9 додатків, з якими ви проведете усвідомлену медитацію
06.06.2019 217 0 newsdaily.org.ua

9 додатків, з якими ви проведете усвідомлену медитацію

В закладки

9 додатків, з якими ви проведете усвідомлену медитацію

Любите медитувати, але не завжди можете знайти час на клас йоги серед тижня? Редакція Newsdaily.org.ua зібрала для вас кращі програми для медитації, які допоможуть вам залишатися в балансі з духом і тілом, не виходячи з дому.

Welzen Lifetime Subscription

Завдяки цьому додатку ви зможете залишатися усвідомленими, спокійними і щасливими, де б ви не знаходилися. Просто виберіть потрібну вам програму і слідуйте їй, як тільки заходите відволіктися і помедитувати.

© Pexels

Calm

Це безкоштовний додаток пропонує медитації від трьох хвилин до 25 хвилин з розслаблюючими звуками природи, які допоможуть вам заспокоїтися. Крім того, програма навчить вас виконувати дихальні вправи і навіть допоможе позбавитися від безсоння.

Inscape

П'ятиденний вступна програма допоможе вам ознайомиться з додатком, зняти стрес і поринути в медитацію. Крім того, тут ви зможете виконувати дихальні вправи під звуки природи.

© Patrick Hendry/Unsplash

Headspace

Це відмінний додаток для початківців, де ви зможете пройти 10-денну стартову програму медитацій. Потім, за невелику щомісячну плату в розмірі 5,99 доларів, засновник Енді Пуддикомбе буде проводити для вас нову медитацію кожен день.

Mindfulness

Ця програма не тільки навчить вас медитувати, але й нагадає, коли і де це потрібно робити. За допомогою нагадувань і GPS навігатора додаток дасть вам сигнал про те, що прийшов час розслабитися і увійти в нірвану.

© Vlad Gedroics/Unsplash

Buddhify

Це додаток приносить усвідомленість у сучасне життя завдяки програмам індивідуальних медитацій, які ви можете виконувати там, де вам зручно.

Pranayama

Об'єднайте сили дихання з технологією. Ця програма навчить вас дихати повільно і глибоко, допомагаючи підрахувати ваші вдихи і видихи. Різні звуки визначають правильний час вдиху і видиху, що робить медитацію ще легше.

Simple Habit

Ця програма націлена на те, щоб ви регулярно медитували в один і той же час. Крім того, вона пропонує більше 1000 простих п'ятихвилинних сеансів медитації, які ви можете виконувати під час перельоту або в перерві між роботою.

Aura Lifetime Subscription

У відповідності з вашим настроєм, віком, місцем знаходження та способом життя, додаток буде підбирати індивідуальні сеанси медитації, які допоможуть вам знайти спокій. Медитації тривають 3, 7 або 10 хвилин.

©pixabay.com

Зверніть увагу на мобільні додатки, зазначені вище, щоб завжди мати можливість поринути в усвідомлену медитацію і знаходити гармонію всередині себе.

7 додатків, з якими комфортно займатися медитацією
© doble-d/iStock Стресостійкість – це один з головних чинників, які впливають на якість нашого життя. Регулярне емоційне напруження погіршує сон, призводить до ожиріння
Підбірка програм для усвідомленої медитації
© Ridofranz/iStock Медитація може допомогти розслабитися і підвищити свою продуктивність. Перше правило усвідомленої медитації полягає в тому, щоб перестати
Корисні мобільні додатки для виховання дітей
У 21 столітті перед нами відкриті будь-які можливості. Інтернет може допомогти розібратися в будь-якій проблемі і знайти потрібне рішення. Але є і додатки, які здатні
Як швидко заснути: 7 заспокійливих додатків, які покращують якість сну
© AndreyPopov/IStock У чому наше самопочуття залежить від якості і кількості сну. Якщо ви почнете вчасно лягати спати, то станете набагато більш продуктивними. Також вам
10 додатків для йоги, які допоможуть здолати потрібні цілі
© fizkes/iStock Ви знали, що додатки для йоги здатні повністю змінити вашу думку про цьому виді занять? Ви точно не зможете жити без асан і будете прокидатися на годину
8 видів фітнесу, які в тренді 2018 року
© pexels Займаєтеся спортом і хочете залишатися в тренді? Ми розповімо вам про останні тендециях в області фітнеса, які допоможуть вам тримати форму і весь час пробувати