10 корисних харчових звичок зі всього світла
26.05.2019 607 0 newsdaily.org.ua

10 корисних харчових звичок зі всього світла

В закладки

10 корисних харчових звичок зі всього світу

© SerAlexVi/iStock

Ви, напевно, замислювалися, чому всі нації в світі мають різні показники здоров'я? Жителі деяких країн вважаються довгожителями, інші – схильні до повноти, а треті вважаються найщасливішими жителями планети. Вчені прийшли до висновку, що харчові звички мають серйозний вплив на загальне здоров'я і рівень захворюваності.

Ці харчові звички роблять здоровіші цілі нації! Їх дійсно варто перейняти!

Швеція

© ulleo/Pixabay

Шведська кухня вітає продукти з житнього борошна, яка містить більше харчових волокон. Більш того, житній хліб більш ароматний і насичений смак. Замініть білий хліб з пшеничного борошна житнім, щоб оздоровити організм.

Греція

© Dubaicravings.com

Середземноморська кухня вважається однією з найбільш здорових, так як передбачає вживання великої кількості овочів, фруктів, бобових і зернових. Також, мешканці цієї сонячної країни більше їдять риби, ніж м'яса і помірно вживають молочні продукти та рослинні жири (оливкова олія, наприклад).

Італія

© appforhealth.com

Ви, швидше за все, знаєте, що вживання келихи вина за вечерею або обідом благотворно впливає на організм. Так от, італійці повністю дотримуються цього правила і мають менше проблем з серцево-судинними захворюваннями і тиском. Але не варто зловживати, правило «чим більше, тим краще» в цьому випадку не працює.

Мексика

©myrecipes.com

Мексиканці люблять добре поїсти в обід, у них навіть є особлива назва для такого прийому їжі – almuerzo. А на вечерю вони зазвичай вживають досить мало їжі. Це вважається корисним, так як вечірні переїдання може спровокувати набір ваги. У Мексиці активно діє правило: «сніданок з'їж сам, обідом поділися з другом, а вечерю віддай ворогові».

Індія

©Shaiith/iStock

Відмінна риса індійської кухні – спеції і прянощі. В Індії їх додають в усі страви і в досить великій кількості. Користь деяких спецій дорівнює дії сильних ліків, але при цьому абсолютно натуральна. Найпоширеніші харчові «ліки» в Індії – червоний перець, імбир і куркума – знижують рівень шкідливого холестерину в організмі, сприяють зниженню ваги і допомагають боротися з раковими клітинами.

Франція

© monkeybusinessimages/IStock

У Франції ризик серцево-судинних захворювань і ожиріння значно нижче, ніж у нашій країні, або в США. У французів поширена традиція отримувати задоволення від процесу прийому їжі, замислюючись про кожному з'їдене шматочку, і не їсти на ходу.

Китай

© Acharaporn Kamornboonyarush/Pexels

У Китаї є одна досить корисна звичка, яка не дозволить з'їсти багато – вони їдять паличками!

Японія

© naturalogy/Pixabay

В Японії існує культ зовнішнього вигляду їжі: там воліють невеликі порції, але обов'язково яскраво прикрашені овочами і зеленню по сезону. Це не тільки робить їжу більш привабливим, але і постачає організм мінералами і вітамінами. Помірні порції їжі так само дозволяють контролювати кількість з'їдених калорій і не набирати зайву вагу.

Харчові звички різних народів формувалися віками і мають свої результати. Чому б вам не подбати про своє здоров'я і фігуру, і не перейняти їх?

Чому не потрібно змушувати дітей є
© Pixabay Батьки часто вдаються до шантажу, залякування та упрашиванию, коли їх дорогоцінний дитина відмовляється їсти покладену їжу. Якщо ця доля не минула і вас, можете
9 харчових звичок здорових людей
©UberImages/IStock Значимість їжі в житті людини важко переоцінити: це джерело енергії, без якої організм просто не може функціонувати. Якщо говорити про схуднення, то
Міфи і викриття радянських харчових звичок
Багато хто не замислюються про те, звідки беруться харчові звички. Є ті, від яких краще відучуватися, адже вони, зовсім, не приносять користь організму. Кулінарний блогер
7 продуктів з клітковиною для кращого травлення
© Lewis Suraz/Flickr Незважаючи на всю важливість цього елемента, ми часто забуваємо простежити, щоб клітковини в раціоні було достатньо. Дієтичні або грубі волокна
Найкорисніші кухні світу, які допоможуть покращити ваше здоров'я
© jansucko/iStock Те, чим ми харчуємося, багато в чому визначає наше здоров'я, самопочуття, а іноді навіть тривалість життя. Деякі народи дійсно піклуються про себе і
Як дієтичні добавки впливають на здоров'я ваших нирок
©Pixabay Харчові добавки вже давно увійшли в наш звичний раціон, адже всім відомо про їхню користь для здоров'я. Але чи так все безхмарно, і якими можуть бути потенційні