані сюрпризи.

© Pete Johnson/IStock

8. Визначте свої страхи

Ваші страхи – одна з найбільших речей у житті, що вас стримує. Ваші страхи ніколи не зникнуть, якщо ви не попрацюєте над ними. Це може бути підйом ваги у вашому спортзалі, якщо ви занадто боїтеся, тому що там є інші люди. Або викладання, якщо ви боїтеся публічних виступів.

Чим більший страх, тим більше вам доведеться працювати над тим, щоб він пішов. Чим швидше ви кинете їм виклик, тим менше ваших побоювань утримають вас. Зробіть те, чого ви боїтеся більше всього.

©Liderina/iStock

9. Дозвольте собі витрачати час на себе

Ваш мозок потребує перерві від постійного потоку уваги і концентрації, які ви відчуваєте протягом дня. Це може бути прогулянка в місцевому парку під час обідньої перерви або в Інтернеті, якщо ви не можете ви залишити офіс. Не турбуйтеся, якщо ви виявите, що переглядаєте телевізійні канали або журнали, тому що це також дуже важливий відпочинок від концентрації.

Виконання цієї вправи також дозволить вам відкрити свою свідомість для нових речей. Хто знає, може бути, ви знайдете новий рецепт з журналу моди, щоб спробувати те, що раніше ви б просто пропустили. Лентяйничество дає час, необхідний вам, щоб повернутися в реальність і потенційно знайти нові захоплення в житті. Зробіть перерви, під час яких ви зробите те, що вам подобається. Розважайтеся неначе ніхто не дивиться.

@ mirelit.com

10. Дізнайтеся, що вас дійсно дратує

Негативні почуття – не завжди погані. Іноді вони можуть допомогти вам розібратися в тому, що вас дійсно хвилює, і в тому, що викликає у вас сильні емоції. Шон Ти пропонує написати список п'яти кращих речей, за які ви гнівайтесь. Дізнаєтеся, що у них є спільного. Потім ви зможете приборкати гнів, коли щось буде вас дратувати знову. І направити її в позитивне русло. Знаючи, що вас злить, ви ніколи не станете «емоційно мертвими». Разозлитесь, подумавши про речі, які для вас важливі.

© Yevhen Anikeev/IStock

11. Дозвольте собі покричати

Якщо ви робите тренування Шона Ти чи іншу, ви кричите назад в телевізор свого інструктора, коли вони кричать на вас, щоб підштовхнути вас? Якщо це так, ви робите саме те, про що говорить Шон Ти. Ніколи не дозволяйте собі приховувати занадто багато речей. Це може викликати стрес і конфлікти у вашому житті. Він пропонує дозволити вам розслабитися, підняти настрій або просто дати світові зрозуміти, наскільки ви сердиті. Він називає цю «лікування криком».

Якщо ви це зробите, не забудьте зробити там, де ви можете почути себе і потім вийти з цього стану. Не дозволяйте цій практиці стати ще однією негативною записом, що грає у вашій голові. Використовуйте її, щоб підбадьорити себе. Будь то в листі в журналі або на тренуванні по боці – дайте вихід своїм емоціям, не накопичуйте їх.

5 важливих питань новому тренеру, які варто задати перед початком роботи з ним
© Exercise.com Кожен, хто нарешті зважився записатися в тренажерний зал, сподівається зустріти там досвідченого і чуйного тренера, який не тільки навчить правильно
8 кроків для поліпшення роботи мозку, які радить тренер Девіда Бекхема
©Best Health Magazine Шона Верту – інструктор з йоги з Сіднея. Протягом багатьох років вона навчала відомого футболіста Девіда Бекхема за розробленою нею програмі. Шона
10 кращих каналів для фітнесу, коли у вас немає часу на спортзал
Якщо у вас зовсім немає часу на заняття в спортзалі або ж поки не вистачає грошей для купівлі абонемента, це не привід пропускати тренування. Вмикайте один з цих
5 кращих фітнес-тренерів на Youtube, з якими буде простіше створювати спортивне тіло
© AndreyPopov/IStock Завдяки YouTube у людей з'явилася можливість вчитися прямо вдома, причому абсолютно безкоштовно. Дізнатися щось нове та корисне можна абсолютно в
6 переваг наявності особистого тренера
©LightFieldStudios/IStock Приходячи в тренажерний зал, краще, що ви можете для себе зробити – це звернутися до персонального тренера, який допоможе вам досягти мети як
5 вправ для рук, які рекомендує колишній тренер Ріанни
©Hdqwalls Знайти прекрасне, підтягнуте тіло співачка Ріанна зуміла з допомогою одного із своїх фітнес-тренерів по імені Діда Лагри. Портал Health представляє кращі вправи