Як спонукати дитину бути фізично активним і полюбити спорт
28.03.2019 280 0 newsdaily.org.ua

Як спонукати дитину бути фізично активним і полюбити спорт

В закладки

Як спонукати дитину бути фізично активним і полюбити спорт

© Vasyl Dolmatov/iStock

Ви знали, що тільки кожна третя дитина фізично активний кожен день? Діти та підлітки проводять в середньому більше 7 годин на день, використовуючи телевізори, комп'ютери, телефони та інші електронні пристрої для розваги. Healthy Сhildren розповідають, як спонукати дитину бути фізично активним.

Вміст матеріалу

Як спонукати дитину бути фізично активним: 11 способів

Головна роль в цьому завданні відведена батькам. Саме ви здатні прищепити дитині любов до спорту.

Поговоріть з лікарем вашої дитини. Лікар може допомогти вашій дитині зрозуміти, чому важлива фізична активність і зможе запропонувати спорт або заняття, яке найкраще підходить вашому чаду.

Знайдіть цікаве заняття. Допоможіть дитині знайти вид спорту, який зможе його захопити. Також виберіть заняття для всієї родини – це ще більше сподобається дітям.

Виберіть діяльність, яка підходить за віком. Наприклад, 7 - або 8-річна дитина не готовий до важкої атлетики або бігу на довгі дистанції, але футбол, їзда на велосипеді і плавання – це відмінні варіанти.

© D123x/Pexels

Плануйте заздалегідь. Переконайтеся, що у вашої дитини є час і місце для занять.

Забезпечте безпечне середовище. Переконайтеся, що обладнання вашої дитини і вибране місце для занять спортом безпечні. Також подбайте про зручний одяг.

Читайте також Як виховати доброго і турботливого дитини

Купіть необхідне спорядження додому. Маленьким дітям, особливо потрібен легкий доступ до м'ячам, скакалкам та іншим активним іграшок.

© Juan Salamanca/Pexels

Будьте взірцем для наслідування. Діти, які регулярно бачать, що їхні батьки насолоджуються спортом і фізичною активністю, частіше роблять це самі.

Грайте зі своєю дитиною. Допоможіть йому освоїти новий вид спорту.

Вимкніть телевізор. Обмежите перегляд телевізора і використання комп'ютера. Американська академія педіатрії рекомендує не більше 1-2 годин загального екранного часу, включаючи ТБ, відео, комп'ютери і відеоігри, кожен день. Використовуйте вільний час для більшої фізичної активності.

© Pixabay/Pexels

Знайдіть час для вправ. Деякі діти настільки завантажені домашніми завданнями і позакласними заняттями, що у них не вистачає часу на спорт.

Не перестарайтеся. Коли ваша дитина готова почати, не забудьте сказати йому, що важливо слухати своє тіло. Фізичні вправи і фізична активність не повинні заподіювати шкоди. Якщо це станеться, ваша дитина повинна сповільнитися або спробувати менш активну діяльність.

Вправи поряд зі збалансованою дієтою забезпечують основу для здорового, активного життя. Це ще більш важливо для дітей, які страждають ожирінням. Одна з найбільш важливих речей, які можуть зробити батьки — це заохочувати здорові звички своїх дітей в ранньому віці. Ще не пізно почати. А ці способи допоможуть вам спонукати дитину бути фізично активним.

Як навчити дитину тримати голову: поради та вправи
© StockSnap/Pixabay Кожен батько хочеться бачити свого малюка здоровим, а також фізично активним. Відразу ж після пологів батьків хвилюють такі питання, як: коли малюк
10 ідей, які мотивують дитини займатися спортом
© jacoblund/IStock Будь-який батько хоче, щоб його дитина була як фізично, так і розумово здорова. Сприяти цьому можна за допомогою правильного харчування, фізичної
Що робити, якщо у дитини з'явилася застуда на губі
© Michail_Petrov-96/iStock Діти молодшого та дошкільного віку часто стикаються з застудою на губах. Healthy Сhildren розповідають, що в подібних ситуаціях робити батькам
Що робити, якщо дитина плаче: як розумно вирішити проблему чада
©Halfpoint/Istock Якщо дитина плаче, значить він не може висловити свої бажання, почуття та емоції іншим способом. У цьому випадку завдання батьків – навчити дитину
Як допомогти дитині відчути себе сильнішими
© Vasyl Dolmatov/iStock У батьків завжди багато обов'язків: принести попити, спекти печиво, відвести дитину в парк і т. п. Але може іноді варто дати дітям більше свободи?
5 способів прищепити дитині любов до свого тіла з самого дитинства
© IStock Всі батьки хочуть, щоб їхні діти виросли впевненими в собі людьми, які будуть любити своє тіло і свою зовнішність. Але всього цього неможливо буде досягти, якщо