Кращі способи укоренити звичку, які працюють
08.04.2019 321 0 newsdaily.org.ua

Кращі способи укоренити звичку, які працюють

В закладки

Кращі способи укоренити звичку, які працюють

© UberImages/IStock

Часто нам потрібна точка відправлення, наприклад, понеділок, новий місяць, літо і т. д. Багато хто з нас напередодні нового року давали собі обіцянку «почати нове життя», займатися спортом, правильно харчуватися та інше. І, звичайно, часто ми ці обіцянки порушували. Так, тренажерні зали по всьому світу заповнюються свіжоспеченими членами в січні, яких в лютому вже не видно.

Редакція Newsdaily.org.ua вирішила навести приклади кращих способів того, як не кинути почате і укоренити звичку тренуватися регулярно.

Робіть те, що вам подобатися

© IStock

Коли справа доходить до фізичних вправ, люди схильні думати, що для того, щоб отримати результат, потрібно переступати через себе. Вони думають, що фізичні вправи схожі на поїдання брюссельської капусти, яку деякі їдять через корисності, а не смаку. Якщо ви будете робити те, що вам не подобається, то результату ви не побачите чи побачите, але не будете йому так ради. Щоб бути ефективним на тренуваннях, вправи повинні приносити не тільки користь, але і задоволення. Замість того, щоб вправлятися так, як хтось сказав, знайдіть для себе такі вправи, які вам сподобаються робити.

Занесіть розклад тренувань в календар

@ Bich Tran/Pexels

Є люди, які ходять в спортзал тільки тоді, коли у них є на це час. Буває і так, що вони і у вільні години не тренуються, адже перебувати більше «корисне» справу.

Якщо ви хочете зробити тренування частиною свого життя, вам необхідно ставитися до них, як до запланованого походу до лікаря. Занесіть час відвідування спортзалу в календар і повісьте його на видному місці.

Виберете найкращий час тренувань

Тільки ви повинні вирішувати час, який вам підходить для тренувань. Деякі вважають, що ходити в спортзал потрібно вранці, інші — ввечері. У всіх різні графіки роботи/життя і різні запаси щоденної енергії та мотивації. Може бути, ви будете любити тренуватися в обідній час або вночі. Ви ніколи не дізнаєтеся, поки не спробуєте. Поекспериментуйте з різними варіантами і подивіться, який підходить саме для вас.

Складіть план тренувань

@ Pixabay

Це дозволить ритуализировать тренування і заощадить вам час. Перед тренуванням складіть ідеальний плейлист музики, щоб не відволікатися на перемикання і пошук потрібної композиції; поставте телефон в режим польоту, щоб вас не відволікали дзвінками та повідомленнями; розпишіть кожна вправа на сьогодні (назва, кількість виконань і підходів, час відпочинку). Невизначеність — вбивця мотивації.

Підготуйте одяг

@ Gratisography/Pexels

Думайте про свою тренувальної одязі, як про уніформі. Коли ви одягаєте її, ви повинні психологічно перейти в «бойовій» режим і налаштуватися на виконання фізичних вправ. Тому так важливо підготувати свою спортивний одяг заздалегідь. Було б ідеально, якби у вас було кілька змінних комплектів.

Змушуйте себе рухатися

@ Victor Freitas/Pexels

Сама важка частина роботи для багатьох людей — просто почати що-небудь. Часто не хочеться займатися спортом, вставати з ліжка або з дивана, виходити з дому і т. д.

Спробуй укласти угоду з самим собою. Вирішіть, що все, що вам потрібно зробити — піти в спортзал і потренуватися протягом 10 хвилин. Якщо через 10 хвилин ви не захочете більше займатися, то ви зможете піти додому. Повірте, що після того, як ви почали вправи, ви не захочете повертатися до дивана.

Запишіть свою мету

©GeorgeRudy/iStock

Дослідження мотивації доводять, що, коли у нас є чітка мета, ми з більшою ймовірністю будемо робити завдання для її досягнення регулярно. Запишіть на папері вашу мету. Коли ви хочете пропустити тренування, прочитайте її, щоб нагадати собі, чому ви повинні регулярно займатися спортом.

Зробити тренування звичкою не повинно бути важко. Знайдіть те, що вам подобається, сплануйте це, розставте пріоритети і сміливо йдіть до мети. У вас все вийде.

Неочевидні причини, чому на тренуваннях потрібна музика
© Ridofranz/IStock Наша людська зв'язок з музикою глибше, ніж ми спочатку думали і набагато більше, ніж просто задоволення. Так, дослідження розкрили силу її впливу під
5 причин, чому спорт допомагає боротися з алкогольною залежністю
@ kieferpix/IStock Постійні заняття спортом допомагають придушити тягу до алкоголю, тому вони ефективні у самостійній боротьбі проти прогресуючої залежності. Редакція
6 порад, які допоможуть кинути курити
6 порад, які допоможуть кинути курити
6 порад, які допоможуть кинути курити
29.03.19 Поради про саморозвиток
© Nastco/iStock Незважаючи на те, що в наш час підвищується поінформованість громадськості про те, як шкідливо курити, мільйони людей по всьому світу продовжують це
Чому вересень – це найкращий час для того, щоб схуднути?
© nortonrsx/IStock Вересень – дев'ятий місяць у році, і, можливо, ви вважаєте, що вже пізно виконувати обіцянки, які дали собі в новорічну ніч: схуднути, почати правильно
3 способи спокусити себе на заняття спортом
© AndreyPopov/IStock Якщо ви ненавидите робити вправи або просто ходити в тренажерний зал, це не означає, що ви ледачий. Щоб регулярно займатися, необхідно правильно
4 ознаки людей, у яких точно вийде схуднути
© Wedding Wennues/Flickr Прийшов довгоочікуване літо, а значить, ховати розпливчатої за зиму фігуру під кількома шарами одягу вже не вдасться. Ви в черговий раз порушили