Як навчитися контролювати свою вагу після закінчення дієти
06.05.2019 183 0 newsdaily.org.ua

Як навчитися контролювати свою вагу після закінчення дієти

В закладки

Як навчитися контролювати свою вагу після закінчення дієти

© tetmc/iStock

Якщо ви читаєте цю статтю, значить, ви досягли своєї мети по зниженню ваги. Чи ви вважаєте калорії або дотримуєтеся дієти з низьким вмістом жирів, тепер настав час перейти від втрати ваги до контролю ваги. Як підтримувати вагу після дієти? Це дійсно складно, але Every day health поділилися порадами, які допоможуть вам у цьому.

Вміст матеріалу

Як підтримувати вагу після дієти?

Втрата ваги – важкий процес, але багато хто навіть після схуднення стикаються з ще однією проблемою – контролем і підтриманням стабільного ваги.

Контроль ваги: чому це так складно?

© AtnoYdur/iStock

У вашому мозку дуже точна система визначення кількості жирових клітин і навіть того, наскільки жирні ці жирові клітини. Коли ви сидите на дієті, мозок розуміє, що жирові клітини організму зменшуються, і хоче повернути їх назад, навіть після того, як ви досягли бажаного ваги.

У мозку є кілька способів відновити жирові клітини. Одним з них є уповільнення обміну речовин в організмі, щоб йому було простіше утримувати жир. Інший спосіб – змусити вас більше думати про їжу. Ваш мозок постійно говорить вам: «Їж, їж, їж». Мозок також буде змушувати вас заперечувати той факт, що ви перестали контролювати вагу і стали набирати, навіть якщо це очевидно – і одяг стала тісною. Але є способи перешкодити цьому статися:

Стратегії контролю ваги

Почніть думати про контроль ваги, як про наступної фази дієти впродовж всього життя. Ось рекомендації, яким ви можете слідувати кожен день:

Продовжуйте займатися спортом

© StockSnap/Pixabay

Дослідження показують, що люди, які займалися близько п'яти годин на тиждень у спортзалі і сиділи на дієті, успішно підтримували вага. Доктор медичних наук, дієтолог Джим Уайт радить виконувати вправи протягом не менше 30 хвилин в день в більшість днів тижня і займатися силовими тренуваннями двічі на тиждень.

Записуйте свій раціон

© mojzagrebinfo/Pixabay

Експерти радять записувати все, що ви їсте. Підрахунок калорій – відмінний спосіб допомогти собі відслідковувати споживання їжі. Ви також зможете визначити, після яких продуктів у вас виникло здуття живота.

Зважуйтеся

© Rostislav_Sedlacek/iStock

Ще одним важливим засобом контролю ваги є зважування на вагах. Якщо ви бачите, що ваш вага збільшується, ви знаєте, що вам потрібно працювати трохи старанніше. Вага жінки має тенденцію збільшуватися за менструальних циклів. Але якщо ваша вага збільшився більше ніж на 2 кг, прийшов час відновити контроль ваги, скорочуючи калорії, додаючи більше вправ або і те, і інше.

Їжте сніданок

© artursfoto/iStock

Національний регістр контролю ваги виявив, що вживання сніданку є важливим фактором підтримання ваги. Якщо ви будете їсти здорову їжу на сніданок, це знизить ймовірність переїдання протягом дня.

Залишайтеся мотивованим

© dangrytsku/iStock

Нам усім потрібно постійно кидати собі виклик. Поставте собі мету – підтримувати вагу для певної дати, вечірки або іншого соціального заходу. Винагороджуйте себе за перемоги. Будь-яка нагорода хороша, крім їжі, звичайно. Купіть новий одяг, компакт-диск, фітнес-гаджет – все, що спонукає вас дотримуватися своєї програми схуднення. Деяким подобається винагороджувати себе подорожжю – спробуйте і ви.

Залишайтеся підзвітною

©g-stockstudio/IStock

Знайдіть людей, які також намагаються скинути зайву вагу. Обмінюючись радами, історіями успіху і труднощами, вам буде легше підтримувати хороші звички в харчуванні і тренуваннях. Якщо ніхто з знайомих не намагається схуднути, спробуйте вступити в онлайн-групу по зниженню ваги.

Контроль ваги – це стиль життя

© Choreograph/IStock

Нагадайте собі, що правильне харчування та активний спосіб життя – це методи підтримки здоров'я. Ви знизите ризики серйозних захворювань, таких як хвороби серця, діабет, інсульт, деякі види раку та інші проблеми зі здоров'ям. Здорові звички, які у вас сформувалися час дієти, не повинні зникнути, як тільки ви схудли. Звичайно, ви можете їсти трохи більше, але не переставайте вести активний і здоровий спосіб життя.

Контроль живлення. Чому часті дієти не призводять до схудненню
© Mật Đại Ngàn/Flickr Постійно їсте салати, відмовляєтеся від солодкого, але зайві кілограми залишаються на місці? Дослідження показують, що з кожною наступною дієтою
Як ваше тіло бореться, коли ви на дієті
© AndreyPopov/IStock Науково доведено, що зниження калорій не призводить до втрати ваги на довгий термін. Здається, вже всі це усвідомили. Але ось, знову з'являються ті,
Дієта з високим вмістом насичених жирів здатна блокувати в мозку сприйняття ситості
© JulijaDmitrijeva/IStock Одним з переваг дієти з високим вмістом жирів і низьким вмістом вуглеводів, крім втрати ваги, є те, що жир є елементом, що забезпечує ситість.
Що робити, якщо дієта більше не працює
© Wand_Prapan/Pexels Останнім часом питання про те, як швидко і ефективно позбутися від зайвої ваги, набирає масовості. Люди шукають спосіб, як схуднути і підтримувати
Які жири допомагають худнути, – пояснення дієтолога
© Foodie Factor/Pexels Жири є невід'ємною частиною будь-якої дієти і можуть навіть допомогти вам втратити вагу. Popsugar розповідають, як з допомогою зміни харчування
Невеликі звички, які допоможуть схуднути без дієт і спортзалу
© GeorgeRudy/iStock Як схуднути без дієти і інтенсивних тренувань? Втрата ваги не повинна бути складною завданням. Насправді, ключ до зниження ваги і його контролю – це