Як визначити цілі шлюби, які допоможуть зміцнити стосунки
13.04.2019 279 0 newsdaily.org.ua

Як визначити цілі шлюби, які допоможуть зміцнити стосунки

В закладки

Як визначити цілі шлюби, які допоможуть зміцнити відносини

© Leah Kelley/Pexels

Важливо знати, як визначити цілі шлюбу, щоб зберегти стосунки, працювати над ними і розвивати їх. Lifehack розповідають, як створити успішну сім'ю, завдяки спільним зусиллям.

Вміст матеріалу

Як визначити цілі шлюбу: навіщо це потрібно

© freestocks.org/Pexels

У багатьох людей є упередження, що, як тільки вони вийдуть заміж, вони завжди будуть жити щасливо. Реальність, однак, полягає в тому, що шлюб вимагає роботи і зусиль. Любов об'єднує вас, але безперервні дії роблять союз успішним. Цілі допоможуть вашому шлюбу процвітати. Коли ви займаєтеся повсякденними справами, легко забути про розвиток відносин. Завдяки спільним планам, ви будете пам'ятати про пріоритетність сім'ї.

Точно так само, як ваші щоденні цілі дозволяють переходити від одного завдання до іншого, цілі у шлюбі наповнюють ваші відносини життєвою силою. Загальні завдання не тільки створюють атмосферу спілкування, але також допомагають подружжю залишатися зосередженими.

Як визначити цілі шлюбу: 3 пункту

Цілі шлюбу повинні включати всі аспекти вашої сім'ї і те, що може на неї вплинути. Обов'язково запишіть їх зі своїм партнером і обговоріть.

1. Фінансові цілі

© Carl Attard/Pexels

На думку експертів з питань шлюбу, гроші — це одна з основних причин дисбалансу у відносинах. Тому важливо обговорити своє ставлення до фінансових питань, щоб ви могли зрозуміти підхід один одного до витрат і економії. Ви обоє повинні завжди знати, де знаходяться гроші і на що вони йдуть. Знайдіть загальну мету і вирішіть, як ви хочете збільшити дохід через 5 років.

Опрацюйте бюджет і обговоріть, яку суму грошей і на що ви готові витрачати щомісяця: в прямому сенсі цього слова – дайте назву кожній гривні.

2. Цілі для ваших відносин

© Alejandro Avila/Pexels

Ця мета необхідна, оскільки вона допоможе вам і вашому партнерові підтримувати близькість і гармонію. Ви повинні обговорювати, як провести час разом, куди поїхати на вихідні і що на вечерю замовити. Коли ви зневажаєте компанією один одного, то починаєте віддалятися.

Спілкування. Це основа вашого шлюбу. Багато сімей не можуть адекватно вирішити проблеми, тому що не слухають один одного. Конфлікти неминуче будуть виникати у шлюбі, але при правильному і регулярному спілкуванні всі непорозуміння можуть бути вирішені.

Відносини з родичами. Вони можуть припустити, що ви проведете з ними всі свята; або що ви будете слідувати їх радам; або що вони будуть вас бачити і розмовляти з вами кілька разів на тиждень. У багатьох випадках ці очікування не обговорюються парою до тих пір, поки не виникне конфлікт. Тому вирішите подібні речі заздалегідь.

Домашні звички. Побут може бути джерелом незмірну напруженості для пари. Багато партнери незадоволені тим, як їх друга половинка займається домашніми справами. Неминуче один з партнерів виявляється охайним, в той час, як інший – постійно смітить. Подумайте про це: ви стали сусідами по кімнаті на все життя. Чому б вам не обговорити свої звички?

Читайте також Як соціалізуватися і поліпшити своє оточення

3. Цілі здоров'я

© Dương Nhân/Pexels

Обидві половини можуть мати схожі цілі щодо здоров'я. Обговоріть, як ви збираєтеся харчуватися і що любить кожного з вас. Не потрібно змушувати свою другу половинку є те, що їй не подобається. Нехай кожен залишиться при своїй думці. Також відмінна ідея – це спільні заняття спортом.

Перші роки шлюбу неймовірно важливі для вашого майбутнього щастя. Саме в цей час ви ставите правильне напрям. Так що тепер ви знаєте, як визначити цілі для шлюбу і налагодити стосунки.

Важливі фактори шлюбу, які відповідають за його гармонію і стабільність
© Foremniakowski/iStock Можливо, це вас здивує, але гармонія і стабільність шлюбу визначається в момент його укладення. Мотивація для створення сім'ї – це головний
Як дізнатися, що настав час переосмислити свої фітнес-цілі
© jacoblund/IStock Немає ніяких сумнівів в тому, що одна з найважливіших речей, яку ви повинні зробити при початку фітнес-програми, — це досить ретельне побудова мети.
13 порад, які допоможуть побудувати гарні відносини з партнером
© Burst/Pexels Необхідно знати, як побудувати гарні відносини, щоб зберегти їх. У всіх парах відбуваються конфліктні ситуації, але одні можуть знайти вихід, а інші
3 кроки для досягнення ваших цілей у фітнесі
© MilicaStankovic/IStock З наближенням нового місяця, нового року, чергового понеділка багато людей думають про своїх цілях. Як правило, це включає в себе ряд планів,
Як легко змінити сферу діяльності, якщо справжня вас не влаштовує
Втомилися від нелюбимої роботи і хочете змінити сферу діяльності? Ми підкажемо вам, з чого слід почати. Для початку вам необхідно визначити власні навички, які ви зможете
Як зберегти шлюб: 8 корисних порад для пари
© Snapwire/Pexels Важливо знати, як зберегти шлюб, щоб запобігти конфліктні ситуації і врятувати стосунки. Fatherly розповідають, як принести гармонію в сім'ю і не