40 кращих додатків для колективного і персонального тайм-менеджменту і постановки завдань
12.06.2019 945 0 newsdaily.org.ua

40 кращих додатків для колективного і персонального тайм-менеджменту і постановки завдань

В закладки

40 кращих додатків для колективного і персонального тайм-менеджменту і постановки завдань

Програми для створення списків справ та тайм-менеджменту дійсно здатні спростити вам життя. Справа в тому, що більшості з нас доводиться працювати в режимі багатозадачності, тому ефективне управління часом – це ключ до успіху. У цьому матеріалі ви знайдете величезний список з 40 позицій, в якому зібрані кращі програми для тайм-менеджменту і постановки завдань. Підбірка софта поділився блог Zapier.

Кращі програми для тайм-менеджменту і створення списків справ

Якщо ви загляньте в App Store або Google Play, то знайдете там мільйони подібних додатків. Але не все так просто, адже переважна більшість з них здатні лише ускладнити вам життя. Насправді дійсно якісного софту такого типу не так вже й багато. Ось 40 додатків, які точно вас не розчарують.

1. Google Tasks

© zapier.com

Google Tasks – це одне з найпростіших, але одночасно зручних програм для створення списків справ. Справа в тому, що воно інтегроване в інші сервіси Google. Наприклад, воші списки справ будуть відображатися в календарі і навіть веб-інтерфейс Gmail.

Завантажити

2. Microsoft To-Do

© zapier.com

Microsoft To-Do відмінно підійде тим користувачам, які віддають перевагу користуватися сервісами Microsoft. Як і у випадку з Google Tasks, вся справа в інтеграції в інші продукти компанії.

Завантажити

3. Apple Reminders

© zapier.com

Apple Reminders – це вбудований в iOS інструмент для створення списків справ та постановки завдань. Дуже зручно, що у користувачів є можливість редагувати списки з будь-якого пристрою. Крім цього, ви можете прив'язати нагадування до конкретних локаціях.

4. Google Keep

© zapier.com

Google Keep з'явився відносно недавно, але швидко завоював популярність серед користувачів. Це додаток дозволяє швидко створювати текстові та графічні нотатки, списки справ. До речі, Google Keep дозволяє створювати загальні замітки для декількох користувачів.

Завантажити

5. Remember The Milk

© zapier.com

У свій час Remember The Milk став одним із перших сервісів для створення списків справ. Сьогодні це потужний інструмент, який можна легко інтегрувати з безліччю інших сервісів, включаючи Google Календар, Gmail і Outlook. Крім цього, у програмі відмінно реалізована функція інтелектуальної сортування списків.

Завантажити

6. Momentum

© zapier.com

Momentum – це розширення для браузерів, яка відображає красиві фото, цікаві цитати та поточний час. Крім цього, вона дозволяє створювати списки справ прямо в браузері, що дуже зручно. До речі, розширення можна синхронізувати з Trello, Todoist і Google Tasks.

Завантажити

7. Focuster

© zapier.com

Focuster – це одне з кращих веб-додатків для створення списків справ і завдань. Тут передбачено досить багато додаткових функцій, але інтерфейс організований таким чином, щоб вас нічого не відволікало від основного функціоналу.

Завантажити

8. Checkvist

© zapier.com

Якщо ви звикли використовувати папір і олівець для створення своїх списків справ, то Checkvist виразно вас не розчарує. Це досить простий текстовий редактор, який підтримує безліч різних сполучень клавіш для виконання швидких дій.

Завантажити

9. Ikiru

© zapier.com

Ikiru – чудовий додаток, що дозволяє додавати в списки завдань фото і замітки, що зручно. Також для будь-якої задачі ви можете вибрати окремий emoji, щоб виділити її в загальному списку. Якщо ви хочете позначити завдання як виконане, то просто перекресліть її, провівши пальцем по екрану.

Завантажити

10. MinimaList

© zapier.com

Мабуть, це саме просте додаток для створення списків справ. Воно дуже нагадує Clear, яке вже не підтримується розробниками. Незважаючи на простоту інтерфейсу, тут ви зможете створювати загальні списки для декількох користувачів, правда, цей функціонал доступний на умовах щомісячної плати.

Завантажити

11. I Done This

© zapier.com

I Done This – дуже зручний веб-додаток для відстеження свого прогресу у виконанні поставлених завдань. Це свого роду щоденник, в якому можна планувати робочий день і будь-які інші справи.

Завантажити

12. Swipes

© zapier.com

Swipes – це унікальна програма, яка дозволяє створювати списки справ з ваших заміток в Evernote. Крім цього, ви можете одним рухом пальця перетворити будь-який електронний лист в нову задачу.

Завантажити

13. TeuxDeux

© zapier.com

TeuxDeux – це одне з кращих додатків для планування свого робочого тижня. Його дуже зручно використовувати в якості ділового щоденника, оскільки списки справ прив'язується саме до конкретної дати.

