6 порад, які допоможуть кинути курити
29.03.2019 217 0 newsdaily.org.ua

6 порад, які допоможуть кинути курити

В закладки

6 порад, які допоможуть кинути палити

© Nastco/iStock

Незважаючи на те, що в наш час підвищується поінформованість громадськості про те, як шкідливо курити, мільйони людей по всьому світу продовжують це робити і не можуть позбавитися від шкідливої звички. А адже ця залежність впливає не тільки на їх здоров'я, але і на здоров'ї їхніх близьких: пасивне куріння, як і звичайне, збільшує ризик розвитку серцевих захворювань і раку легенів. Звичайно, це буде не просто, але, якщо ви кинете курити, це позитивно позначиться на вашому самопочутті і здоров'я в цілому.

Дослідження показали, що якщо ви не курите хоча б 4 тижні, то ви, швидше за все, позбудетеся від цієї згубної звички назавжди.

Редакція Newsdaily.org.ua пропонує скористатися цими 6 корисними порадами про те, як швидко і ефективно кинути палити.

© Nastco/iStock

Поставте перед собою мету

Ваше бажання – ось ключ до того, щоб досягти мети. Налаштуйтеся на позитивний лад, подумайте про всі переваги позбавлення від звички: можете навіть записати на листочку і повісити на холодильник, щоб не забувати про те, заради чого ви це робите. Ви щиро повинні захотіти поліпшити своє здоров'я.

Замініть звичку

Якщо ви відчуваєте непереборне бажання купити сигарети, замініть це бажання на щось інше – позитивне і нешкідливе. Рушайте на прогулянку, поговорити з друзями, побалуйте себе смачною і корисною закускою. Відволікання допоможе вам подолати залежність, замінить погану звичку хорошою. Після їжі курці зазвичай йдуть на перекур, так що робіть щось, щоб зайняти ваш рот і руки – приміром, їжте фрукти.

© Evolution Labs/Flickr

Читайте також: 10 маленьких звичок, які допоможуть перейти до здорового способу життя

Позбавтеся від рутини

Курець, як правило, з нетерпінням чекає невеликих перерв, щоб покурити. До того ж там він зможе поговорити з іншими курцями. Ці повсякденні справи і звички також спробують збити вас зі шляху, але не допускайте цього. Постарайтеся змінити рутину, спілкуйтеся з тими, хто дотримується здорового способу життя, гуляйте під час обіду.

Подумайте про заощаджених грошей

Куріння обходиться дорого, тому ви, кинувши звичку, зможете заощадити гроші і витратити їх на щось інше. Приділіть трохи часу на те, щоб порахувати, скільки в місяць ви витрачали на покупку сигарет. А тепер задумайтеся про те, що тепер у вас з'являться зайві гроші на все, що ви побажаєте.

© pexels

Попросіть про допомогу

Якщо ви почали боротьбу з пагубною звичкою, зверніться за допомогою до рідних і друзів. Не соромтеся цього. Вони підтримають вас і допоможуть відволіктися. Хтось, можливо, стикався з подібним досвідом і поділиться з вами слушною порадою. Телефонуйте близьким, коли розумієте, що залежність так сильна, що ви не можете ні про що думати, крім куріння. Вони приїдуть до вас, потягнуть туди, де вам буде весело – і ви забудете про непереборному бажанні покурити.

Або вони можуть допомогти вам знайти відповідне лікування від залежності. Іноді одного бажання недостатньо, тому потрібна допомога професіонала.

Пройдіть обстеження

Важливо розуміти, що відбувається з вашим організмом, а також які у вас є захворювання, щоб не просто відмовитися від куріння, але і почати займатися власним здоров'ям. Можливо, ви почуєте не найрадісніші речі, але саме завдяки їм ви зрозумієте, що ще можете зробити для того, щоб позбавитися від наслідків куріння.

Читайте також: 5 домашніх алергенів, на які варто звернути увагу навесні

Як кинути курити: поради та факти напередодні Міжнародного дня відмови від тютюну
У всесвітній день відмови від тютюну редакція Super.ua розібралася в головному питанні багатьох залежних від диму — як же кинути палити. Наводимо факти, дослідження,
Як позбутися від залежності куріння: 13 порад медиків, які можуть допомогти
© socialmediasl444/Flickr Куріння – шкідлива звичка, яка псує не тільки ваше здоров'я, але і здоров'я оточуючих людей. Багато курців усвідомлюють, що потрібно від неї
5 додатків для смартфона, які допоможуть кинути курити
© pecaphoto77/IStock Куріння – не тільки огидна, але і дуже дурна звичка, адже кожна сигарета завдає непоправної шкоди нашому організму. Звичайно ж, від неї потрібно
5 способів кинути палити назавжди
© Anh Vũ Trần Lê/Flickr Вчені та лікарі просять не забувати, що з-за куріння і пасивного куріння щорічно гинуть сотні тисяч людей у світі. Більшість людей знають про
Як кинути курити: рекомендації експертів
Як кинути курити: рекомендації експертів
Як кинути курити: рекомендації експертів
18.05.19 Поради про саморозвиток
© AndreyPopov/iStock Хочете і готові кинути палити? Відмінно, це вже півсправи! Головне пам'ятати, що легко не буде. Напевно, вам цікаво, як кинути курити? Причому,
Як кинути курити: корисні і діючі стратегії
Як кинути курити: корисні і діючі стратегії
Як кинути курити: корисні і діючі стратегії
18.03.19 Поради про саморозвиток
© MiljaPhoto/IStock Всі курці розуміють, що відмова від куріння – це найкраще, що вони можуть зробити для свого здоров'я. З іншого боку, ви також розумієте, що це може