8 способів повноцінно тренуватися на еліптичному тренажері
01.04.2019 325 0 newsdaily.org.ua

8 способів повноцінно тренуватися на еліптичному тренажері

В закладки

8 способів повноцінно тренуватися на еліптичному тренажері

© gpointstudio/IStock

Заняття на еліптичному тренажері – це відмінний варіант для кардіотренувань, адже вони не тільки сприятливо впливають на серцево-судинну систему, але і зміцнюють м'язи ніг і рук. Без сумнівів, стандартна 30-хвилинне тренування буде дуже корисною, але цей тренажер можна використати ще більш ефективно.

Ось які рекомендації щодо тренувань на еліптичному тренажері дають фахівці.

1. Займайте правильну позицію

Неправильна поза під час тренування не тільки знижує її ефективність, але і може привести до травм. Ваші стопи повинні повністю стикатися з педалями навіть при максимально інтенсивному русі. Спину потрібно тримати ідеально рівною, адже так ви задіюєте більше м'язів.

© nd3000/IStock

2. Комбінуйте вправи

Багато професійні тренери рекомендую комбінувати роботу на еліптичному тренажері з іншими вправами. Наприклад, ви можете поєднати її з бічними планками. Після кожних 3 хвилин роботи на тренажері зупиняйтеся, щоб зробити 30-секундну планку.

3. Збільшіть рівень ухилу

Збільшення рівня нахилу тренажера забезпечить більшу навантаження на стегна. Починайте тренування на мінімальному рівні і поступово збільшуйте його до максимуму. Більшість еліптичних тренажерів мають 20 рівнів ухилу, тому доцільно піднімати його 2 позиції після кожних 2 хвилин заняття.

© nd3000/IStock

4. Рухайтеся проти годинникової стрілки

Зворотні руху на еліптичному тренажері використовують не так часто, але це хороший варіант, якщо ви хочете зміцнити підколінні сухожилля. Під час роботи злегка зігніть ноги в колінах, щоб уникнути травм.

Читайте також: Вправи для розтяжки м'язів, з якими тренування буде продуктивніше

5. Використовуйте кнопку паузи в якості таймера

Кнопка паузи запускає таймер на одну хвилину. Це дуже зручно, якщо ви вирішили комбінувати заняття на еліптичному тренажері з іншими вправами. Запускайте таймер і спускайтеся на підлогу, щоб зробити 15-20 віджимань.

© nd3000/IStock

6. Відпускайте ручки

Якщо ви не будете утримувати ручки тренажера, то це подвоїть навантаження на ноги і стегна. Таке тренування значно складніше, тому не варто використовувати, якщо ви тільки знайомитеся з еліптичним тренажером. Доцільно комбінувати обидва види роботи, чергуючи їх відрізками по 30-40 секунд.

7. Використовуйте гантелі

Буде чудово, якщо ви захопите з собою пару легких гантелей. Ви зможете робити паузи, щоб попрацювати над руками і плечовим поясом. Фахівці рекомендують зупиняти інтенсивну роботу на тренажері кожні 3 хвилини, щоб виконати короткий комплекс вправ з гантелями.

© nd3000/IStock

8. Чергуйте інтенсивність

Еліптичний тренажер відмінно підходить для інтервальних тренувань. Чергуйте 30-секундні періоди максимально інтенсивної роботи з хвилинними восстановлениями. Але це не означає, що ви повинні повністю зупинятися. Продовжуйте рухатися в комфортному для себе режимі. Таке тренування сприятливо впливає на дихальну і серцево-судинну систему.

Читайте також: 5 вправ, яким важливо навчитися перед походом в спортзал

Тренування з найвищою інтенсивністю для швидкого спалювання калорій
© Greatist Хочете навчитися спалювати велику кількість калорій за короткий відрізок часу? Тоді забудьте про біговій доріжці, еліптичному тренажері і навіть скакалці.
5 простих способів спалити 500 калорій за раз
© IStock Процес поділу великих цілей на маленькі, наприклад, втрата 5 кг ваги, на більш дрібні і більш досяжні – має важливе значення для досягнення успіху. В 1 кг жиру
6 убивчих кардіо-тренувань, в яких немає бігу
© Victor Freitas/Pexels Звичайно, біг – це відмінне тренування, як частина вашого кардіо-репертуару. Це не тільки відмінний спосіб стати стрункіше, але і поправити своє
Топ-10 вправ в спортзалі, які не рекомендують робити тренери
©Pixabay Подивіться навколо себе в тренажерному залі: можливо, ви побачите, як люди виконують ці вправи. Але це не означає, що так повинні робити й ви! За словами
7 кардіотренувань, з якими ви полюбите своє тіло
© IStock Кардіотренування дуже часто використовуються професійними спортсменами, але вони можуть бути корисними для вас. Це не тільки допоможе привести своє тіло в гарну
Варіанти кардіотренування для тих, хто не може бігати
©torwai/IStock Бігуни – це особлива категорія людей, яка весь час прагне до самовдосконалення: вони збільшують дистанцію, швидкість бігу, роблять все, щоб тримати своє