Як отримати користь від бодібілдингу після 40 років?
05.03.2019 897 0 newsdaily.org.ua

Як отримати користь від бодібілдингу після 40 років?

В закладки

Як отримати користь від бодібілдингу після 40 років?

Senior man in sports clothing in gym working out with weights.

Вік не вважається перешкодою для того, щоб не тільки почати вести здоровий спосіб життя, але і досягти помітних результатів у спорті. Наприклад, для бодібілдингу не існує ніякого вікового цензу. Красиве тіло можна побудує в 40 або 60 років, але тренувати своє тіло атлета старшого віку необхідно трохи інакше, ніж молодим людям.

Дослідження доводять, що люди літні і молоді люди, виконуючи однакові вправи, можуть досягти схожих результатів. Крім цього, сила молодих атлетів старшого віку приблизно однакова.

Як тренуватися в старшому віці?

Людям старшого віку, які вирішили почати займатися бодібілдингом, необхідно виконувати такі ж рекомендації, як і молодим спортсменам.

Однак, потрібно знати нюанси. Якщо ви берете середній і великий вага — то розвиваєте силу і збільшуєте м'язи, але і збільшуєте навантаження на суглоби. Тому починайте брати велику вагу тільки з малою кількістю повторень. Прислухайтеся до себе і, виходячи з власного самопочуття, визначайте кількість повторень і підходів.

Біль

При болю в попереку або колінних суглобах краще не включати в свій тренувальний план станову тягу і присідання. Крім цього, не варто займатися через біль, оскільки це може посилити проблему.

Відпочинок

Відновлення є необхідною складовою прогресу. Якщо ви будете тренуватися цілий тиждень, то ризикуєте перетренуватися і відновлювати свої сили більш тривалий час. У людей старшого віку відновлення проходить трохи довше, тому спіть не менше 7-8 годин, вживайте необхідне саме вам кількість білка, а також робіть перерву в тренуваннях — кожні півтора місяця на тиждень.

Як наростити м'язи після 40 років

Вважається, що в старшому віці у людей радикально знижується метаболізм, але це не так. Насправді, зміни несуттєві. Більшою мірою на роботу обміну речовин позначається втрата є м'язів. Але не варто боятися, це ніяк не впливає на набір процес маси або схуднення. Головне умови успішного відвідування тренажерного залу полягають в правильних тренуваннях, мінімальний дефіцит калорій і відновлення. Не чекайте миттєвих результатів і розмірено, але вперто йдіть до своєї мети.

5 вакцин, які необхідні людям старшого віку
©Ridofranz/IStock Як відомо, діти і літні люди особливо схильні до різних інфекцій і захворювань. Кращий спосіб захистити своє здоров'я – провести своєчасну вакцинацію.
Кожен третій підліток XXI століття уникає алкоголю, дослідження
© ronstik/iStock Приблизно третина молодих англійців у віці від 16 до 24 років не п'є алкоголь. Число тих, хто ніколи його не пробував спиртне зросла в два рази. І це за
Як вік впливає на продуктивність тренування?
© shironosov/iStock Люди в наш час одержимі віком і старінням, намагаються домогтися успіху в молодості і заохочують оточуючих послідувати їх прикладу. Але якщо людина не
10 заповідей для новачка у залі
© Eve Olive/Flickr Німецький фітнес-тренер і фахівець з бодібілдингу Франц-Хоргель Акэр вирішив дати кілька порад про те, як вести себе в спортзалі новачкові. Завдяки їм
7 лайфхаков, які допоможуть схуднути жінкам за 60
© LightFieldStudios/IStock З роками люди стають впевненішими в собі, вони перестають переживати через дрібниці. Звичайно, це не означає, що ви повністю задоволені своїм
5 порад для тих, що хоче стати фізично сильнішими
© Bojan89/IStock Незалежно від віку, статі і відношення до спорту, фізична сила є однією з ключових ознак здоров'я. Є як мінімум три причини бути фізично сильним: Такі