Як кинути курити: поради та факти напередодні Міжнародного дня відмови від тютюну
27.04.2019 190 0 newsdaily.org.ua

Як кинути курити: поради та факти напередодні Міжнародного дня відмови від тютюну

В закладки

Як кинути курити: поради та факти напередодні Міжнародного дня відмови від тютюну

У всесвітній день відмови від тютюну редакція Newsdaily.org.ua розібралася в головному питанні багатьох залежних від диму — як же кинути палити. Наводимо факти, дослідження, поради, методики і підказки, які допоможуть вирішити якщо не головну, то точно вагому проблему більшої частини людства.

Доктор медицини Майкл У. Сміт розповідає про те, що ж потрібно робити, щоб назавжди позбутися від цієї звички. Поради включають зміни принципів харчування, свідомості і відношення до звичкою.

Мільйони курців дійсно щиро намагаються кинути, але позитивного результату досягають лише одиниці. Справа в тому, що відмова від цієї звички надто складний із-за безлічі факторів. Наводимо кілька порад, які допоможуть зробити цей процес простіше.

Доктор медичних наук Сьюзен Бессер вважає, що набір ваги пов'язаний з прагненням замінити нікотинову залежність їжею: ми намагаємося зайняти чимось рот, віддаючи перевагу ті чи інші калорійні закуски. Але не панікуйте. Більшість колишніх курців набирають не більше 4,5 кг. До того ж є деякі речі, завдяки яким можна уникнути набору ваги.

Багато палять знайомі з проблемою хрипоти або зникнення голосу в наслідок паління. Прості і досить эффективныеп поради одного з блоків матеріалу покликані допомогти в цьому питанні.

Куріння є найпоширенішою шкідливою звичкою в колах багатих і знаменитих. Але в будь-якому випадку більшість жителів киноолимпа рано чи пізно кидають згубну звичку, яка може коштувати їм не тільки ділової репутації та здоров'я, але й життя.

А також кілька досліджень, які змусять по-новому поглянути на проблему:

Крім очевидного факту негативного впливу на формування плода, вчені з Університету Кентуккі, США оприлюднили результати останнього дослідження — очевидний ризик, за який вас дитина точно не подякує.

Недавнє дослідження виявило, що молоді люди, які сплять менше 6 годин на добу, в два рази частіше курять, вживають наркотики, п'ють, а також піддаються ризику суїциду. Про висновках вчених — детальніше у матеріалі.

Куріння шкодить, це однозначно і відомо всім, навіть самим завзятим курцям. Але, південнокорейські дослідники з'ясували, що куріння шкодить не тільки судинах і легким, але і може викликати проблеми з розумом. Чому і яким чином — далі в матеріалі.

5 додатків для смартфона, які допоможуть кинути курити
© pecaphoto77/IStock Куріння – не тільки огидна, але і дуже дурна звичка, адже кожна сигарета завдає непоправної шкоди нашому організму. Звичайно ж, від неї потрібно
Як позбутися від залежності куріння: 13 порад медиків, які можуть допомогти
© socialmediasl444/Flickr Куріння – шкідлива звичка, яка псує не тільки ваше здоров'я, але і здоров'я оточуючих людей. Багато курців усвідомлюють, що потрібно від неї
5 способів кинути палити назавжди
© Anh Vũ Trần Lê/Flickr Вчені та лікарі просять не забувати, що з-за куріння і пасивного куріння щорічно гинуть сотні тисяч людей у світі. Більшість людей знають про
Як кинути курити: корисні і діючі стратегії
Як кинути курити: корисні і діючі стратегії
Як кинути курити: корисні і діючі стратегії
18.03.19 Поради про саморозвиток
© MiljaPhoto/IStock Всі курці розуміють, що відмова від куріння – це найкраще, що вони можуть зробити для свого здоров'я. З іншого боку, ви також розумієте, що це може
Як кинути курити: рекомендації експертів
Як кинути курити: рекомендації експертів
Як кинути курити: рекомендації експертів
18.05.19 Поради про саморозвиток
© AndreyPopov/iStock Хочете і готові кинути палити? Відмінно, це вже півсправи! Головне пам'ятати, що легко не буде. Напевно, вам цікаво, як кинути курити? Причому,
Як допомогти самим собі кинути курити
Як допомогти самим собі кинути курити
Як допомогти самим собі кинути курити
23.03.19 Поради про саморозвиток
© eskymaks/iStock Шкода куріння незаперечним, і більшість курців щиро мріє позбутися від цієї звички. Але спроб кинути багато, а успішних з них — одиниці. По суті,