Які продукти варто включити в раціон, якщо ви страждаєте від мігрені
08.06.2019 453 0 newsdaily.org.ua

Які продукти варто включити в раціон, якщо ви страждаєте від мігрені

В закладки

Які продукти варто включити в раціон, якщо ви страждаєте від мігрені

© Ryan Brady/Flickr

Напевно, ви вже знаєте, що існують певні продукти, які здатні викликати мігрень, яка буде тривати годинами або навіть днями. Але, чи знаєте ви, що є продукти, які здатні цю мігрень усунути?

Боремося з мігренню натуральними способами!

Продукти, здатні викликати мігрень

© SIphotography/IStock

Дійсно, є певний набір продуктів, які можуть спровокувати появу мігрені, але цей набір у кожного може відрізнятися. Найчастіше, цей набір включає продукти з перероблених вуглеводів, алкоголь, перероблене м'ясо, шоколад і червоне вино. Якщо ви підозрюєте, що якісь продукти викликають у вас мігрень, спробуйте вести щоденник – кожен раз, коли виникає мігрень, запишіть, що ви їли перед цим. Через деякий час ви зможете визначити «винуватця».

Продукти проти мігрені

Імбир

© JulijaDmitrijeva/IStock

Імбир здатний лікувати мігрень і її наслідки – нудоту і блювоту. Дослідження показали, що імбир справляється з мігренню не гірше спеціальних ліків, але, при цьому, має набагато менше побічних ефектів. Наступного разу, коли у вас виникне мігрень – випийте чашку імбирного чаю або ж додайте трохи імбиру в їжу.

Мигдаль

© Pixabay

Ви багато втрачаєте, якщо досі не вживаєте мигдаль. Він володіє протизапальними властивостями і містить багато поживних речовин. Мигдаль допомагає послабити мігрень, так як містить багато вітаміну В12 і магнію. Багато досліджень показують, що саме магній допомагає лікувати мігрені.

Листові овочі

©Challenger

Темні листові овочі (шпинат, кале, салат-латук і зелень буряка) містять поживні речовини, здатні боротися з мігренню. Важливо пам'ятати, що темний колір і гіркоту є ознаками великої кількості поживних речовин.

Кунжут

©Pixabay

Деколи, мігрень викликана гормональними змінами. Рівень естрогену падає перед настанням менструацій, це і призводить до мігрені до і під час менструацій. Кунжутне насіння містять вітамін Е, який допомагає підняти рівень естрогену.

Апельсини і полуниця

© Pixabay/Pexels

Ці продукти містять коензим Q10 (CoQ10) – з'єднання, яке допомагає лікувати мігрень і інші типи головних болів.

Вода

©Wavebreakmedia/iStock

Зневоднення є однією з найпоширеніших причин мігрені. Коли в організмі недостатньо рідини, ваші органи не функціонують оптимально і це може викликати мігрень. Щоб уникнути мігрені через зневоднення, пийте щодня не менше 8 склянок води.

Кава

©kaboompics/ Pixabay

Кава може як викликати, так і допомогти усунути мігрень. Справа в тому, що кофеїн може викликати своєрідну залежність: якщо ви постійно п'єте багато кави, то мігрень може виникнути, якщо перестати його вживати.

Ці продукти допоможуть вам позбутися від мігрені без участі синтетичних речовин, які мають побічні дії. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, якщо вас турбують часті головні болі або мігрені.

Читайте також Пробудження з головним болем: неочевидні причини виникнення проблеми

7 видів мігрені, які заважають вам жити
7 видів мігрені, які заважають вам жити
7 видів мігрені, які заважають вам жити
05.05.19 Поради про саморозвиток
© AntonioGuillem/IStock Багато хто з нас відчували якусь форму пульсуючої, незручною і відволікає болю в голові. Всесвітня організація охорони здоров'я відзначає, що
7 дивних речей, які можуть стати причиною мігрені
© SIphotography/IStock Мігрень – це дуже неприємне неврологічне захворювання, яке супроводжується епізодами досить сильного головного болю. Серед інших симптомів можна
Кращі і гірші продукти в моменти головних болів
©Free-Photos/Pixabay Якщо у вас болить голова, крім медикаментів, придивіться ще й до того, що ви їсте. Є продукти, які тільки посилюють біль, а є ті, які допомагають
18 ознак головного болю, за якою ховається мігрень
© Poike/IStock Мігрень – це досить поширене неврологічне захворювання, яке проявляється сильним головним болем. Головна проблема полягає в тому, що більшість людей навіть
7 видів продуктів, які допомагають впоратися з депресією
©Lisovskaya/IStock Те, що ви їсте безпосередньо впливає на те, як ви себе відчуваєте. Дивно, але певні продукти здатні навіть побороти депресію, тому сьогодні ми
6 звичок, які можуть викликати запаморочення та головний біль
© Ryan Brady/Flickr Головний біль та мігрень можуть бути симптомами серйозних захворювань та навіть пухлин, альо найчастіше вони виникають через щось повсякденне – ті,