20 порад по зниженню ваги, які схвалює дієтолог
24.04.2019 103 0 newsdaily.org.ua

20 порад по зниженню ваги, які схвалює дієтолог

В закладки

20 порад по зниженню ваги, які схвалює дієтолог

© vadimguzhva/iStock

Схуднення – це завжди складно. Універсальної методики, яка буде працювати у всіх випадках, просто не існує. В організмі людини постійно відбуваються різні зміни, тому те, що було ефективним для вас у минулому році, сьогодні може виявитися абсолютно марним.

Але це не означає, що всі поради по зниженню ваги марні. Ось кілька важливих рекомендацій, які будуть актуальними завжди.

© master1305/iStock

1. Втрата ваги – це маршрут з перешкодами

Дієта, як і будь-яку іншу справу, ніколи не проходить ідеально. Не варто зневірятися, якщо результати виявляються не дуже вражаючими. Накопичуйте досвід, щоб в майбутньому розуміти, які речі працюють добре саме для вас.

2. Цукор буває різним

Відмова від цукру – це важливий крок на шляху до схуднення. Але штучні підсолоджувачі насправді не так добре, як здається на перший погляд. Використовуйте більше меду, кукурудзяного сиропу та інших натуральних замінників цукру.

3. Безглютеновый не значить здоровий

Безглютенова дієта дійсно дозволяє багатьом людям відчувати себе краще і швидше втрачати вагу. Але варто враховувати, що в безглютенові продукти, як і раніше, міститься багато калорій.

4. Поганих продуктів не існує

Кожен продукт, який ви можете зустріти на полицях супермаркетів, має як корисні, так і шкідливі властивості. Ваше завдання полягає в тому, щоб зуміти знайти баланс. Повна відмова від чогось одного не дасть жодних результатів, тому до складання свого раціону потрібно підходити комплексно.

© marilyna/iStock

5. Фітнес не звільняє від дієти

Деякі люди вважають, що вони можуть харчуватися як завгодно, поки працюють у залі. Але тренування можуть бути ефективними тільки в комплексі з гарною дієтою. Втім, правильне харчування без фізичних навантажень теж не буде давати хороших результатів.

6. Залежність від вуглеводів – це міф

Люди, які говорять про залежності від вуглеводів, просто намагаються зняти з себе відповідальність за вибір продуктів. Насправді немає ніякого наукового обґрунтування такої залежності. Звичайно, шкідливі харчові звички існує, але з ними можна і потрібно боротися.

7. Користь вина залежить від його кількості

100-150 г хорошого вина дійсно сприятливо впливають на організм. Але якщо ви почнете перевищувати цю дозу занадто часто, то користі не залишиться і сліду. Алкоголь має безпосередній зв'язок з сотнями захворювань, тому ставтеся до нього обережно.

8. Не всі погані вуглеводи

Прості вуглеводи, які містяться в цукрі і хлібобулочних виробах дійсно не приносять в наш організм нічого хорошого. Зосередьтеся на складних вуглеводах. Вони присутні у фруктах, овочах і цільних зернах.

9. Підбір дієти повинен бути індивідуальним

Дієта, яка ефективна для інших, може виявитися абсолютно марною для вас. Люди відрізняються один від одного набагато більше, ніж здається, тому власний досвід – це основа для планування харчування.

© AndreyPopov/iStock

10. Етикетки – не найнадійніше джерело інформації про продукти

Вивчати склад і харчову цінність продукту перед покупкою – це хороша звичка. Але ви повинні розуміти, що у виробників залишаються можливості приховувати деякі деталі.

Читайте також: 5 порад, які допомагають прискорити метаболізм

11. Сон це не марна трата часу

Деякі важливі процеси в нашому організмі відбуваються тільки під час сну. 9-годинний відпочинок – це саме те, що може зробити вашу дієту в рази ефективніше.

12. Потрібно прислухатися до свого організму

Ви повинні навчитися розуміти сигнали свого організму. Почуття голоду часто оманливе, тому не дозволяйте своїй свідомості вводити вас в оману.

13. Зриви – це нормально

Зриви під час дієти трапляються, але вони ні в якому разі не перекреслюють досягнуті результати. Просто усвідомте свою помилку і продовжуйте рухатись у вибраному напрямку.

14. Супердиеты не дають стійких результатів

Дієти, за допомогою яких можна дуже швидко схуднути дійсно існують. Але в більшості випадків вони дають тимчасові результати. Для постійного контролю ваги потрібно виробити власну систему харчування.

© DragonImages/iStock

15. Мигдальне молоко — це не найкраща альтернатива

Всупереч поширеній думці, мигдальне молоко поступається коров'ячому практично по всіх показниках. Чашка мигдального молока містить всього 1,5 г білка, в той час як чашка коров'ячого – 8 р. З кальцієм і калієм ситуація ідентична.

16. Планування має важливе значення

Планування харчування на тиждень – це відмінний спосіб контролювати кількість споживаних калорій. Також це важливо ще й з психологічної точки зору, адже виконання плану – це хороша мотивація.

17. Організму потрібно багато рідини

Вживання достатньої кількості води – це одна з кращих речей, які ви можете зробити для свого організму. Навчіться розрізняти почуття голоду і спраги.

18. Схуднення – це довгий процес

Багато людей шукають способи швидкого схуднення, але це не дуже правильний підхід, а в деяких випадках – навіть небезпечний. Щоб домогтися стійких результатів, потрібно працювати над своїм тілом роками.

19. Стрес може стати перешкодою

Стреси дуже часто стають причиною переїдання або пропуски прийомів їжі. Ніщо не повинно впливати на вашу систему живлення, тому намагайтеся боротися зі стресами іншими способами. Наприклад, ви можете спробувати медитацію.

© macniak/iStock

20. Пропуски прийому їжі не допомагають

Пропуски сніданків або вечерь здатні тільки нашкодити здоров'ю. Дуже важливо зберігати енергетичний баланс протягом усього дня, тому ви повинні вживати їжу кожні 4 години, але робити це з розумом.

Читайте також: 16 продуктів, які серйозно псують здоров'я

Схуднення — це не тільки дієта і вправи. Ось що ще потрібно знати
© master1305/iStock Як відомо, запорукою успішного схуднення є правильне харчування і спорт, на що варто робити основний акцент, проте, є і інші коригування в способі
Як навчитися контролювати свою вагу після закінчення дієти
© tetmc/iStock Якщо ви читаєте цю статтю, значить, ви досягли своєї мети по зниженню ваги. Чи ви вважаєте калорії або дотримуєтеся дієти з низьким вмістом жирів, тепер
4 з 9: на які продукти варто звернути увагу в процесі схуднення
©Pixabay Дієтологи рекомендують нам різні продукти для схуднення, але втрата ваги – процес непростий і довгий, та ще й індивідуальний. Тим не менш, сайт Popsugar
Як правильно розрахувати цілі для схуднення
@ Khosrork/iStock Перед тим, як почати скидати зайві кілограми, ви повинні подумати не тільки про своєму раціоні і фізичних навантаженнях, але і розрахувати індекс маси
10 надихаючих цитат від спортсменок
©today.com Професійний спорт вимагає не тільки фізичної підготовки, але й моральної стійкості. Редакція SUPER.UA зібрала для вас надихаючі цитати сильних, сміливих і
7 помилок в дієті, з якими вага буде стояти на місці
© adrian825/IStock Не можете схуднути, як би ви не намагалися? Швидше за все, ви допускаєте одну з найбільш поширених помилок. Ось сім можливих причин, через які ви не