Завантажити

14. SomTodo

© zapier.com

SomTodo – універсальне додаток, який однаково добре підходить як для створення списку покупок, так і для планування довгострокових проектів з безліччю проміжних цілей. Дуже зручно, що користувачі можуть розподілити цілі за різними розділами. Це дозволяє чітко розмежувати роботу і особисте життя.

Завантажити

15. CARROT

© zapier.com

Це додаток сподобається тим, хто має проблеми з мотивацією. Справа в тому, що в CARROT відмінно реалізована система бонусів за виконання поставлених цілей. У міру підвищення рівня, користувачі отримують доступ до додатковим корисним функціям.

Завантажити

16. Due

© zapier.com

На перший погляд Due нічим не примітне додаток для створення списків справ, але воно володіє однією унікальною і дуже зручною функцією. Справа в тому, що програма автоматично призначає дату для завдань, аналізуючи ваші записи.

Завантажити

17. Moleskine Timepage

© zapier.com

Moleskine Timepage пропонує користувачам швидко створювати списки справ, прив'язуючи кожен пункт до тимчасової шкалою. Але головною особливістю програми є те, що воно вміє самостійно коректувати ваш графік, спираючись на зміни погоди і дані про дорожніх пробках.

Завантажити

18. Any.do

© zapier.com

Додаток Any.do доступно на всіх операційних системах, тому ви можете використовувати його, як на робочих девайсах, так і на власних гаджетах. Списки справ можна сортувати за категоріями або за строками, що дуже зручно. Платна версія дозволяє створювати загальні списки і прив'язувати завдання до конкретних локаціях.

Завантажити

19. Asana

© zapier.com

Asana – це відмінний додаток для організації командної роботи. Тим не менш, його можна використовувати і для створення власних списків справ. Безкоштовна версія дозволяє організовувати роботу команди з 15 чоловік. Платна підписка знімає всі обмеження.

Завантажити

20. OmniFocus

© zapier.com

OmniFocus – це відмінний інструмент для організації роботи в режимі багатозадачності. З його допомогою ви зможете відстежувати свій прогрес у виконанні довгострокових цілей з десятками і навіть сотнями проміжних завдань. Додаток платне, але після покупки весь функціонал доступний довічно.

Завантажити

21. Things

© zapier.com

Things – ще одне якісне додаток для організації спільної роботи над проектами. Тут дуже зручно відслідковувати прогрес, оскільки результативність роботи автоматично переводиться у графіки і діаграми.

Завантажити

22. Todoist

© zapier.com

Todoist – це класичне додаток для створення списків справ, але воно володіє деякими додатковими функціями. Наприклад, ви можете прикріплювати до цілей замітки, що дуже зручно. Крім цього, сервіс дозволяє налаштувати користувацькі фільтри для пошуку поставлених цілей.

Завантажити

23. Toodledo

© zapier.com

Toodledo сподобається тим, кому доводиться працювати над великою кількістю проектів одночасно. Для кожного з них можна створити розділ з розгалуженою структурою і внести туди всі проміжні цілі і завдання.

Завантажити

24. 2Do

© zapier.com

2Do – це одне з найбільш багатофункціональних додатків для організації будь-яких робочих процесів. Ви можете налаштовувати для кожної задачі безліч параметрів, включаючи необхідний час на її виконання і локацію. Крім цього, програму можна легко синхронізувати з іншими сервісами для постановки завдань.

Завантажити

25. TickTick

© zapier.com

TickTick виглядає як звичайна програма для створення списків завдань, але насправді це не так. Ви можете легко розбити будь-яку задачу на необмежену кількість проміжних цілей, створюючи якусь подобу проектів. Додаток поширюється безкоштовно, але за більшість додаткових функцій доведеться заплатити.

Завантажити

26. Todo

© zapier.com

Todo дозволяє використовувати різні фільтри для сортування завдань, що значно спрощує організацію робочих процесів. Крім цього, для кожної поставленої мети ви можете додати різну додаткову інформацію, наприклад, замітку або строк її виконання.

Завантажити

27. Firetask

© zapier.com

Firetask відмінно підходить не тільки для організації робочих процесів, але і для того, щоб впорядкувати особисте життя. У цьому додатку ви можете створювати списки завдань і зручно розбивати їх по різним категоріям. Крім цього, сервіс дозволяє швидко налаштувати нагадування про необхідність приступити до роботи над досягненням мети.

Завантажити

28. Doit

© zapier.com

Doit – зручний додаток для планування довгострокових завдань, які передбачають досягнення безлічі проміжних цілей. Головною особливістю сервісу є спеціальна функція, з допомогою якої можна оцінити свою ефективність. Інформація систематизується у вигляді зручних графіків.

Завантажити

29. Nozbe

© zapier.com

Nozbe – відмінне додаток для організації самостійної та командної роботи, яке доступне на всіх актуальних платформах, включаючи Linux. Поставлені завдання можна прив'язувати не тільки до дат календаря, але й до певних локаціях.

