Спорт для дитини: з якими секціями варто бути обережніше
04.05.2019 221 0 newsdaily.org.ua

Спорт для дитини: з якими секціями варто бути обережніше

В закладки

Спорт для дитини: з якими секціями варто бути обережніше

© SergeyNivens/iStock

Як відомо, фізкультура зміцнює організм. Їй властива помірність. Однак цього не можна сказати про професійний спорт. Тренування до упаду — не той спорт для дитини, який потрібен молодому організму.

Редакція Newsdaily.org.ua наводить список видів спорту, які вважаються небезпечними для дітей.

Вміст матеріалу

1. Фігурне катання, як спорт для дитини

Діти, які займаються фігурним катанням, сильно ризикують здоров'ям. В особливості, свого куприка і потилиці. Саме ці частини тіла найчастіше страждають від травм. До речі, невдале падіння на потилицю може стати причиною погіршення зору, головних болів і мігрені, неврозів і навіть депресії. Тому це не кращий спорт для дитини.

Крім того, падіння на куприк може стати причиною опускання органів малого тазу. Це може стати причиною варикозу, геморою, а також проблем з репродуктивною системою у дівчаток.

До речі, від травм куприка частково можуть захистити шорти зі спеціальними вставками з м'якого матеріалу, що захищають при несильному падінні.

2. Гірськолижний спорт для дитини

Цей спорт для дитини дуже цікавий і корисний. Однак він дуже травмонебезпечний адже передбачає багато падінь. Звичайно ж, є багато захисних пристосувань. Але вони не завжди зможуть допомогти. Крім цього, є ризик переохолодитися, а також обморозити деякі ділянки тіла.

3. Гімнастика, як спорт для дитини

Спортивна і художня гімнастика, як спорт для дитини, створюють враження плавності і легкості. Однак досягається це шляхом щоденних тривалих і наполегливих тренувань. Під час них легко пошкодити зв'язки і суглоби.

Сюди ж можна віднести балет — якщо займатися ним професійно, то травм і психологічного тиску точно не уникнути. А іноді і розладів харчової поведінки, аж до анорексії.

4. Єдиноборства, як спорт для дитини

Можна і не коментувати. Звичайно, є в єдиноборствах користь — дитина вчиться правильно падати, у нього прискорюється реакція, збільшується сила і швидкість. Однак поки досягне цього результату, він може отримати дійсно небезпечні травми. Тому це також невдалий спорт для дитини.

Хороший варіант, куди можна віддати дитину або записатися самої, плавання, танці, аеробіка, а також теніс. Вони вважаються найбільш корисними та подовжують життя.

Читайте також Англійська для дітей: 10 повчальних мультфільмів, які варто подивитися дитині

Як спорт впливає на стан шкіри: 5 неочевидних переваг
©bruce mars/Pexels Всі ми знаємо, що спорт благотворно впливає на загальний стан здоров'я і покращує фізичну форму. Однак, тренування також мають масу переваг для вашої
Чому тренування важливі для тих, хто піклується про своє психічне здоров'я
© Bojan89/iStock Всім відомо про те, що регулярні тренування добре впливають на наш фізичний стан, але як щодо психічного здоров'я? Розповідаємо, чому спорт важливий не
Як спонукати дитину бути фізично активним і полюбити спорт
© Vasyl Dolmatov/iStock Ви знали, що тільки кожна третя дитина фізично активний кожен день? Діти та підлітки проводять в середньому більше 7 годин на день, використовуючи
5 приємних причин полюбити кінний спорт
Коні — дивно розумні тварини, а працювати з ними — суцільне задоволення. Тому, якщо вам хочеться випробувати нові емоції, потренувати тіло і витримку, тоді неодмінно
6 причин, які спонукають вас зайнятися спортом вже зараз
©jacoblund/IStock Заняття спортом – це важка праця, що забирає чимало часу і часто супроводжується болем у м'язах. Однак, заради поліпшення фізичної форми і загального
Як зацікавити дитину спортом
© LSOphoto/IStock Фізична активність є однією з найважливіших складових здоров'я, благополуччя і розвитку дитини. На жаль, сучасні діти дуже залежні від гаджетів і рідше