Завантажити

30. The Hit List

© zapier.com

The Hit List – досить просте, але ефективне додаток для відстеження прогресу в досягненні будь-яких цілей, які ви ставите перед собою. Інтерфейс виконаний в мінімалістичному стилі, що є перевагою, адже для програм такого типу величезне значення має зручність використання.

Завантажити

31. GoodTask

© zapier.com

GoodTask – це просунутий менеджер завдань для iOS і Mac, який значно розширює функціонал штатних інструментів для створення списків справ і нагадувань. Ця програма дозволяє керувати вашими записами календаря і Apple Reminders в одному місці.

Завантажити

32. Trello

© zapier.com

Trello – відмінне додаток для управління проектами. Основою інтерфейсу є різнокольорові картки, які можна створювати в необмеженій кількості. Такий підхід до організації робочого процесу хороший тим, що вся інформація відображається в наочному вигляді.

Завантажити

33. MeisterTask

© zapier.com

MeisterTask – це ще одне відмінне додаток, яке використовує методику канбан для управління проектами. Тут також використовуються різнокольорові картки із завданнями, які можна зручно сортувати по стовпцях.

Завантажити

34. Week Plan

© zapier.com

Week Plan – це нетипове додаток на основі методики канбан, оскільки тут все зав'язано на календарі. Це дозволяє зручно планувати свою робочу тиждень, додаючи картки із завданнями, які вам належить виконати. До речі, програма підтримує синхронізацію з календарем Google.

Завантажити

35. LeanKit

© zapier.com

LeanKit – ще одне нетипове додаток, яке пропонує новий погляд на класичну методику канбан для організації робочих процесів. Всередині кожного стовпця ви можете створити кілька додаткових, тому додатка добре підходить для довгострокового планування поетапного досягнення цілей.

Завантажити

36. KanbanFlow

© zapier.com

KanbanFlow – це відмінний додаток, яке поєднує в собі можливості сервісів для створення заміток, списків справ та карток канбан. Звичайно, це робить інтерфейс злегка перевантаженим, але на практиці це майже не відчувається.

Завантажити

37. Todo.txt

© zapier.com

Todo.txt – дуже простий текстовий редактор, який можна використовувати для швидкого створення списків справ. Після цього ви можете синхронізувати Todo з більшістю додатків зі списку вище.

Завантажити

38. Evernote

© zapier.com

Evernote – це популярний сервіс для створення заміток, але його можна використовувати і для відстеження прогресу в досягненні цілей та виконанні завдань. Справа в тому, що тут передбачені різні мітки для нотаток, а також реалізована функція нагадувань.

Завантажити

39. Notion

© zapier.com

Notion дозволяє зберігати в одному додатку списки справ, замітки, веб-сторінки, відео та багато іншого. Додаток буде зручним для представників творчих професій. Також його можна використовувати для проведення мозкових штурмів.

Завантажити

40. OneNote

© zapier.com

OneNote – це абсолютно безкоштовна програма для створення заміток від Microsoft. Воно дозволяє створювати текстові документи в будь-якій зручній формі. Крім цього, програма вміє розпізнавати текст з зображень і створювати інтерактивні списки справ.

Завантажити

Топ-15 додатків, які допоможуть ефективно розпоряджатися своїм часом
© psisa/iStock Темп життя прискорився настільки, що сьогодні важко зустріти людину, яка б не скаржився на брак часу. Єдина річ, яка може врятувати нас від постійних
8 лайфхаков ефективного тайм-менеджменту
8 лайфхаков ефективного тайм-менеджменту
8 лайфхаков ефективного тайм-менеджменту
07.05.19 Поради про саморозвиток
Важливо пам'ятати, що найважливіший ресурс в цьому світі — час. Його не можна купити і надолужити згаяне, тому розпоряджатися ним потрібно максимально вдумливо, адже
11 порад, як навчити дитину керувати своїм часом
©Pixabay Ніяк не можете привчити дитину робити все вчасно? З цією ж проблемою стикаються багато батьків, але вихід є! Пропонуємо 11 практичних рекомендацій, які
10 лайфхаков, які допоможуть мамам більше встигати
©LSOphoto/IStock Більшість мам завантажені з ранку до ночі, адже робота по дому, заняття з дитиною і покупки забирають дуже багато часу. Тому ми підготували 10 порад, які
Корисні мобільні додатки для виховання дітей
У 21 столітті перед нами відкриті будь-які можливості. Інтернет може допомогти розібратися в будь-якій проблемі і знайти потрібне рішення. Але є і додатки, які здатні
10 найкращих додатків для календаря, які допоможуть правильно планувати життя
Успіх нашого дня багато в чому залежить від якості його планування. Ми приготували список додатків, які допоможуть організувати життя і ретельно спланувати свій час. 1.